Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

anladım kuzm da bursada çok faal o konuda, o kadar sıkıntı yaşamazsınız bence :KK34: kıyamam ya çok dertlenmişsin sen ama sıkma canını göbişindeki kelebeklere bişe olmasın :)

nie be sen neden atarlanıon? :KK52:

yanlızlık bazen çok zor oluyor tatlım yaw insan bi omuz arıo ben tek cocugum esimin aileside umursamıo hiç araıp sormuyo esim ben yetmiyomuyum diyo ama kız kıza sohpetle o birmi ki :KK70:

1 haftadır mısır gevregi yiyorum 2kilo vermişim vere vere :)) sok diyet uyguliyim diorum ya.köle gibi calısmaktan insan kendine vakit ayıramıor ki ne spor ne bi sosyal aktivite sabah işe gel aksam eve git cok monoton ayy sıkıldım :))

Son düzenleme:
haklısın tatlımda işte insanın gücüne gidiyor unuttum gitti zaten konusunca açıldım dagıldı dertlerim gitti :KK70:

eveett burası bizim terapimiz iyi geliyo insana

yanlızlık bazen çok zor oluyor tatlım yaw insan bi omuz arıo ben tek cocugum esimin aileside umursamıo hiç araıp sormuyo esim ben yetmiyomuyum diyo ama kız kıza sohpetle o birmi ki :KK70:

bundan snra buraya gel işte tatlım biz varız :KK19::KK9::KK9:

şmdi senin yorumunu okurken yan tarafta reklamda 'kırışıklara ölüüümmmmmmmmmm' yazısı çıktı:KK60::KK60:
yoksa bu bi işaret miydi :KK60::KK52::KK52:
ahahah işaret tabi olm :KK52: daha fazla geç kalmadan bi el at sen şu işe :KK60:
evt kesnlkle haklısın. valla bişe söyliim mi kaynanayla ne kdr uzak o kdr iyi boşver arayıp sormuo die takılma :) eşin de pek bi alınganmış herkesin yeri farklı bunun bilincinde olmalı diye düşünüyorum :)
1 haftadır mısır gevregi yiyorum 2kilo vermişim vere vere :)) sok diyet uyguliyim diorum ya.köle gibi calısmaktan insan kendine vakit ayıramıor ki ne spor ne bi sosyal aktivite sabah işe gel aksam eve git cok monoton ayy sıkıldım :))
ahahah olsun o da kar 2 kilo 2 kilodur :KK53: şok diyet hiç sağlıklı değil uzak dur derim ben, bıraktıktan sonra fazlasıyla alırsın :KK20:

allah razı olsun heppinizden bu güzel bi okadarda zor günleri atlatıcaz böle işte hamilelik degişik bi süreçmiş insan yasayınca anlıyor anneleri annelerini :KK70:

ikiz hamilelik topikleri falan var canım orda da arkadaş blursun kendine en azından aynı şeyleri yaşadığınız için yardımcı olursunz biz anlamayız o işlerden :KK9:

ahahah işaret tabi olm :KK52: daha fazla geç kalmadan bi el at sen şu işe :KK60:

evt kesnlkle haklısın. valla bişe söyliim mi kaynanayla ne kdr uzak o kdr iyi boşver arayıp sormuo die takılma :) eşin de pek bi alınganmış herkesin yeri farklı bunun bilincinde olmalı diye düşünüyorum :)

ahahah olsun o da kar 2 kilo 2 kilodur :KK53: şok diyet hiç sağlıklı değil uzak dur derim ben, bıraktıktan sonra fazlasıyla alırsın :KK20:

hehehe :KK70: çok kıskanç aksam konusuyoruz ya tatlım yazıorum kızıo bna ne o samımıyet dio canımdan oteye geçmek yok diyo hahaha alem adam ya biri bana yada ben birine az ilgi gösterim kedi gibi gelio sizinkilerde böylemi benimkimi böle garip :KK70:

ikiz hamilelik topikleri falan var canım orda da arkadaş blursun kendine en azından aynı şeyleri yaşadığınız için yardımcı olursunz biz anlamayız o işlerden :KK9:

illa hamile olmaya geek yok tatlım her ay içinde bir canlı varmış gibi hisetmekte senin bir hamileyi anlamana yardımcı olur illa bebekmi olmalı içinde

hehehe :KK70: çok kıskanç aksam konusuyoruz ya tatlım yazıorum kızıo bna ne o samımıyet dio canımdan oteye geçmek yok diyo hahaha alem adam ya biri bana yada ben birine az ilgi gösterim kedi gibi gelio sizinkilerde böylemi benimkimi böle garip :KK70:
hahah :KK52: seninkinde bi gariplik var kuşum :) benim eşim çok rahat o konuda hatta bazen ne konuşuonuz yoksa beni mi kaynatıonuz dio :KK52: gerçi bizim oranın erkekleri genelde böyledir yadırgamadım pek :KK53:

şaka yapıorm kanka, sinirlenince daha bi sexy oluon ajkhdkjasdhkajha :KK60: :KK60:

psikopat :KK53::KK53:
siz gitmiyo musnz bi yre götürmüyo mu kocişin

illa hamile olmaya geek yok tatlım her ay içinde bir canlı varmış gibi hisetmekte senin bir hamileyi anlamana yardımcı olur illa bebekmi olmalı içinde

tabi ki tatlım öyle ama ne bliyim biz senin gbi hissedemeyiz çook muhteşem bi his ama hissedemeyiz anne olunca anlarız o hissi
sizin eşinin ailesnde falan ikiz var mıymş nasıl ikiz oldu bnde derim hep ikiz çocuğum olcak gbi hissederm çokta isterm olmasını:KK16:

bilmiom bakcas artık :)) sen evli misn :)

hahah :KK52: seninkinde bi gariplik var kuşum :) benim eşim çok rahat o konuda hatta bazen ne konuşuonuz yoksa beni mi kaynatıonuz dio :KK52: gerçi bizim oranın erkekleri genelde böyledir yadırgamadım pek :KK53:

hehehehe göçmen baska oluyor sıkmaz esini hiç kıskanır ama belli etmez yerliler böle degil kıskanırsa esirgemez sak die soyler :KK70:

psikopat :KK53::KK53:
siz gitmiyo musnz bi yre götürmüyo mu kocişin
bugün izinli değil ki yarın izin günü :KK43: ama ben çıkcam dışarı çıkmam gerek. market alışverişi beni bekler :KK53: istediğin bişe var mı gelirken sana da alayım :KK52:
bilmiom bakcas artık :)) sen evli misn :)
evet kuzm 7 aylık evliyim :) 23 yaşındayım bu arada :) çieçği burnunda evlilerdeniz daha :21:

X