Kalanlar ve Yenilerle MorcadıYeşilyarasa'nın Sandığı 31. Sayfada

rujlardan neden vazgeçtin onu anlamadım

kararsızlığımın kurbanı oldum

rujlar çok güzel söylemedi deme sonuçta para vererek almıyoruz bikini vs benimde beklemediğim gibi bişi çıkabilir takas olduğu için çokta düşünmeye gerek yok en kötü sayfamıza koyarız zaten satılıyor.ben tavsiye ederim gönderdiğim ruju biliyosun zewkimi az çok biliyosun yani ona göre düşün derim

tamam istiyorum o halde ama detayları sonra konuşup halledelim eşimle film izliorduk mola verdik tekrar filme dönüyoruz konunşuruz sonra

canım hangi rujları beğendim ben bikini ve gömleği beğendim...az önce bi arkadaşla takas yaptık senin pembe bordo gibi olan hırkayı hediye ettim ona .onun kısmetiymiş demek ki.geri göndermicem yani onu tatlım

canım sen benden toplam 20 tl lik ürün almış oluyorsun ben
mac olan şeftali rengi çiftaraflı ruj 12 tl
avon pembe renk 7 tl bunları istiyorum sanada gömlek bikini ve pareo dimi??

bikini gayet temiz üstünde sadece nokta halinde bi iki leke var okadar onun haricinde bi sıkkıntısı yok

anladım canım nokta halindeki leke belli oluyor mu peki tam neresinde.bi de bikini ne kadar giyildi tatlım.paroyu çıkaralım başka bişi bakıyım yerine .

anladım canım nokta halindeki leke belli oluyor mu peki tam neresinde.bi de bikini ne kadar giyildi tatlım.paroyu çıkaralım başka bişi bakıyım yerine .
4 kez falan giyildi ama giyilmediği zamanlarda dolapta uyudu lekeler çok belli olmuyor bikinin özelliğiymiş gibi duruyor hatta

pareo yu çıkardık 15 tl yaptı

canım sen bikini gömlek ve pembe boğazlı defacto kazak var onu eklersin bende sana hediye çamaşırlardan bişi eklerim yanına.uyar mı

canım ürünleri daha sonra takas yaparız o halde bi türlü yapamadıkşuan nakdim kalmadı burdan bişiler aldım sıkıştım iicene canım:)

canım ürünleri daha sonra takas yaparız o halde bi türlü yapamadıkşuan nakdim kalmadı burdan bişiler aldım sıkıştım iicene canım:)
ayırıyorum öyleyse sana??
daha sonra eklersen senden beğendiğim bişi olursa takaslarız
beğeneceğim bişi çıkmazsa nakit eline geçince yollarım bol hediyeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…