kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

hiç bir tanesi bana uymadı cnm ama olsun yüreğine sağlık :)

Çok sıkılmışsın, için sıkılmış.
Bir yerde yanında birisi daha var bir habere seviniyorsunuz. Kocaman bir kuşun üzerindesiniz haberin yani.
O haberden sonra o kişiye sarılıyorsun sıkıca.
Sıkıntılarını atacağın bir döneme gireceksin.
Bir tane kaplumbağan var. Baya da büyük. Kaplumbağa kısmet olarak yorumlanır.
Sağlık sorunu geçirebilirsin önümüzdeki yıl. Ama sonu iyi olacak. Kendine iyi bakman lazım.
Çok istediğin bir şey var. İş gibi birşey sanırım bu. Önümüzdeki dönemlerde gerçekleşecek.
Yakın bir zamanda büyük bir sıkıntı bir kaza atlatmışsın, ya da atlatacaksın. O kadar büyük birşey ki bu. Bu aralar dikkat et kendine.
Bir yolun var, yakında bu yola çıkacaksın.

iyi akşamlar kızlarr epeydir fal kapatmıyordum bu akşam kapattım falıma bakan arkadaşlara tarot yada katina bakıyorum fal konusunda iddialı değilim bakan arkadaşlara teşekkürler şimdiden

Uzaktan sevdiğinle ilgili çok güzel bir haber alıcaksın biraz daha zamanı var sadece.
2 yolun var ikiside sorunsuz kısa yollar, birine giderken engel var gibi gelebilir bir bayan engel olmaya çalışacak ama ısrarcı olursan çok kolay dümdüz bir yol.
Yalnızlık hissediyorsun, alacağın haberle bu hissi üzerinden atacaksın. Nişan düğün gibi birşey var katılacağın, burda yalnız hissedbilirsin belki.
3 sayısı görüyorum beklediğin her neyse 3 vakte kadar oluyor diyeyim :)
Hanen boş, sıkıntı yok yani, ufak bir yol var hanenide ilgilendiren gayet temiz.
Görüp yorumlayabildiğim bu kadar arkadaşım, fala inanma falsız kalma :)

sağol canım yorumuna sağlık sana ne falı bakmamı istersin ben tarot yada katina bakıyorum. tarot için burcunu katina için saç ten göz rengini yazarmısın merak ettiğin birşey varsa sorabilirsin

canım senin bir hastalıkla mücadelen söz konusumu?canım falın biraz sıkıntılı çıktı üzüldüğün seni ruhsal bunalıma sürükleyen bazı şeylerle karşılaşıyorsun bunları kafana takıp kendine dert edinmen senin zararına olur bazı sıkıntıların var ama sen bunları kafana takıp dahada çekilmez hale getirmemelisin.geçmişte yada yakın geçmişte sana zarar vermek isteyenler olmuş ama yapamamışlar bazı problemler yaşamışsın fakat sen durumu farketmişsin ve bu şeyden yara almadan kurtulmuşsun.koyu kumral bir erkek var bu ya düşündüğün biri yada hayatında olan biri sen bu kişiyi çok düşünüyorsun fakat bu kişi namkör ve kinci biri belki geçmişte sana zarar vermek isteyende budur bu tabi sadece bir his.şuan bir iş olabilir yada kısmet böyle bir durum söz konusumu eğer öyleyse yani bir işe girme durumu yada bir kısmet olabilir bir sürü zorluk çektikten sonra bu konuda istğine ulaşacaksın.canım 2014 yılı sanırsam senin için zorlu bir yıl olacak ama sonunda muradına ereceksin.kaybettiğin bir şey eşya yada para yada bir haksızlığa uğradıysan burada hakkını alacaksın.canım senin çevrende kıskanç biri var bu belki senin ilgi duyduğun biride olabilir.canım dedim ya zor bir yıl geçirebilirsin ama sonunda çalışıyorsan yada işe başlarsan işinde başarılı olabilirsin ve eğer hayatında biri varsa güvendiğin tutarlı bir ilişki yaşayacaksın yoksada böyle bir ilişki yaşayabilirsin bunlar çıktı canım kusura bakma bu kadar yorumlayabildim

İçim karardı be sağol cnm yinede

sağol canım yorumuna sağlık sana ne falı bakmamı istersin ben tarot yada katina bakıyorum. tarot için burcunu katina için saç ten göz rengini yazarmısın merak ettiğin birşey varsa sorabilirsin

bana katına acıp sadece cıkan kartları yazarmısın?ah o katına delı edıyo bu aralar benı sorumda eskı erkek arkadasım benden ayrıldıgına pısman olucakmı pısman olsun yeterbenım goz kahverengı sac kahverengı onun sac sarı goz ela

canım bence senin erkek arkadaşın pişman zaten.ruhal bunalımda kendisi.erkek arkadaşınla ilgili sana yalan söylediği gibi düşüncelerin varsa falda sana doğru söylediği çıktı.erkek arkadaşının seninle ilgili güvensizlik yada senin mi ona yalan söylediğini düşünmüş böyle bir sebepten mi ayrıldınız bence o bu işin doğrusunu öğrenmiş ve pişman olmuş.esmer bir erkek var bu kişi de ayrılmanızda bir etken olabilir.senin saç açık kahverengi mi erkek arkadaşının tarafında selçukhassa çıktı ben senin olduğunu düşündüm.hatta şöyle yorumladım erkek arkadaşın seninle esmer bir erkek arasında bitşey olduğunu düşünmüş sanırsam.erkek arkadaşın pişman olacakmı diye sormuşsun evet bence zaten şimdide pişman değilsede olacak falında çok bunalmış olduğu çıktı 2 yerde.şimdi senin eski erkek arkadaşın ama ne kadar eski ? sonuç kartında çiçekler çıktı bence siz barışacaksınız.yalnız senin seçim yapman gereken bir durum olabilir yani o ve başka biri arasında kalabilirsin
canım sende benim falıma bakarmısın.

iyi akşamlar rapisa.........

fal yorumlama da pek iyi değilim ama görebildiğim kadarıyla.....

