kahve tarot iskambil katina falıma bakanlara tarot yada katina falı bakacağım

canımm öncelikle sunu söylim sen yada bir başkası ama hanenizde olan birisi bu bu kişinin Bir evden bir eve taşınma, yer değiştirme, bir şehirden bir şehire gitme gibi durumumu var ? böyle bir durumu olucak sanki uzak bir yoldan gelecek olan iriden bir misafiriniz var ayrıca hane de durum cok temiz ferah sıkıcı bir durum göremedim a harfi var mı isminde senin bir yolun var gidyorsun yaa birşey dicem canım falında kocaman bir öküz gördüm oturmuş :KK9::KK9: anlam veremedim biran görünce ama cok yüklü acayip derecede senin kısmetlerinle alakalı birşey önümüzdeki zamanlarda belli olucak kısmetin karşına cıkıcak canım bu bir iş olablir para söz konusu cnkü yakın zamanda calışma hayatın olucak arka arkaya gelen haberlerin var canımm kendi icinde ruhsal olarak cok sıkıntıların problemlerin var senin canım ciddi boyuta gelmek üzere sanki bu sıkıntıların aslında takmamaya calışıyorsun ama yapamıyorsun nekdar kenara atsan da atmış gibi gözksende 1 gün kafan rahat 2 nci günü aynısın etrafın cok temiz lütfen kafanı kaldr sorunlarının üzerinde durmazsan eger hersey senin icin güzel olucak buna inan bunu samimiytten söylyorum falda gördüğüm icin değil hissettiğim icin söylyorum herşeyin güzel olucagına önce inanman gerek ayrıca arkdaşlarından birinden alıcagın bir haber olucak sevinc gözyasın olucak canım hersey gönlünce olsun

canım sen bir dönem bişeyler korunmuşsun.belki çevren belki ailen ama birileri seni bişeylerden korumuş.içinde besleyi büyüttüğün sevdiğine vermek istediğin üzel duygular ama işler tam olarak istediğin gibi yürümüyor.zaman zaman önüne engeller çıkıyor canım.yaşadıkların sende iz bırakıyor.ama güzel bir kısmetin olacak seni hiç bırakmayacak biri.onunla önün açık yolun ferah canım.sıkıntılarını da düşündüğünden daha kolay atlatacaksın.canım dediğim gibi biriyle bir yola çıkacaksın yavaş yavaş ama daha derin bi ilişki yaşayacaksın.şansta senin yanında olacak.

sağol canım yorumuna sağlık inşallah öyle olur:KK16:

canım sen bir dönem bişeyler korunmuşsun.belki çevren belki ailen ama birileri seni bişeylerden korumuş.içinde besleyi büyüttüğün sevdiğine vermek istediğin üzel duygular ama işler tam olarak istediğin gibi yürümüyor.zaman zaman önüne engeller çıkıyor canım.yaşadıkların sende iz bırakıyor.ama güzel bir kısmetin olacak seni hiç bırakmayacak biri.onunla önün açık yolun ferah canım.sıkıntılarını da düşündüğünden daha kolay atlatacaksın.canım dediğim gibi biriyle bir yola çıkacaksın yavaş yavaş ama daha derin bi ilişki yaşayacaksın.şansta senin yanında olacak.

$DSC04483.jpg $DSC04472.jpg $DSC04473.jpg $DSC04474.jpg $DSC04475.jpg $DSC04476.jpg $DSC04477.jpg $DSC04478.jpg $DSC04479.jpg $DSC04480.jpg $DSC04481.jpg $DSC04482.jpg

sıkıntıların tek bir yöne toplanmış.senden çok hızlı bir şekilde gidicek bir kısmet var.
bu erkekte olabilir parada işte.
hafif kilolu aileden birinin üzgün olduğunu görüyorum ben.
bir yolun olucak çok temiz bu biraz sıkıntılı gidiceksin ama güzel sonucu.
sanki birine ulaşmaya çalışıyosun ama o çok tepede kalmış sen gidemiyosun yanına gibi çıkmış.
saçları at kuyruğu birinden bir haberin var.
sen iki kişinin arkaasında kalıcaksın bunlar çift canım ama kim bunlar bilemiyorum.

