kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

sağol canım...kısa bir zamanda tanış vasıtasıyla işe girmeyi planlıyodum...umarım olur....fedakarlık ise işe girmedim rahmetli anneme baktım...böylece işsiz kaldım....şimdi işe girmek için zorlanıyorum....evli değilim....ama aklımda bulunsun biraz uyumlu davranmaya çalışırım...

yine görüşürüz iyi geceler...

sağol canım sanada iyi geceler

burcum balık canım bakıyorum sana merak ettiğin birşey varsa sorabilirsin
Tatlım ben senden her konuda genel bir fal rica ediyorum zira tek tek sorsam o kadar çok soracak şey var ki :)
Senin özellikle bakmamı istediğin bir konu varsa sen de bana söyle canım.

canım ya bende diyordum biri tarot falıma baksa ne iyi olur diye iyi denk geldi . merak ettiğim 2 şey var biri bu ay sonuna kadar bir işe başladım bu işte devamlı çalışmak istiyorum olacak mı? 2. sorumda sevgilimle ayrıldık ne olacağız

Tatlım ben senden her konuda genel bir fal rica ediyorum zira tek tek sorsam o kadar çok soracak şey var ki :)

Olur canım neden olmasın sen bana burcunu söyle açayım sana da bi fal. Kendimi çingene gibi hissettim bak şimdi "abe falına bakayım güzel ablam" :)

akrep burcuyum canım..özellikli konularımda master yapıyorum hala okulla gidebilecek iş bulamadım bulabilecek miyim? birde eski sevgilimle düzelir miyiz ya oda koç burcu bu arada.arasa diye dört gözüm ama salakta tık yok.
bu arada kahve iç ekle her zaman bakarım

canım sen hayatında başarılı birisin fakat ev hayatınla ilgili bir sorunun olmuş bugünlerde bunu düşünüyorsun.konu herne ise sen haklısın fakat bu olanlar senin dengeni alt üst etmiş.bir ilişkin varmı canım.sanırım yeni bir başlangıç yapmışsın fakat bu kişi yanlış kişimi mutlu olamayacakmıyım yanlışmı yapıyorum gibi düşüncelere kapılıyorsun sanki bu kişiyi geleceğinde göremiyorsun.yakın zamanda ateş grubu muhtemeken koç grubu bir erkekle görüşmen olabilir bunun sonrasında kendini duygusal anlamda sağlıklı mutlu huzurlu hissedeceksin.bu kişi belki eski bir dostun yada geçmişten sevdiğin yakın biri olabilir kendini iyi hissettirecek sana.işten ayrılma gibi bir durumun varmı canım?ilerde işle ilgili karşına çıkan bir fırsatı kaçırabilirsin ama sonrasında su grubu bir erkekten bir teklif alabilirsin.bunlar çıktı canım

Canım karizmasına, özgüvenine bayılarak çıkmaya başlamışsın sen bu çocukla ancak başta sevdiğin bu durumlar seni moral çöküntüsüne bunalıma sürüklemiş. Onun senin iyi niyetini kötüye kullanması ayrılmanıza yol açmış. Ama bilmediğin birşey var ki bu çocuk o görünümünün altında kendine güvensiz, bunu kimseye belli etmek zayıf yönünü ortaya çıkarmak istemiyor bu yüzden zaten böyle agresif davranıyor.
Sen bu ilişkiden dolayı bunalıma girmişsin ama şuan iyileşme dönemindesin. Yani olayların etkisi bitmeye yakın. Ancak ona karşı hala bir çekim hissediyorsun, onunla ilgili kafanda cevaplanmamış sorular var "acaba şöyle olsa ne olurdu" diye düşünüyorsun hala.
Ama yakın geleceğinde başka bir erkek görüyorum, bu erkek dediğim dedik despot, sözünü geçiren biri. Yakın geçmişinde bu erkeği görüyorum diğerinden yavaşça uzaklaşıacaksın.
Şuan ki ruh halin çok dengesiz, ne yapacağını bilemiyorsun. Geçmişe özlem duyuyorsun aynı zamanda onu bırakıp ileri gidersen karşına çıkacak imkanları merak ediyorsun.Ama eğer ileriye bakarsan ve geçmişini bırakırsan hayırlı bir aşk görünüyor. Varlıklı iyi huylu yaşına uygun bir erkek var kısmetinde. Yani kartlar kısaca sana eski sevgilinle barışma diyorlar.
İşinde de yöneticinle sorun yaşayabilirsin bu yüzden işten ayrılmak isteyebilirsin, zaten çok çabalarsan ve çabaların takdir edilmezse bırak kızım sana iş mi yok diyor kartlar :) İşin uzun dönemli olmayacak yani.
Kartların sana önerisi: dik kafalılık yapma, aynı hataları tekrarlama, bir işin olmayacağını hissediyorsan o işten vazgeç yoksa sadece zaman kaybedersin.