şu sıralar için rahat...pek sıkıntı yapmamışsın...uzun boylu bir insanla karşılıklı görüşme var...önü ferah....karşılıksız yarım kalan bir aşk hikayesi var ya da olacak...yarım kalmış kalp var....aradan biraz zaman yada mesafe geçecek, büyük bir 3 sayısı var....3 vakitte olur derler...nasibin var büyükçe bir balık görünüyor...şu 3 vakte olacak işinde göz var biraz karmaşa yapabilir....gözün dikkati bu işte....alt kirpik tarafı aşağı doğru sarkık tipsiz bir göz....sanırım etkili olamayacak tavus kuşu görünüyor, bu yanlış hatırlamıyosam miras anlamında...miras olayında köklü ve yine uzun boylu birinin desteği olabilir...büyük bir nokta var göz aydınlığı manası diye hatırlıyorum..

tabağın boş çok temiz niyet anlamı sanırım....tertemiz çıkmış....öffff beeee kendime şaşırıyorum.....

kendi fincanıma bön bön bakıyom başkası olunca ötüyorum....

ahhh ah rapısa pısman falan dııl benım gordugum kadarıyla o selcukassada su ara hayatında bırısı var oda odur evet içim kan ağlıyo ama artık barısmak ıstemıyorum tam yaz kartlarını bakayım falına :)

sağol canım yorumuna sağlık .yarım kalan bir aşk hikayesi var benimkiyle yine ayrıldık bakalım ne olur birmiyorum moralim bozuk biraz bu yüzden. sana ne bakmamı istersin tarot yada katina için saç ten göz rengini yazarmısın

canım eğer hayatında biri varsada mutlu değil bence çünkü ikinize ilişki açılımı yaptım onun tarafında hep mutsuz olduğu çıktı selçukhassa da bence sadece cinsel bir birliktelik varsa tabi sen daha iyi bilirsin tabi ama bence pişman değilsede olacak.
benim kartlarım
1 köpek ters
2 mektup ters
3 saah ters bu benimki ayrıldıkta gene
4 çiçekler ters
5 haç ters
6 fareler ters
7 assyranta ters
8 ay düz
9 kale düz
10 zara ters

valla agzın bal yesın inş ckar falın:)soru nedır yenıden barısmakmı?

canım sıkma canını içini ferah tut...belki ileriki zamanda daha iyisi çıkar karşına ayakların yerden kesilir....mutluluktan...

üzmek istemem ama hani fala göre hayat yönlemdirilmez ama , içi boş ve yarım kalp şekli çıkmış...sana sanırım aşk duymuyor...

boş ver nasılsa kıymetini bilen bir kıymetli elbet gelir sana.....

saç koyu kahve..

göz kahve...

ten buğday...
evlilik ve iş konusunda tarot bakarsan sevinirim....

canım sen evlimisin ve çalışıyormusun? canım senin ilişkin var sanırım yani ya evlisin yada bir ilişkin var.ilişkinde mutlusun birbirinize karşılıklı bir aşk besliyorsunuz fakat bugünlerde aranızda bir sorun olmuş sen bunu düşünüyorsun.bu sorun işle ilgili bir karardan kaynaklanıyor sanırım yanlış bir kararmı vermişsin yada verdiğin karardan dolayı sana haksızlık yapılmış sanırım.elindekini paylaşmayı seven birisin yani maddi anlamda ihtiyacı olanla paylaşmayı seviyorsun.diyorsunki ilerde alan el olmayı değil veren el olmayı nasip et gibisinden dua ediyorsun.bugünlerde sanırım bu işle ilgili başta söylediğim mevzu olabilir senin fedakarlık yapman gereken bir durum olmuş yada eşin yada işin arasındamı kalmışsın sen kendini düşünerek hareket etmişsin.yakın zamanda kendini çok yorgun ve çabalamanın karşısında elde ettiğinin yetersiz olduğunu düşündüğün durumlarla karşılaşabilirsin bu iş anlamında olabilir.çalışıyorsan yada iş arıyorsan bu konuda bugünlerde yada yakın vadede hayal kırıklığı yaşayabilirsin fakat sonradan sabırlı ve azimli olursan işe girebilirsin yada işinde istediğini alabilirsin.birde falında su grubundan bir erkek çıktı bu eşin yada erkek arkadaşın olabilir bilmiyorum canım

şimdiii bu adam daha oncesınde ya ıhanet etmıs yada yalan soylemıs ve sende bunu duymuşsun canım ama bu yaptıgın dan sen dııl gene kendısı zarar gormuş tekrar ılıskıye baslamışsınız ancak eskı tat eskı huzur pek kalmamış aranızda bu aldatma yada yalan olayı sonucu sen bu adama guvenmemeyı ogrenmışsın ve bu senın için bı kazanç olmuş gelecekte ıse bu adam sana pek bısey kazandırmaz gıbı duruyo sen kadar duzgun kale gıbı saglam bı ınsan olsanda bu adam alaycı hayatı laylay lom yasayan bı adam olarak cıkmıs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…