Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

enaaaaaaa hemşo buldum :) ben de tokatlıyım benim de eşim göçmen ahaha tam tersi durum hatta bnm eşimin kütüğü de bakırköy

pardon canım yaw çok özür dilerim valla tesadüfün bu kadarı olur valla .. tokatın neresindensin ayyy kraba çıkıomusuz hahaha esin nereden göçmüş hahaha sevindim buna şimdi

pardon canım yaw çok özür dilerim valla tesadüfün bu kadarı olur valla .. tokatın neresindensin ayyy kraba çıkıomusuz hahaha esin nereden göçmüş hahaha sevindim buna şimdi
önemli değil :) ben niksarlıyım kuzm olur mu olur valla eşim de bulgaristan-silistre göçmeni ayrıca anne tarafında pomaklık da var :)

önemli değil :) ben niksarlıyım kuzm olur mu olur valla eşim de bulgaristan-silistre göçmeni ayrıca anne tarafında pomaklık da var :)

eşim turhallı canım heheheh bizde slivenliyiz tutturamadık hehehe olsun hemseriyiz her iki yerden tanış bulduguma sevindim valla yas kaç hayatım ?

yok o var 2 bçuk yıllık bi ilişkim varr

ne güzel işte tatlım sende sananda evde kaldın sancak daha küçüksün bebem ama bi bakmısın yanı evlenme teklifi almısın seneye sende böle hamişim die takılıosun erkek milleti hiç sagı solu belli olmuo bunların tuaf yaratıklar hahahaha

nerde o günlerrr
bakalımmmm hayat ne getircek

tüh ya birebir tutaydı iyiydi :) olsun buna da şükür :) yaş 23 :) nerde yaşıosunuz, tokatta mı cnm?

yok tatlım istanbulda yasıyoruz eşimin ailesi orada yasıyor bir ayagımız orada senede 2 3 kez gidiyoruz turhala ben tokatı hiç bilmezdim öğrendim onun sayesinde bana harıtada sor tokat neresi bulamzdım şimdi buluyorum hahahaha bende 23 yasındayım sen nerde yasıyorsun ?

aaa bnm ailem de istanbulda :) ben de elimden geldiğince gidiorum tokata bnm de anneannem fln orda :) biz de bursada yaşıoruz (göçmenlerin memleketi)

aaa bnm ailem de istanbulda :) ben de elimden geldiğince gidiorum tokata bnm de anneannem fln orda :) biz de bursada yaşıoruz (göçmenlerin memleketi)
istanbulda demek cok zor olmuyormu ayri olmak ailenden canim benim ya
biz gocmenler asiret gbiyiz zaten heryerdeyiz hehehe benimde akrabalarim var oralarda ama semt felan bilmiyorum daha cok canakkaale bigada cok var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…