Kalbim paramparça

O zamana kadar yazmayın bence. Buluşunca da samimiyetinize inanırsa devam eder, umarım düzelirsiniz düzelmezseniz de bırakın kendi hayatına baksın hayat çok kısa kalp kırıklıklarıyla geçirmeye gerek yok
Haklısınız beklemekten şansım yok. Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için umarım umarım umarım her şey eskisinden çok daha güzel olarak devam eder

Yani düşünüyorum da. İkinizin davranışları birbirinizin tam tersi olsaydı, size kurtulmanız için akıl veriyor olurduk şu an.
Ayrıca baştan böyle değilseniz bu ilişkinin şartları ve ortamı da sizi böyle birine dönüştürmüş olabilir. Belki yolunuza devam edip bir başkasıyla olsanız yeni ilişki içerisinde böyle patlamalar yaşamayacaksınız.

Sevmek, aşık olmak çok kıymetli. Fakat ilişki için iki taraf aynı fikre sahip olduğunda da olmadığında da sağlıklı iletişim, sağlıklı tavırlar gerekiyor. Çok seven aşık olan insanların evlilikleri yürümüyor bazen, birbirlerinden nefret edercesine soğumalarıyla sonuçlanıyor.

Şu an hiçbir şekilde üstelemeyip onun gelmesini beklemeniz en doğrusu gibi
Daha da samimi oldukca toksikligim çıkmış olabilir. Suçu kesinlikle birine atmıyorum sorumluluğu üstleniyorum ama aynı annem gibi davrandım:KK43: o da bizi çok sever ama kızdığında da aynı benim gibi davranır. Beklemekten kastınız hic yazmamak değil mi?

Yazmayın. Asla onu unuttugunuzu düşünmeyecek ama keşke düşünse bu onu daha cok size doğru çekecek. Aşık insan her türlü mallıgı yapar korkmayın. Siz sosyal medyanızı açık tutun sizi görsün ve takip etsin silmeyin bir yerden. Acıklı şeyler paylaşmayın belki kitap kahve doğa yürüyüş vs arada güzel hallerinizi de koyun. Maksimum en kötü en travmatik olarak 2 ay veriyorum size yazacak. Ordan sonrası top sizde. Ama lütfen terapi alın bu esnada.
Umut verdiğiniz için çok teşekkür ederim 😌 Tavsiyelerinizi de dikkate alacağım teşekkür ederim. Kesinlikle terapi alacağım düzelteceğim kendimi. Umarım her şey dediğiniz gibi olur

Bana hala seni seviyor gibi geldi. Bence düzelir. Ama çok stalklama cidden boğucu bir sey. Bir kac gun rahat birak. O sirada kendini duzeltmek icin adimlar at.
Su an mesajina hic cevap vermiyormu?
Çevrimici olmadı ama eminim görmüştür. Yazmak için biraz zaman bekliyor diye düşünüyorum. Son görülmesi dün görüntülü konuştuğumuz zaman. Çok çok teşekkür ederim umarım düzeliriz ❤️

Üzgünüm ancak yaptığınızı bir erkek yapmış olsa koşarak uzaklaş dönüp ardına bakma derdik. Şimdi aynısını siz yapıyorsunuz ve size yol göstermemizi istiyorsunuz. Ne yazık ki ettiğinizi çekeceksiniz başka yolu yok. Bir musibet bin nasihattan iyidir derler, umarım size dönmez ve en azından gerçekten kendinizi düzeltmeniz için bir sebebiniz olmuş olur
Farklı bir bakış açısı teşekkür ederim. Hatamı kabul ettim ve çabalıyorum. İkinci bir şansı hak edip etmediğimi kendisi karar verecek. Tek sebebim ona yaranmak değil bu kısa süren bir değişim olur. Kendimi gerçekten değiştirmek istediğimden

1.5 yıllık bir ilişkimiz vardı. Birbirimizi çok seviyorduk kafa yapımız hayattan beklentilerimiz birebir her şeyimiz aynıydı. O çok sağlıklı bir insandı ilişkide. Bense toksik olan :KK43: Kızdığım zaman her şeyi yakıp yıktım, ilişkimizi mahvettim. Saman alevi gibidir sinirim hemen sonrasında özürler diledim ama çizgiyi aşmışım. Beni daha önce de uyarmıştı ama ben kendimi düzeltmemiştim. Şimdiyse hemen öfke kontrol üzerine kitaplar sipariş ettim, kişisel gelişim videoları izlemeye başladım. Yakında psikoloğa da gideceğim. Cumartesi benden ayrılmak istediğini söyledi, bana hala aşık bundan yüzde yüz eminim. Sadece onuruna yediremiyor ki çok haklı... Ama ona bana 3 6 ay vermesini baktı düzelmiyorum yine ayrılmasını ya da düzelsem bile istemediğinden ayrılmasını istedim. Şans istedim. bu iki üç gün bir sürü mesaj yazdım ama haklı olarak bana güvenmiyor sevdiğime inanmıyor. Şimdiyse bu cumartesiye buluşma teklif ettim daha da yazmadım. Yazmamak için elime yazma yazdım o kadar ki acizim. Dün görüntülü konuşurken her şey mükemmel olmasa da iyi gitmişti. 3 saat sonra da artık nefes alamadığını, ayrıldığını özür dilediğini söyledi ve engelledi. Başka mecradan ettim teklifimi.

