Kalanlar ve Yenilerle MorcadıYeşilyarasa'nın Sandığı 31. Sayfada

baccıım hoş kazaklar varmış da hep satılmış yaa siyah kapri ihtiyacım var ama o da xl malesef canımcım ama ben sana gönderebilirim dolgu topuk 36 no ayakkabı da var benim sayfada hepsi temizdir seve seve gönderirim

( üzüldüm şimdi çokca ( siyah kapri şort xl diyor ama beden aldatmacası var onda..ben 54 kiloyken falan giyiordum..kaç kilosun kaç beden giyosun

( üzüldüm şimdi çokca ( siyah kapri şort xl diyor ama beden aldatmacası var onda..ben 54 kiloyken falan giyiordum..kaç kilosun kaç beden giyosun

hadi yaa o zaman olabiliiir ben de 56 falanım bel ve boy ölçüsünü yazar mısın canım evdeki pantolonlarla kıyaslayayım

Son düzenleme:
öncelikle acil olarak satılması gereken ürünüm bu kızlar paraya ihtiyacım var piyasa fiyatı 350 ye yakın ben 150 tl ye veriyorum kargosu benden

150 tl

ÇEYİZİME ALMIŞTI ANNEM.. DALGIÇ MARKALI GÜMÜŞ SETİM.. TAM 28 PARÇA
12 ÇAY KAŞIĞI
12 ÇAY BARDAĞI
1 TEPSİ
1 ŞEKERLİK
1 ŞEKER MAŞASI
1 PEÇETELİK

KOMPLE SET 50 TL ( hiç kullanılmadı hediyelik yada çeyizlik düşünebilirsiniz) fiyatta yardımcı olurum ki

* defacto ürünüdür .. çok az kullanıldı
* leopar desenini sevmediğimden yıllardır çekmecede yatıyor
* çok sevdiğim çantam fakat artık kullanmıyorum makinada yıkanabiliyor :)
* deri çanta ister çapraz ister omuzdan uzun kısa seçenekleri ile kullanılabiliyor ..5 gözelidir..tek sorunu önde görünen fermuarı çıktı takamadım fermuarı ile beraber vericem :))

Eklentiler

• $IMG_20140302_140712.jpg
    17,1 KB · Görüntüleme: 52
  • $IMG_20140302_140616.jpg
    18,9 KB · Görüntüleme: 61
  • $IMG_20140302_131652.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 67
  • $IMG_20140302_131530.jpg
    29 KB · Görüntüleme: 55
  • $IMG_20140302_131524.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleme:

canım ben bu ikisini beğendim bikininin kullandım durumu ve bedeni nedir?ben alt almayı pek tercih etmiyorum aslında hijyen açısından o yüzden soruyorum

Eklentiler

• $mor.jpg
    11,1 KB · Görüntüleme: 57
  • $turuncu.jpg
    10,9 KB · Görüntüleme: 56

uzun askılı deri canta nasıl guzelmı takas dusunebılırım belkı bu cantayla D:

canım ben bu ikisini beğendim bikininin kullandım durumu ve bedeni nedir?ben alt almayı pek tercih etmiyorum aslında hijyen açısından o yüzden soruyorum
canım bikiniyi ve pareoyu sana ayırdım zaten bu gömleğide ekleyerek ayırıp ben senin yeni ekleyeceğin ürünlerin varsa beklerim hırkayı daona göre ayarlarız istersen sen ürün ekledikçe haber ver gerçi haberim oluyor ben bakıyorum beğendğim olursa yazayım sana olmaz mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…