Kahve falı baktırmak isteyenlere

Canım müsaitsen rica etsem benim kahvemede bakabilir misin ☺️ $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406811342.437860.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406811358.596988.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406811373.148615.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406811388.274346.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406811403.800795.jpg $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1406811419.883046.jpg

Şimdiden cok tesekkür ederimmm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ceycey ; bilgin oldugu halde korktugun seylrr var gibi ama korkularinin uzerine gitmelisin.. buyuk kalabalik binalarda bi isin olabilir, kosusturma icinde olucagin gunler var onunde :) , cok ama cok kafani takmissin ama tek bi konu degil bu genel seylere bile canini skmissin hep bu kadar yipratip yorma kendini :) gozyasi olabilir ama bu cok buyuk bi olay icin degil dolup tastigin bi konuda kendini tutamandan olabilir, yasli biri moralinin duzelmesine yardimci olabilir :)

Samsung s3

Propanol; kendinizle basbasa kalicak cok zamaniniz olmus ama bu pekde iyi olmamis kendiniz en buyuk derdiniz olmus sanki, kalp yaraniz var ve tam ortasinda dusuncelerinizin.. bi'suru haber var farkli farkli, tum dusuncelerinizi yasadiklariniz disinda farkli bi deneyim yasayabilir yada oyle biseyle karsi karsiya kalabilirsiniz, biraz karisik anlattim ama emin konusup bisey soylememek icin cumleleri zar zor toparliyorum kusura bakmayin:rolleyes:

Samsung s3

Ceycey ; bilgin oldugu halde korktugun seylrr var gibi ama korkularinin uzerine gitmelisin.. buyuk kalabalik binalarda bi isin olabilir, kosusturma icinde olucagin gunler var onunde :) , cok ama cok kafani takmissin ama tek bi konu degil bu genel seylere bile canini skmissin hep bu kadar yipratip yorma kendini :) gozyasi olabilir ama bu cok buyuk bi olay icin degil dolup tastigin bi konuda kendini tutamandan olabilir, yasli biri moralinin duzelmesine yardimci olabilir :)

Samsung s3

Agzına saglık valla cok tesekkürler bundan sonra moral bozmak yok :)

Agzına saglık valla cok tesekkürler bundan sonra moral bozmak yok :)

Oluruna birak aman be milyonlarca insan var herkesin derdi var bosveeeer :)

Samsung s3

Teşekkürler canım Sagol..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Huzurlu2010 ; yapmak istedigin hatta yapiyo olabildigin bi degisikligi yarida birakmis gibisin aklin buna cok takilmis,oturmamis seyler var sanki, hersey belirgin ama yerine takilmayi bekliyo gibi mesela yapboz parcalari olur ya hani yerlerini bilirsin parcalari elindedir takilmayi bekler o sekilde.. , yasadigin gecmesi icin zamana biraktigin sey aydinliga ulasiyo , hanene gelmesiyle ferahlik getiricek biri var, 6 rakami bi yerde ugur gtirebilir veya karsina cikabilir :)

Samsung s3

Ay canım ya çok saol:))

:KK3: herhangi bi karşılık beklemiyorum :KK3: bu başlık altına resimleri atabilirsiniz :21:

harikasınn:KK9:
bişey anlamasamda her kahvemde kapatırım mutlaka sanırım alışkanlık :))..geçen ay tabağımda bu çıktığında bana çok ilginç geldi ve resmini çektim iyi yorumlayan birisine sormak için:)benim için yorumlarsan çok sevinirim canım :KK66:)
$10514597_10152561494442777_281721880391966359_n.jpg

IAnqeLI ; ben gayet net birinin bi koltuga oturmus bekledigini gordum, disci koltugu gibi veya kuafor olabilir ama bayaaa baya bi degisim olmus sonucunda sanki :)

Samsung s3

Limoncuk; hayatinda duzenli giderken bi anda ters giden seyler var sanirim bunun gecmesi icin biraz beklemek zorunda kalabilirsin, kendini salma sakın bu arada,kirdigin bi kalp varsa gonlunu almak icin cok dusunme.. , yapmak istedigin ama harekete gecmekten usendigin isler var gibi onlari erteleme yolun acik :) karamsar oldugun bi konu var sanirim tum dusuncelerinin yaninda ona baya takilmissin herseye ayri zaman ayirip dusunmussun ama ona baya baya ayri zaman , uzun burunlu biriyle basbasa muhabbet edicek bi ortam var :)

Samsung s3

Gonul323; hastane ilac kosusturma ve buna ayrilmis bol zaman, elini uzatan yardim eden cok suan ama sanki biseyler ters.. onunuzde secenekler var ama sectiginiz tek bi yon, ben yorumluyorum ama illada boyle olcak demiyorum hicbi zamanda ama mezar var gibi ya insallah olmaz.. bu mezarda boyle nasi diyim karanlik kimselerin olmadigi biraz dag gibo veya ufak bi sehir gibi bi yerde.. gozyasi var hanede bi sure, bu sure icinde el skisma var yeni biri olabilir belki uzaktan gelmis biri..

Samsung s3

IAnqeLI ; ben gayet net birinin bi koltuga oturmus bekledigini gordum, disci koltugu gibi veya kuafor olabilir ama bayaaa baya bi degisim olmus sonucunda sanki :)

Samsung s3

canm sayfanın üstünde benmde bir falım vardı. gözünden mi kaçtı yoksa bakmak mı istemedin :/

X