Ona çok çok aşığım. Onu çok seviyorum düzelmek için her şeyi yapmaya hazırım. Ki düzeleceğim bundan da eminim. Sadece biraz kafasını toplamasını istiyorum ama yazmak sürekli iletişimde de olmak istiyorum. Ona inandırmanın güvenini kazanmanın zor bir yol olduğunu biliyorum. Ve onunla olan bu ilişki için inanın değer. Adımlarımı nasıl atmalıyım cumartesi neler demeliyim? Tabii kabul ederse. Uzun bir sürece girdiğimin farkındayım sabırlı, kararlı ve tutarlı olmam da gerekiyor. Her şeye hazırım. Teşekkür ederim

Adamı rahat bırak.
Daha fazla yıpratma.

İnsan kararlı olup bu yola baş koyduğunda da mı? Evet beni kesinlikle çekmek zorunda değil haklısınız. Yine de birbirimize aşığız düzeleceğini umuyorum
Bir insan ne işe odur sadece törpüler ama ilk fırtınada ilk kavgada gerçek yüzü yine ortaya çıkar
Onun size aşık olduğundan nasıl bu kadar eminsiniz onu da anlamadım
Kaç yıllık ilişkilerde bile insanlar herşeyden tam emin olamıyor

1.5 yıllık bir ilişkimiz vardı. Birbirimizi çok seviyorduk kafa yapımız hayattan beklentilerimiz birebir her şeyimiz aynıydı. O çok sağlıklı bir insandı ilişkide. Bense toksik olan :KK43: Kızdığım zaman her şeyi yakıp yıktım, ilişkimizi mahvettim. Saman alevi gibidir sinirim hemen sonrasında özürler diledim ama çizgiyi aşmışım. Beni daha önce de uyarmıştı ama ben kendimi düzeltmemiştim. Şimdiyse hemen öfke kontrol üzerine kitaplar sipariş ettim, kişisel gelişim videoları izlemeye başladım. Yakında psikoloğa da gideceğim. Cumartesi benden ayrılmak istediğini söyledi, bana hala aşık bundan yüzde yüz eminim. Sadece onuruna yediremiyor ki çok haklı... Ama ona bana 3 6 ay vermesini baktı düzelmiyorum yine ayrılmasını ya da düzelsem bile istemediğinden ayrılmasını istedim. Şans istedim. bu iki üç gün bir sürü mesaj yazdım ama haklı olarak bana güvenmiyor sevdiğime inanmıyor. Şimdiyse bu cumartesiye buluşma teklif ettim daha da yazmadım. Yazmamak için elime yazma yazdım o kadar ki acizim. Dün görüntülü konuşurken her şey mükemmel olmasa da iyi gitmişti. 3 saat sonra da artık nefes alamadığını, ayrıldığını özür dilediğini söyledi ve engelledi. Başka mecradan ettim teklifimi.

Ona çok çok aşığım. Onu çok seviyorum düzelmek için her şeyi yapmaya hazırım. Ki düzeleceğim bundan da eminim. Sadece biraz kafasını toplamasını istiyorum ama yazmak sürekli iletişimde de olmak istiyorum. Ona inandırmanın güvenini kazanmanın zor bir yol olduğunu biliyorum. Ve onunla olan bu ilişki için inanın değer. Adımlarımı nasıl atmalıyım cumartesi neler demeliyim? Tabii kabul ederse. Uzun bir sürece girdiğimin farkındayım sabırlı, kararlı ve tutarlı olmam da gerekiyor. Her şeye hazırım. Teşekkür ederim
1,5 yıllık ilişkide gerçekten isteseydiniz şimdiye çoktan iyileşmiştiniz.

