Kahve Falı

sağol esmer şekerim,sen bana kaçıncı sırada olduğumu söyle ben beklerim,zamanı geldiğinde içerim kahvemi :))

sanırım elbola 1.sırada derin deniz sanada bakarım canım elboladan hemen sonra olurmu? çünkü ilk isteyen o oldu haksızlık olmasın kaydirigubbakcemile5

teşekkür ederim canım tekrar :)) ne yapmam gerekiyor şimdi ? =)) bugün mü bakacaksın?buraya mı koyacağım fotoları ?

teşekkür ederim canım tekrar :)) ne yapmam gerekiyor şimdi ? =)) bugün mü bakacaksın?buraya mı koyacağım fotoları ?

şöyle yapalım yarın ikinize birden bakayım olurmu derindenizle birlikte çekin fotoları özelden atın ve neyi merak ediyorsanız yazın birazdan bahsedin kendinizden olurmu?

olur canım,yalnız ben ö.m atamıyorum mesaj sayım dolmadığından (( nasıl yapacağız onu? sen bana özel mesajla mail adresini versen ben oraya atsam olur mu acaba ?

olur canım,yalnız ben ö.m atamıyorum mesaj sayım dolmadığından (( nasıl yapacağız onu? sen bana özel mesajla mail adresini versen ben oraya atsam olur mu acaba ?

sen buraya koy resimleri ben yorumlar senin özeline yazarım ok canım...yerimseniben

esmer şekerim,canım bana da bakar mısın.ben kahve yapayım beraber içelim sen de bak olur mu?opuyorumnanaktan

merhaba kızlar bende baktırmak istiyorum kahvemi içtim resmini çektim şimdi ne yapmam gerek

ya kızlar süper biişi bu bende acayip meraklıyım bu fal işine esmer şeker banada bakarmısın rica etsem canım ben fotosunu çekit buraya koyuyum sende bana yaz olurmu bebişim lütfennnnnnnnnnnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…