kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

canım senden daha koyu tenli erkek mi kadın mı göremedim biriyle küssünüz hemen hemen aynı boylardasın bununla.ondan ötürü biraz bu küslük ama inattan devam ediyo bir süre de devam edicek sanki.
böyle kafasını önüne eğmiş biri var.bu sana ilgi gösteriyo aslında çokta iyi biri görürsen ki açılıcak gibi duruyo sana mutlu olabileceğin biri.
engellenmiş bir kısmetin var .bu iş yada okulla ilgili.engel hala önünde duruyo ama bu haberi bekliyosun aslında bayadır sen.
senin önünü kapatan iki kişi var.bunlardan biri gerçekten çok fesat kötü biri.kısa boylu.
eline bir parça para geçme olayı var.
ailende çok sıkıntı var sanki.
sende nazar var ayyrıca aileden kaynaklı akraalardan değiyor bu nazar.
ailede 2 balık çıkmış bunlardan biri kötü bir haber diğeri güzel.
hastanız olabilir emin değilim ama bu kötü haber sanki o.

sağol canım hep o kısa boylu fesat kız çıkıyor falımda bi bulursam fena yapacağım Hastamız var evet bu sıralar. Engellenmiş kısmetim de okulla ilgili.ailemde de maalesef uzak akrabalardan kıskanan çok var. Baya bilmişsin bu falı not alacağım defterime :)
O kafasını önüne eğmiş çocuk da açılsın ama ya nereye kadar bu yalnızlık :)
çok sağol canım ağzına sağlık

okul kısmetını kım nasıl engelleyebılıoki ?:26:

Tatlım ben yurt dışından mastera kabul edildim ama ailem tek çocuğum dizimizin dibinde otur diye göndermedi o kapanan kısmet bu işte

Tatlım ben yurt dışından mastera kabul edildim ama ailem tek çocuğum dizimizin dibinde otur diye göndermedi o kapanan kısmet bu işte

ben buyu fılan sandm
bende yurt dısına dıl ogrenmeye gıdıodum babam yok dedi
yatıyom evde kpss beklıyorum mezun oldumda .. falla buyuyu bagdastırdım bırden:) kısmet buyu fal bırbırını cekıo

Yok canım benimki doğal yollarla engellendi "höt" yoluyla, büyü falan yok yani :) Sen kpss ye mi hazırlanıyorsun yoksa kpss bitti kurum sınavlarına mı giriyorsun. Benim için de hep kpss ye gir dediler ama zor sınav çok giren var falan istemedim.

höttt yoluyla:))
bu ıyıdı
ben kpss gırdım atama fılan olmadı(
bu yıl tekrar gırıcem -lisans
bı gir dene
atanamıosun ama dene:)

canım banada fal bakarmısın ama ben bakmayı bilmiyorum sana bakamam

canım senin için sıkıntılarını kenara atma vakti gelmiş de geçiyor bile. bu şekilde sadece kendine zarar verirsin. şu sıralarda şansın yanında oldgu bereketli bir döneme giriyorsun bunun kıymetini bil.. seni sevindrecek bir habern var. bir de bu dönemde harcamalarına dikkat etmelisin gereksz yere harcamalar yapıosun ve bu da seni maddi açıdan biraz sıkıntıya sokabilir. karar vermen gereken bir duurm var ama hala hangi karara vracağını bilmiyor gibisin. hasta bir yakının var canm bu kişiyi bir ziyaret et istersen :/

Tatlım aynı fala iki kişi yorum yapmaz derler ama ben diğer faldan ayrı olarak gördüklerimi yazayım. Yüzeye çıkmayı bekleyen 2 kesmetin var. Hayatındaki bıyıklı bir adamın etrafında iki düşman var, böyle 2 kız kardeş gibi bunlar. Yakın çevrenizde biri bebek bekliyor veya bebek bekleyecek. Çok bunaldığın bir dönem olacak, hangi yöne doğru gideceğini şaşıracaksın ama sonunda temiz bir kısmet seni bu buhrandan kurtaracak.M harfinde biri görüyorum hayatında önemi büyük, tanışacağın biri olabilir 3 ay içinde. Seni bekleyen birbiriyle alakalı yollar var mesela birine gidersen diğerine de gideceksin gibi.Kafanda soru işaretleri var kararsız olduğun bir dönemdesin.
Kalp kırıklıklarıyla ilgili bir konuda birinden yardım isteyeceksin haber getirip götürmesi için ama bu uzak zamanda.Uzak zamanda yine bir kutlama var düğün nişan gibi, bir de birleşen iki insanı çekemeyen gözler var nazar var üstünde.

Merhaba canım, iskambil ya da kahveye karşılık bu baktığın faldan bana da bakar mısın?

olur canım tabiyki iskambil bak istersen ben yeni kahve eklemedim ama eklersem ilerki saatlerde ona da bakabilirsin bende tarotla katina bakıyorum saç ten göz rngini ve burcunu yazarsan bakarım bende falına hangisini istiyorsanmutlu yıllar bu arada

Merhaba canım, iskambil ya da kahveye karşılık bu baktığın faldan bana da bakar mısın?

sağol canım yorumuna sağlık

kızlaaarrrr tarot ya da katina bakabilenn lütfenn çok ihtiyacım varr

arkadaşlar bunlar benim fAlımın yorumu :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…