kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

rapisa

Guru
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2010
5.571
1.669

Arkadaşlar fal bakmayı fazla bilmiyorum 2 aydır tarot falı bakıyorum bazen çıkıyor bazen çıkmıyor, burada bakarak öğrendim.katina aşk falı destesini aldım buna da birkaç kez baktım sadece.fal bakmayı bilen arkadaşlar falıma bakanlara bende bakmaya çalışıcam.
tarot için burcunuzu ve merak ettiğiniz şeyi fazla bahsetmeden sorabilirsiniz.
katina falı içinde sizin ve sevgilinizin yaşını ten saç göz renginizi yazmanız gerek

sevgiyle kalın

canım hayırlı olsun topiğin :)katina nı merak ettim, sana iskambil açayım istersen ama elimdeki kartlar benim fal baktığım kartlar değil, yani bu kartlar her türlü kullanıldı sadece fal bakmak için kullandığım kartlar şu an yanımda değil.istersen bakayım, sonra bakayım ya da kahve bakayım diyeceğim bugün baktım yarın bakarım ona artık.

Katina istedim ama sevgilim yok, ben esmer tenliyim saçım gözüm siyah.Esmer birine niyetleniyorum ama sevgilim değil böyle bakabilir misin ?

slm bana yorum yapabılırmısın ??cok kararsızım esımle ayrılık arıfesındeyız barısma durumu da var ne yapıcam bılemıyorum ıstanbulda yasıyorum hamburgta evlıyım suan ıstanbulda anne evındeyım

bilmiyorum canım deneyeceğim bakalım neler çıkacak.acemi olduğum için mi bilmem uzun sürüyor katinaya bakmak bakıp yazarım birazdan yorumunu.sende bana bakarsan sevinirim farketmez canım olduğu kadar.demin tekrar deneddim bu sefer iskambil bakmayı anladım galiba ama pek yorumlayamadım canım

ten renkleriniz birde sağ sol alt üst canım ?

canım senin aile içinde huzursuzluğun mu var eğer yoksa komşularından biriyle sorun yaşayabilirsin.parayla ilgili kaygıların var sanırım yada paraya fazla önem veriyorsun.gerçek aşkı arıyorsun.canım evinde kavgalar anlaşmazlıklar oluyor bu arada sana da haksızlık yapılabilir.yakın zamanda güven,sadakat,güzelliklerle dolu biriyle aşk yaşayacaksın belki bu ilişkin evlilikle de sonuçlanabilir.canım ya sen bir yolculuğa çıkmayı düşünüyorsun yada yolculuğa çıkacaksın bu yolculukta hayatın değişecek ve hayat sana daha anlamlı gelecek.hayatında önemli birçok şey yaşayacaksın.etrafında sana baskı uygulamaya çalışan kendini beğenmiş kişiler var onları küçüksememen dikkatli olman iyi olur.ilişkinde tutarsızlıklar yalan dolan olmasından kandırılmaktan korkuyorsun yani önyargıların var.sonunda işlerin yoluna girecek şimdi ne ekersen sonra onun karşılığını alacaksın.ilerde maddi durumun çok iyi bir hale gelebilir.

bunlar çıktı canım

cnm bana fal bakarmısın birazdan içicemde de çok mrk ediyorumbende çingene tarotu bakarım sana

ben beyazım o kumral sağ üst canım

ilişkide sana daha düşkün olan taraf o çıktı.evlilik kartı var ama uzak zamanı gösteriyor, bu evliliğe onun ailesinden birileride ön ayak olabilir.belki başta ailesinden birileriyle sorunlar yaşamışsın onun kızkardeşi olabilir belki ya da ailesinden başka biri bu ama durumlar ilerleyen zamanlarda değişecek.

o ailenin sana olan saygısı artacak zamanla seni daha çok takdir etmeye başlayacaklar.

2 bayan 1 erkek arkadaşın var, bu kişiler sana ilerleyen zamanlarda bir teklif ya da öneriyle gelecekler, kartlar iyi bir şey olacağını söylüyor.

sevgilin şu an belki biraz rahat davranıyor, yani senin düşüncelerin ciddi ama o daha zamana bırakmak istiyor belkide.bu onun sana karşı ilgisiz olduğunu göstermez yapısı öyle.onun aklında ya da kalbinde başkası yok, hatta sadık biri olduğunu söyleyebilirim.

sevgilin biri yakın biri uzak zamanda olmak üzere parasal anlamda rahatlama yaşayacak.

cnm sende bana bakarmısın

canım ya ne güzel şeyler söylüyorsun inşallah ama biz ayrıyız

saolasın canım :)

bakarım canım ten renklerinizi yazarmısın. yalnız hemen bakamayabilirim.ne içicen canım bu arada sende bana bakarsın
kahve içicem cnm birazdan ben kumralım saçım sarı boya kısa saçlıyım oda esmer siyah ama çokta esmer değil iş aşk ne vasa bende bak snr onun falına bak snr ikimizinki adına bak

canım ya ne güzel şeyler söylüyorsun inşallah ama biz ayrıyız

tekrar birleşme durumunuz yok mu canım, bildiğim kadarıyla bir dargın bir barışıksınız, belki biraz zamana bırakmak istiyordur, zamanla tekrar konuşabilirsiniz diyorum ben.

canım katina uzun sürüyor ikinize bakamayabilirim söz vermiyim

kahve içicem cnm birazdan ben kumralım saçım sarı boya kısa saçlıyım oda esmer siyah ama çokta esmer değil iş aşk ne vasa bende bak snr onun falına bak snr ikimizinki adına bak

bilmiyorum canım ama bu ayrıl barış olayları beni bunalttı bir süre ayrılmak bana iyi geldi çok sinirim bozulmuştu

tekrar birleşme durumunuz yok mu canım, bildiğim kadarıyla bir dargın bir barışıksınız, belki biraz zamana bırakmak istiyordur, zamanla tekrar konuşabilirsiniz diyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…