1.5 yıl boyunca hırpalamadım ilişkiye maddi manevi her türlü şeyde bulundum. Sevgimi sonuna kadar hissettirdim, onu dinledim saygı duydum. Sadece sinirlendiğimde yumuşak yerlerden vurdum ki sonuna kadar haksızım biliyorum. Barışma ihtimali her zaman var dediniz teşekkür ederim. En küçük şeyde çatırdayabilir çok doğru ve ben o en küçük şeyi de yapmayacağım. Elbette eğer devam edersek tartışmalar olacaktır ama kesinlikle sağlıklı bir şekilde çözeceğim. Kırmadan, dökmeden, zehir akıtmadan. Daha sağlıklı bir insan olacağım.
Neden canını yakacağını bildiğiniz halde yaralarına bastınız ?
Bu sevgi mi şimdi ?sevgi böyle bir şey mi

Yani Allah sevdiklerinizin ölümünü gostermesın bunlar devede kulak kalır. Hıc bıseyle sınanmayan bunlara üzülüyor anca işte

Neden canını yakacağını bildiğiniz halde yaralarına bastınız ?
Bu sevgi mi şimdi ?sevgi böyle bir şey mi
Çok haklısınız. Sevgi böyle olmaz ama inanın elimden olmadan daha doğrusu kendimi kontrol edememden oldu :KK43: onu da düzelteceğim umarım. Onu çok seviyorum her zaman da çok sevdim ve dediklerimin hemen sonrasında pişman olup özürler diledim.

Değişir gibi yapacaksınız ama asla değişmeyecek siniz,en küçük fırsatta kendi özünüze döneceksiniz

Eğer başarısız olursam, ilkel kalmaya devam edersem evet değişmem. Fakat bu değişim sürecine akılla, canla başla yola koyuldum. En küçük fırsatta olayı büyütmeyecek sakin bir insan olacağım.
Değişir gibi yapacaksınız ama asla değişmeyecek siniz,en küçük fırsatta kendi özünüze döneceksiniz

Demek ki neymiş elimizdekinin değerini kaybetmeden önce bilmemiz gerekiyormuş. Sevgililikle aynı mıdır bilmem ama eski kocam toksik narsist bencilin tekiydi. O kadar psikolojik baskısı altında kalmıştım ki dışarı çıktığımda insanlardan korkar olmuştum. Boşandım, boşanamazsın demişti. Yeniden evlenirsen alırım çocuğu dedi Yeniden de evlendim. Almadı. Neyse hergün dua ediyorum boşanıp kurtulduğum için. Toksik bir insanla ömür geçmez. Nolur bırak çocuğu yoluna baksın. Defalarca uyarmış neden düzelmedin? Çaba sarfetmedin. Ayrılınca mı farkına vardın. Hayır varmadın sadece seni o kadar toksikliğine rağmen idare edip alttan sana şans veren insanı kaybetmenin hazımsızlığı bu. Kitapla falan olacak işte değil. Ciddi anlamda destek ama bu sürede lütfen rahat bırak. Olacağı varsa olur ama şu an değil.

Karşılıklı tam. Olarak ne yaşandı bilmiyorum ama kimse psikolojik sorunlarinin arkasina siginarak sürekli birilerine saygisizlik yapamaz saygi iliskinin temel taşıdır. O yüzden umarim düzelir

Demek ki neymiş elimizdekinin değerini kaybetmeden önce bilmemiz gerekiyormuş. Sevgililikle aynı mıdır bilmem ama eski kocam toksik narsist bencilin tekiydi. O kadar psikolojik baskısı altında kalmıştım ki dışarı çıktığımda insanlardan korkar olmuştum. Boşandım, boşanamazsın demişti. Yeniden evlenirsen alırım çocuğu dedi Yeniden de evlendim. Almadı. Neyse hergün dua ediyorum boşanıp kurtulduğum için. Toksik bir insanla ömür geçmez. Nolur bırak çocuğu yoluna baksın. Defalarca uyarmış neden düzelmedin? Çaba sarfetmedin. Ayrılınca mı farkına vardın. Hayır varmadın sadece seni o kadar toksikliğine rağmen idare edip alttan sana şans veren insanı kaybetmenin hazımsızlığı bu. Kitapla falan olacak işte değil. Ciddi anlamda destek ama bu sürede lütfen rahat bırak. Olacağı varsa olur ama şu an değil.
Ona benden ayrılamazsın vs demedim. Başkasını bulamazsın vs asla öyle bir şey düşünmedim. Evet onu kaybedince aslında ne kadar değerli olduğunu anladım. Ben ne b.k yedim diye kafamı duvarlara vurdum. Lütfen samimiyetime inanın ben aynısını şu an o kanser olsa da felç yatalak olsa da yapardım. Hazımsız değilim çok pişmanım. Olacağı umarım vardır ve olur teşekkür ederim

Karşılıklı tam. Olarak ne yaşandı bilmiyorum ama kimse psikolojik sorunlarinin arkasina siginarak sürekli birilerine saygisizlik yapamaz saygi iliskinin temel taşıdır. O yüzden umarim düzelir
Çok çok haklısınız. Sorumluluğumu kesinlikle alıyorum en son 12 saat önce yazdım her dakika gidip kontrol ediyorum bunun yerini günler haftalar ve aylar alacak. Kalbim sıkışıyor. Teşekkür ederim umarım düzelir

X