kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

Canim icini sIkmi$sin Ama yüregin kabarmi$ güzel bir haber yakla$iyor hayirlisiyla .Di$ ile ilgili bir problem var.Sevdigin ki$i ile cok güzel bir muhabbetiniz olacak bir araya gelmi$ bir bulu$maniz görünüyor.Sen cok yormu$sun kendini sürekli anlatmaya calismi$sin sonunda tükenmi$sin.Biraz geri cek kendini herseyi anlatma ...Bir hasta var yakininda..kritik durumlar var..
Cok ama cok güzel kugu gibi bir kismetin cikmi$$$ :) Birisi seni aramak isteyecek ama sen gurur yapacaksin cevap vermiyeceksin.Arkani dönmüssün.H ve A harfleri cikti bu insanlarla görü$melerin olacak. E harfli biriyle cok ugrasiyorsun bu insanla i$ ile ilgili bir bagin var sen sanki i$i ögretensin biraz sorunlu gibi ?? karsi taraf
Ay dogmu$ icin rahatlayacak en sonunda rahata ericeksin canim sIkIntilarin üstesinden geliyorsun.Sana kocaman kocaman kismetler görünüyor ins en kisa vadede eline gecerr

canım sana sebepsiz yere yalan söyleyen biri var bu kişiye karşı kızgınsın ama sevdiğin biride olduğu için ona zarar veremiyorsun.bu kişi sarışın bir erkek oabilir.yakın zamanda sarışın bir bayanla görüşmen olacak.senin çevrenden koyu kumral bir erkekle aralarında birşey var sanırsam.yada sen bunların arasında birşey var diye düşünüyorsun ve olmasın istiyorsun nedense.belki onları birbirlerine yakıştırmıyorsundur.ilerde hayatına kumral yada kızıl saçlı bir erkek girebilir canım.canım kusura bakma çok yorgunum bu kadar yorumlayabildim iyi geceler

Olsun bitanem senin yüregin yeter tesekkur ederimm

Iki kadin var biri beyaz tenli uzun sacli narin yapili digeri saclari omuz hizasinda uzun sacli kadin kendisini tikanmis cijmayda hissediyor ama birkac ay icinde duzelecek.
Sen birilerine yardim etnek icin araştirmalar yapiyorsun durunceli biraz da hassas yapin uar cok sikilmissin ama artik aydinliga cikiyorrun sansin talihhn açiliyor guclu kvvetli çevresi geniş taninip sevilen biri yardim edecek belki is teréi evlilik gibi durumlar olabilir.hic sevmedighn kurmaz bir kadinla mecburi bir gorusme yasayabilirsin bu kisi bazi sirlari acilamak istexebilir.1 ay icinde sevindirici bir haber alacçksin

Ancak bu kadar yazabildimaz oldu ama telden gorebildigim kadariyla

Son düzenleme:
sağol canım yorumuna sağlık.canım ben tarotla katina bakıyorum saana fal bakmamı istersen ilişkin varsa ikinizin yoksa senin saç ten göz rengini burcunu yazarsan akşam bakarım

sağol canım yorumuna sağlık.canım ben tarotla katina bakıyorum saana fal bakmamı istersen ilişkin varsa ikinizin yoksa senin saç ten göz rengini burcunu yazarsan akşam bakarım

canım benim ilişkim yokta bana katina bakar mısın ? ben kumralım. koyu kestane saçım var ve elz gözlüyüm. bende sana tarot yorumlarım

Son düzenleme:
Eğer istersen ben de senin icin artrolojik yorum yapabilisim iliskin varsa iliskinizde neler yasayabilirsiniz sinastry haritaniza gore yorum yapabilirim

Benim de falıma bakabilir misiniz? Şuan hayatım çok karmakarışık...Ancak ben fal bakmayı bilmiyorum karşılığında birşey vadedemem yani özür dilerim Ama benimkine bakarsanız çok memnun olurum...Ben ela gözlü beyaz tenliyim asıl saçım kahve ama şuan bakır(yani boya) kova burcuyum erkek arkadaşım da ela gözlü beyaz tenli kumral yay burcu.Şimdiden çok teşekkür ederim.:)bir ben 28 erkek arkadaşım 29 yaşında...

Son düzenleme:
canım evet astrolojik yorum yaparsan sevinirim. şuan ir ilişkim yok sevgilimle yeni ayrıldık barışırmıyız bilmiyorum istersen tek benim için istersen ikimiz için yap sen bilirsin. hangi bilgileri istiyorsun canım .14 mart 1985 doğum tarihim ikindi ile akşam namazı arasında doğmuşum yükselenim başak.

katina falı açtım sana aşık olduğun kişiyle ilgili çıkan kartları yorumlayamadım bu yüzden tek sana açılım yaptım.
her iki açılımyaptığımda da karşıma çıkan aynı şey sarışın bir adın. hatta sana yaptığım ikinci açılımda 2 yerde çıktı bu sarışın bayan kimse hayatını etkileyen biri ve sana zarar veriyor yada verecek dikkat et bu kişiye yakınında biri.ve hatta bu kişi yüzünden sen mutsuzsun.yakın zamanda bu sıkıntılarını atlatacksın canım işlerin yoluna girecek.emek verdiğin bir konuda iş olabilir okul olabilir emeklerinin karşılığını almaya başlayacaksın.aşık olduğun kişiyle ilgili ona karşı hassas nazik çok önemli biriymiş gibi davranıyorsan bu tutumunu değiştirmelisin.daha soğuk yada herhangi biri gibi davranman daha yerinde olur.bu kişiyle ilgili güzel bir haber alacaksın.
bunlar çıktı canımbu kadar yorumlayabildim.

Eğer istersen ben de senin icin artrolojik yorum yapabilisim iliskin varsa iliskinizde neler yasayabilirsiniz sinastry haritaniza gore yorum yapabilirim

Teşekkür ederim acaba aşik oldugum kişi icin cikan kartlar nelerdi hatirliyormusun? çok guzel yorumlamissin tesekkurler
Önce senin haritana bakiyim cunku biraz uzun şusuyor ayrica dogum yerini de yazarsan iyi olur haritayi ona gore cikartacağimda

bende kahvene baksana banada doğum haritası şeyinden bakar mısııııııııııııın

canım kartarı hatırlamıyorum.yorumumu beğendiğine sevindim. doğum yerim Karabük

canım kartarı hatırlamıyorum.yorumumu beğendiğine sevindim. doğum yerim Karabük
Begendim tabiki yavaş yavaş basliycam telden yazaçagim icin ciraz uzvn surecilir en gec pazar eklerim

Bu arada karsi taraf icin tekrar kart acarmisin buraya ekle ben netten anlamlarini bulup yorumlarim kendimce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…