Kahve Falı

Özleyenim oldugu icin cok sansliyim :)
Kusura bakmayin fal bakamiyorum ,hatta pc den bile uzak durmam lazim cünkü gözlerimi cok yordugum icin uzun süre pc basinda duramiyorum..
Bende sizleri özledim bir hal hatir sormak istedim ama biraz zaman gecsin bakarim arada faliniza..

slm kızlarrr ben geldimmelimden geldiğince bakmaya çalışırım ama gece gelcem foruma işlerim var biraz

sibel cnm falcı değğilim ben bastan söliim ama içinden gelenleri yazıcamyerimseniben
hisliyimdir yani hislerime güvenirim...sende bi 5 veya 6 rakamı hissettim 5 veya 6yıl önce bişey yasamıssın....hayatında unutamayacagın bişey ya senin yada eşinin tarafındanda bi kayıp var veya hasta yakınınız ama kim bilemiyorum cok yakın haneden bu insan....eşin iyi bir insan ama nedense bir yol var aranızda bu yol ne bilemiyorum fincanındada yollar cıkmıs sürekli....mutlu olacaksın ama vakti var...maddi acıdan beklentiniz olan biri var bu insan cok çakal biri...hafif tombul birisi bu hanende birine sıkı sıkı sarılmıssın ama bu kim bilemiyorum eşin olblr baban annnen oglun.....2oglun 1kızın var gibi hissediorum CADIARZU elinizden kaybolan bir mal bi maddiyatla ilgli bişey var yogunlaştım ama cözemedim....görümcen varmı bilemicem uzakta ama aranızda yol iyi sanabilirsin ama pekte iyi değil....eltinde olblr buCADIARZU bi yolun var kapalı geliyor sana ama yaz sonu gidiyorsun sen herşey istedigin gibi olucak oglak veya ikizler burcu kim ise sizde cok güzel bir kapısı var....ha buarada sımsıkı sarıldıgın insanla hep aranıza giren 2kişi var cok iyi bir insansın ama okadarda saf olma cnm herşey gönlünce olsun.....iş konusunda beklentilerinizin zamanı varyerimseniben opuyorumnanaktan

CADIARZU CADIARZU CADIARZU yazmadan yapamadım valla hadi iyisin yineyerimseniben birşey için cok urasıyorsun cnm sen sürekli aşmaya calıstıgın bir sıkıntın var merdivenin tektek basamaklırını cıkıyor birden düşüyorsun....istediğin basarmak için hep çabaladgın birşey var cnm ama suan olmaması daha iyi senin için....sırt döndüğün birisi var cnm :jeyyar: bosver sırtınız dönük kalsın cok arkadan iş cevirmeye müsait bir insan bu....ama sen birisiyle uzaksın ayrısın bunu cözemedim....CADIARZU öpüyorum cnm

Devamı.. En sondaki foto başka bir gün kapattığımda çıkan şekil. Çok değişik geldi o yüzden onun da ne anlama geldiğini merak ettim. Yorumlarsan çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
bekarım falda neler var. şimdiden teşekkürler.

Eklentiler

• $S3020069.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 50
  • $S3020075.jpg
    6,8 KB · Görüntüleme: 48
  • $S3020076.jpg
    5,3 KB · Görüntüleme: 56
  • $S3020099.jpg
    5,8 KB · Görüntüleme: 56
  • $S3020114.jpg
    11,7 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…