Kahve Falı

başladıı dün geceden başladı hem de:):)bende bugün kendi falcıma gitcem aradım 14.30da randevum varrr[eyvahedigeldismileeyvahedigeldismileeyvahedigeldismile/B]

ya ne güzel iyi bakıyormu bari..gerçi sen kendinde olayı çözdün ama o gün nasıl baktın öyle ben baya tırstım gece gece eyvahedigeldismile

ya ne güzel iyi bakıyormu bari..gerçi sen kendinde olayı çözdün ama o gün nasıl baktın öyle ben baya tırstım gece gece eyvahedigeldismile

nan niye tırsıonuz livimde tırsmış eyvahedigeldismileeyvahedigeldismilesiz tırsınca bende tırsıorum sonraeyvahedigeldismilehe benim kadın ii bakıoo biraz fazla ii bakıoo ama artık 4 5. gidişim fln birazda çözdü o yüzden eskisi kar heyecan vermio ama bildiği içinde korkuyorumm yaaaaaaaaaaaaaaaeyvahedigeldismileohaoldumsmileohaoldumsmile

baktıran tırsıyo demekki :roflol: ee hep aynı yere gidiyosan senin hakkında bildikleri de vardır yeni birilerini bulsan ya fal için ..gerçi iyi bakanı bulmak zor ama..

baktıran tırsıyo demekki :roflol: ee hep aynı yere gidiyosan senin hakkında bildikleri de vardır yeni birilerini bulsan ya fal için ..gerçi iyi bakanı bulmak zor ama..

bunun kadar ii bakanı yok canım.dediği şeylerde çıkıncaa tırsıorumeyvahedigeldismileinş.bu sefer ii şeyler söylerrrboshayallersmile

hadi inşallah iyi şeyler söyler...ben bulamıyorum falcı ya şöyle arada gitsem ne güzel olur..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…