Kahve Falı

kızlar bende bakıyorum iyi baktığımı idda etmiyorum ama bir bakan 2.kez baktırır neyse zaten fala inanma falsız kalma :) 50 mesaj yazmadığım için özelden yollayamiycam yorumları ama genelden yorumlamamı isteyen olursa yorumlarım

Tatlım hoşgeldinn aramızaa ben bir kahve falı meraklısı olarak hemeeeenn damladım zateen kaydirigubbakcemile3 ben hemen yükledimmm fincanımı bana bir yorum yapar mısın bitanem ben bekarım üniversite hayatımı çok merak ediyorum çok zorlanıyorum 3. sınıftayım özellikle kalmadan gecebilecek miyim?..Eee bir de aşk hayatım tabiiki kaydirigubbakcemile3 sözlüm askere gitti gelince evlenecek miyiz? :kedi: çok mutlu olurum kocman kocaman öpüyorum seni

Son düzenleme:
esmer_sekerim

cnm falıma bakabilir misin ? aile hayatımla,aşk hayatımla ilgili dilek tuttum bakarsan sevinirim yerimseniben

Eklentiler

• $dsc06155g.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 41
  • $dsc06156.jpg
    40,4 KB · Görüntüleme: 30
  • $dsc06158o.jpg
    40 KB · Görüntüleme: 37
  • $dsc06159q.jpg
    46,2 KB · Görüntüleme: 34
  • $dsc06162c.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 37
bende baktırmak istiyorum mesaj sayısı önemlimi. resimleri buraya mı atacağız.teşekkürler.

cnm ziyaretçi msj seyini bulamadım buraya yazıyorum istersen silerim sonra

cnm falın çok ilginç geldi bana öncelikle onu belirtiym yani malzeme çok :)
bu aralar kafanı karıştıran canını sıkan çok durum var (bunu belirtmişsin zaten) ama çok duacın var özellikle ailende akrabanda.seni çok destekleyen var.kendini sorumluluk altında hissettiğin için birazda bu kadar evhamlısın ama bu sana zarar verir öncelikle kendini düşüneceksin (üniversite hayatından bahsediyorum) okulunda 3 dersten endişelisin biri kalacak (umarım kalmaz) diğerlerinide yoğun bir çalışma sonucu vereceksin.yanlız bu konuda biraz düzensizmişsin gibi geldi sanki :/ yani planlı programlı hareket etmen gerek. o kaldığın derstende bu sebeple kalacaksın(düzensizlikten dolayı) ama yanlış anlama çalışkansın atılgansın sadece kendini veremiyorsun bazı sebeplerden dolayı.
bir çok balığın var,ilk zamanlar iş bulmakta zorlanacaksın ama biraz tecrübe edinince oldukça aydınlık yolların var ve bu evlilik hayatını da olumlu anlamda etkileyecek.(maddi anlamda evlenirken sıkıntı çekmeyeceksin yani) evlilik için biraz daha zaman var canım en az bir sene.bu aralar biraz içine kapanmışsın sosyal hayatına biraz daha önem verirsen,bazı paylaşımlarda bulunursan bazı dertlerine sıkıntılarına çözüm bulacaksın.
bu ilişkinde bazı sorunlar yaşayacaksın eğer atlatabilirseniz evlilik yolu görünüyor.ancak sevgilinin iş hayatı pek olumlu değil sana göre,zorluklar yaşayacak.ama sevgilinle yada bir başkasıyla kiminle evlenirsen evlen mutlu bir evlilik yaşayacaksın.aile desteği senin için çok önemli ve kararlarında aileni de dinle.seni kıskanan dedikodunu yapan insanlar var ama prim vermiyorsun.genel olarak hayatında akıllı adımlar atıyorsun (güçlü karakterin sayesinde)

renan20 biraz daha flaşlı büyük ve farklı açılardan çekersen sevinrm böyle pek belli olmuyo

ziyaretçi sayfasına yazabilirsin cnm ben attım mesaj sana.ekledim seni zaten arklarım listesine .uygun mu sana ?

benim fal krizim tuttu yine bu ararlar. banda bakııınnnnnnn opuyorumnanaktan

mydecember özel msja gönderdim umarım fotolar ii gözüküordur fotoğraf makinesi ii çekio ama bn çekemedim sanırsam

Canım benim ağzına yüreğine sağlık tatlım demekki kalıcam cok korkuyorum ama bütünlemede vericek miyim peki çünkü o dersten kalırsam sene tekrarı yapmak zorunda kalıcam ki benim için çoook kötü bişey ve plansızlığım nasıl çıkmış lmaz: cok kızıyorum kendime plan yapıyorum uymuyorum salağım ben :mymeka: :gitme: birde tatlım bana doğru söyle falda çıktıysa şu an ki sözlümle evlenemeyecek miyim..

yok canım kalma durumun yok,2.girişinde vereceksin.tam olarak evlilik görmedim onunla yani evleneceksin onla yada evlenmeyeceksin diyemem canım ama olumsuz birşey görünmüyordu hem illede her falda çıkacak diye birşey yok.yani bunda görünmez 2.fincanda görünür bozma moralini a.s.

Saol bitanem benim tekrar ağzına sağlık benim daha harbiden evlenmeme çok var 2 sene civarı belki ondan cıkmadı..Ben yine eklerim fincanımı yine bakarsın kurtuluşun yok bundan gayri benden kaydirigubbakcemile opuyorumnanaktan canımmmm a.s.

canim yaa benimde ihtiyacim var lütfen bana bakarmisin:çok üzgünüm:
cok begendigim biriyle tanistim, ama biraz zor gibi görünüyor,
ne olucak ne olucak :çok üzgünüm::uhm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…