Ben kahvemi yapayım o zaman kartları da yeni fal bakımına hazırlayayım. Ancak ben hiç forumdan kahve falı baktırmadım nasıl yapacağımız söylersen çok memnun olurum :)

sağol canım yorumuna sağlık.3 aydır işsizim bu işi buldum kısa süreli evde boş durmakta beni bunalıma sokuyor daha beter oluyorum birde benimkiyle yine ayrılmışken evde durmak istemiyorum o yüzden bu işin olmasını istiyorum ama bakalım olmazsada yapacak birşey yok.şu kısmetimde gelsede bu bunalımlı halimden kurtulsam pek inanamıyorumda onu bu kadar severken nasıl olacak bilmiyorum inş. çıkar bakalım

Ben kahvemi yapayım o zaman kartları da yeni fal bakımına hazırlayayım. Ancak ben hiç forumdan kahve falı baktırmadım nasıl yapacağımız söylersen çok memnun olurum :)

canım yukarda eklentileri tıklayıp resimleri seçip buraya ekle. bu arada resimler 2mb'dan büyük olursa site eklemiyo küçültmek içinde resmi paintle beraber aç.yeniden boyutlandır de ordaki 100'ü 60 yapıp kaydet direk küçülüyor resmin boyutu.sonra buraya ekle

Yaratıcılık gerektiren veya sanatla ilgili bir işin olacak diyor kartlar yakın zamanda ama önünü göremiyorsun çünkü aşkın elini kolunu bağladığını hissediyorsun. Çok mutlu olmuşsun eski sevgilinle beraberken ve yine eskisi gibi mutlu olmak istiyorsun, aklından onu çıkartmak istemiyorsun.Ama sen zeki birisin,zekanı kullanarak kendini işine verirsen çok başarılı yerlere gelebilirsin. Ayrıca 6. hissin(psişik yönün) çok kuvvetli, hislerine güvenmelisin.
Geçmişindeki kişi sevecen, insanlarla ilişkileri çok kuvvetli ve bu kişi seni çok mutlu etse de falda hep başarılı olmana engel gibi çıkıyor.Ayrıca aile büyüğü ya senin ailenden yada onun ailesinden bir kadın ilişkinizi etkilemiş gibi duruyor o dönemde. Ayrılmakla ilgili kararların alınmasına ön ayak olmuş. Bu kişi ahlaki yargılarıyla hareket eden, koruma yönü çok kuvvetli bir kadın.
Şuan zihini kontrol eden şey ise yeni başlangıçlar yapsam mı yapmasam mı düşüncesi. Kalbindekini öldürmekten korkuyorsun ancak kalbindekini öldürmezsen kalbindeki seni öldürecek bunun da farkındasın. Yine de yeni bir hayat kurmaya karar vermişsin gibi görünüyor.
Ruhsal ilerleme göstermek, artık yerinde saymamak istiyorsun.
Yakın geleceğinde yeni mekan, yeni dostluklar kısacası yeni bir yasam görünüyor, bunu iş olarak da yorumlayabiliriz. Ancak sağduyunu ve aklını kullanmalısın bunlara ulaşmak için.
Bu konuda herşeyin yavaş olmasından şikayet ediyorsun, belirsizlik senin canını sıkıyor ve en istemediğin şey bir işin sürücemede kalması.
Sevgiline geri dönersen işler senin için iyiye gitmeyecek, başarına konsatre ol diyor kartlar.
Krşına zaten ileryleyen zamanlarda biri çıkacak bu kişinin huyları asi ve inatçı.
Hilekarlara karşı dikkatli olman konusunda kartlar seni uyarıyor.
Sonuç olarak seni bolluk, bereket, ekonomik başarı, sanatsal başarı bekliyor ve bunlar geldiğinde zaten sevdiğin kişiyle beraber olacaksın.
Kartlrın önerisi: Şuan sakin ol ve sadece kendine önem ver, işine başarına odaklan.

teşekkür ederim canım da ondan arama vs görmüyor musun hiç? o ruh halim doğru 6.hissim kuvvetlidir evet

Ekledim canım.

teşekkür ederim canım da ondan arama vs görmüyor musun hiç? o ruh halim doğru 6.hissim kuvvetlidir evet
Biz kadınlar da böyleyiz tamam kötü bizim için o çocuk biliyoruz ama ee arayacak mı :) Valla tatlım kısa zaman içerisinde arayacak gibi görünmüyor falda. Büyük ihtimal tekrar beraber olmayı düşündüğünüz bir dönem olacak ama burada senin seçimlerin geleceğini yönlendirecek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…