Kalıcı dostluklar kurmayı amaçlayan topic (eski-yeni fark etmez siz de gelin aramıza)

tabi ki buyur sen de gel hoşgeldn aramıza :)

yok biyoloji öğretmneiyim bn cnm :) kpss çalışıorm işte belki bi umut atanırım die unlu mamüller mi ayyy çok severm hamur işlerini ben deeee
hiç tavsiye etmem hamur işi yedim yedim sistim ben :))
49 kiloydum oldum mu simdi sana 60 kilo düşün artık :)))

Son düzenleme:
istanbulda demek cok zor olmuyormu ayri olmak ailenden canim benim ya
biz gocmenler asiret gbiyiz zaten heryerdeyiz hehehe benimde akrabalarim var oralarda ama semt felan bilmiyorum daha cok canakkaale bigada cok var
yok olmuyor ben zaten uludağ mezunuyum 5. senem bursada :) hatta artık istanbulu yabancılıyorum o kdr alışmışım :) evt çanakkalede de çok var ya marmarayla egeyi istila etmişsiniz çanakkale, bursa, balıkesir, istanbul
günaydn kuzmmm :) nbr?
hiç tavsiye etmem hamur işi yedim yedim sistim ben :))
49 kiloydum oldum mu simdi sana 60 kilo düşün artık :)))
valla bn seviorm yiyorum da ya :) ama almıorum kilo neyse ki oy maaş. sen baya abartmışsın demek ki 11 kilo aldğna göre

oralı olmusun sen artık istanbul güzel yer degil artık keske bizde buralardan gidebilsek :s

hoşgeldn gurme lady nbr?

aynen :) evt ya istanbulun eski tadı kalmadı artık, siz de çıkın gelin bursaya topraaam

ah ah keşke ne kadar çok istiyorum bi bilsen ama esimin işi durumu olmuyor :s çok sıkıldım ne gezebiliyoruz ne komsuluk var ne bişey medeni insanlarla dolu oralar hehehe keske bi mucize olsada hadi gidiyoruz dese esim 300 500 oynaya oynaya giderim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…