sağol canım yorumuna sağlık:KK16: sana bakmamı istersen burcunu yazarmısın ama bugün içinde bakabilirim birazdan çıkıcam canım

sıkıntıların tek bir yöne toplanmış.senden çok hızlı bir şekilde gidicek bir kısmet var.
sanki birine ulaşmaya çalışıyosun ama o çok tepede kalmış sen gidemiyosun yanına gibi çıkmış.
sen iki kişinin arkaasında kalıcaksın bunlar çift canım ama kim bunlar bilemiyorum.

canım sizin erkek arkadaşınla aranızda yanlış bildiğiniz şeyler var ikinizinde birbiriniz hakkında yanlış fikirlere kapılmışsınız.eski sevgilin sana zarar verebilecek biri değil ancak seninle ilgili bir tehlike yani nasıl desem üzüleceği birşey olmuş ama çözülmüş yada çözümlenecek birşeymiş bu.erkek arkadaşının sana söyledikleri doğru sen onunla ilgili gerçeği öğrendiğin zaman üzülmeyi bırakacaksın.erkek arkadaşın senin güvenini kazanması gerektiğini düşünüyor.erkek arkadaşının seni kıskanmasını gerektirecek bir durum yaşadınız mı canım?erkek arkadaşın ne olursa olsun sana güveniyor tutartı ve sadakatli biri olduğuna inanıyor.erkek arkadaşının seninle ilgili bir sıkıntısı olmuş bunada anlam veremedim.bir kartta kıskançlık çıkıyor öbüründe sana çok güvendiği diğerinde seninle ilgili girişişimlerinin başarısız sonuçlanacağı.neyse gelelim sana.sen sevgilinin hayatında esmer olgun bir bayan olduğundan şüpheleniyorsun.aranızda tatsız bir konuşma geçmiş.sen sevgilini hala seviyorsun ama artık kalbin yaralanmış ama yinede dayanacaksın tekrar aşk kapını çalacak.güçlü bir sevgin var.eski erkek arkadaşını unutamıyorsun ne olursa olsun bu sana çok sıkıntı veriyor.sonuç olarak ikinize " ağaç"kartı çıktı bunun anlamı da "güçlü sağlam sağlıklı bir aşka işaret eder.aynı zamanda sevgilinin seni büyük bir aşkla derinden sevdiği şeklinde yorumlanır".
bunlar çıktı canım

canım sizin erkek arkadaşınla aranızda yanlış bildiğiniz şeyler var ikinizinde birbiriniz hakkında yanlış fikirlere kapılmışsınız.eski sevgilin sana zarar verebilecek biri değil ancak seninle ilgili bir tehlike yani nasıl desem üzüleceği birşey olmuş ama çözülmüş yada çözümlenecek birşeymiş bu.erkek arkadaşının sana söyledikleri doğru sen onunla ilgili gerçeği öğrendiğin zaman üzülmeyi bırakacaksın.erkek arkadaşın senin güvenini kazanması gerektiğini düşünüyor.erkek arkadaşının seni kıskanmasını gerektirecek bir durum yaşadınız mı canım?erkek arkadaşın ne olursa olsun sana güveniyor tutartı ve sadakatli biri olduğuna inanıyor.erkek arkadaşının seninle ilgili bir sıkıntısı olmuş bunada anlam veremedim.bir kartta kıskançlık çıkıyor öbüründe sana çok güvendiği diğerinde seninle ilgili girişişimlerinin başarısız sonuçlanacağı.neyse gelelim sana.sen sevgilinin hayatında esmer olgun bir bayan olduğundan şüpheleniyorsun.aranızda tatsız bir konuşma geçmiş.sen sevgilini hala seviyorsun ama artık kalbin yaralanmış ama yinede dayanacaksın tekrar aşk kapını çalacak.güçlü bir sevgin var.eski erkek arkadaşını unutamıyorsun ne olursa olsun bu sana çok sıkıntı veriyor.sonuç olarak ikinize " ağaç"kartı çıktı bunun anlamı da "güçlü sağlam sağlıklı bir aşka işaret eder.aynı zamanda sevgilinin seni büyük bir aşkla derinden sevdiği şeklinde yorumlanır".
bunlar çıktı canım

canım evet yanlış anlamalar olmuş cumartesi konuştuk hallettik ama selamlaşma kararı aldık baya konuştuk ama iyi konuştuk hatta:)
eveet bir kız var mı diye düşündüm biri bi kızla zamanında konuşmuş yok kız sevgilisinden ayrıldı gene konuşuyo olabilirler vs vs dedi ama dıdının dıdısı bir kız..
devamı gelse konuşmaların bari bakalım:26:

