Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

tüp bebek hayatım benimkiler benim tüpler kapalı.. ameliyat oldum ben 2011 de tüplerim kaynamış cocugum olmuca için hiç tüp yaptım bende

ne güzel ya ( bende 22 yasındaım allah bilir biz nezamn evlences. bende evlenmek istiorum :)))))

Sırf çeneeee....
sorma kanka düştü yine çeneler bizi susturabilene aşk olsun
hehehehe göçmen baska oluyor sıkmaz esini hiç kıskanır ama belli etmez yerliler böle degil kıskanırsa esirgemez sak die soyler
yok be cnm ilk zmnlar ölüodu kıskançlıktan sonra ben dizginledim bi sürü yasak, kısıtlama getirdi kendince ama sökmedi bana o yüzden baktı olmuo rahat bıraktı, unutmamak lazm ki ne kdr evli olsak da aslında ayrı birer bireyiz :) evlilikteki "biz" bilincini abartmamak lazım

Seni biliyoruz zaten. vıdı vıdı hanım

ne güzel ya ( bende 22 yasındaım allah bilir biz nezamn evlences. bende evlenmek istiorum :)))))
nişan falan olmadı mı? lady, nazo bakın bu güzellik de sizden bi an önce evlenmeyi beklior
Merhaba a dostlar
arriba ribaaaaaaaa hoşgeldin speedy :)
ı ıhhh dşündm de canım bşi istemedi sağol kuzucuummmm
ne demek yavrm üzerime düşeni yaptm bn. ama çikolata iyi gelr sana moral bozukluğuna bire birdir

nişan haziran ayındada düğüne ölme eşegim ölme :))) bizden önce abisi var malsef (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…