bilmiyorumki canım dün açtım ikinize katina seninkinin tarafında 2-3 tane kız çıktı bugün açtım kimse çıkmadı yoktur heralde iyi olana inanmak en iyisi :KK1:

canım evet yanlış anlamalar olmuş cumartesi konuştuk hallettik ama selamlaşma kararı aldık baya konuştuk ama iyi konuştuk hatta:)
eveet bir kız var mı diye düşündüm biri bi kızla zamanında konuşmuş yok kız sevgilisinden ayrıldı gene konuşuyo olabilirler vs vs dedi ama dıdının dıdısı bir kız..
devamı gelse konuşmaların bari bakalım:26:

canm senin yersz ve lüzumsuz korkuların var herşeyden şüphe eder hale gelmişsin resmen. kendini biraz rahatlatman lazım bu böyle gitmez. beklediğin insandan beklediğin bir haber var onu alacaksn yakında. şuan sevgilin oldgnu biliyorum ama ben sana başka bir kısmet görüyorum ve senin bu kişi ile uzun vadede ilişki yaşayacağını görüyorum. hmde bu gerçek bir aşk olacak. üzerindeki bütün olumsuzlukları kara bulutları kaldr canm sen aslında kendi gücünün farkında değilsin tüm olumszlukların üstesnden gelebilecek güçtesin. yeter ki güçlü ol. kendinle barısık olmak ve hayata pozitif bakmak tamamen senin elinde. haneden bir kişinin bir konuyla ilgili düşünceleri dilinin ucuna kadar geliyor ama nedense bir türlü söyleyemiyor. bu kişi her kmse aslında bu içindeki derdi söylemden de rahata eremyecek. sen yine de boş şeylere kafanı takıp durma kuzum

parça parça düşüncelerin var cnmmmm aklında bir an önce olsun istediğin düşünler var çok yakında gerçek olacak cnmmm :KK16:

kendini bişi için üzmüşssün ama bış yere falın tertemiz cnm aydınlık huuzurlu suan bakarken hiç sıkılmıorummm ...

gözyasların var ama bu gözyaşlarını sevinc gözyaşın olacağına yoruyorummm mutlu günler seniii beklio çok yakında cnmmm

3 aya kalmaz iyi bir haber alacaksınnn ve bu haber seni çok şaşırtacaakk..

arkadaslarına dikkat et çaydanlığını kaynatıolar dedikodunu yapıolar herkese sırlarını anlatma cnmmm :KK16::KK16:

şimdilik bu kadar gene fllaşalım :KK16:

canım ilişkinizde ikinizde olgunsunuz yada ilişkiniz uzun zamandır devam ediyor.erkek arkadaşın ev almayı düşünüyor mu?erkek arkadaşın bir ara kararsızlık yaşamış senle ilgili olabilir ama emin değilim.sarışın veya açık kumral bir bayan ona yardımcı olmuş karar vermesinde belki bir arkadaşı kardeşi falandır.erkek arkadaşın iyi niyetli düzgün bir yaşamı olması için çabalayan biri.ilişkinizde bir sürü zorluklar yaşayacaksınız.senin erkek arkadaşından ayrılmak gibi bir düşüncen varmı canım? seni sıktığını mı düşünüyorsun.sen dayanıklı birisin karşılaştığınız sorunların üstesinden gelebilecek güçtesin.güçlü bir kalbin var ama yaralanmışsın.maddi sıkıntıların var yada para biriktirmen gereken gerekiyor.erkek arkadaşınla ilgili fikir değiştireceksin ona güvenin azalacak.aranızda büyük bir kavga olabilir.canım bunlar çıktı

parça parça düşüncelerin var cnmmmm aklında bir an önce olsun istediğin düşünler var çok yakında gerçek olacak cnmmm :KK16:

kendini bişi için üzmüşssün ama bış yere falın tertemiz cnm aydınlık huuzurlu suan bakarken hiç sıkılmıorummm ...

gözyasların var ama bu gözyaşlarını sevinc gözyaşın olacağına yoruyorummm mutlu günler seniii beklio çok yakında cnmmm

3 aya kalmaz iyi bir haber alacaksınnn ve bu haber seni çok şaşırtacaakk..

arkadaslarına dikkat et çaydanlığını kaynatıolar dedikodunu yapıolar herkese sırlarını anlatma cnmmm :KK16::KK16:

şimdilik bu kadar gene fllaşalım :KK16:

X