Kahve falı baktırmak isteyenlere

Challenger; ask konusunda nefes alicak haliniz kalmamis, birazcik oluruna biraksanizda nefes alsaniz inanilmaz yorgun dusunceleriniz .. kendinizi cok daraltmissiniz sanki boyle bazen arabada camdan kafamizi elimizi cikaririz ruzgar vurur ya resmen oyle biseye ihtiyaciniz var gibi... inanilmaz buyuk soru isaretleri var kafanizda cok belirgin hep ayni seyler. Ayni konular arasinda donup duruyosunuz ama uzerine cok dustugunuz icin ferahlayamicak gibi gozukuyo bi sure daha.. ayrilik olabilir gibi gozukuyo eger iliskiniz varsa yoksada biriyle kusluk soz konusu olabilir, biri ellerini uzerinizden cekiyo ve bu sizin icin hayirli olucak gibi duruyo..

Samsung s3

oncelıkle cok teşekkür ederim.küslük var suanda pekı bır araya gelecekmıyız tekrar? veya sık bogaz ettıgım kafamdakı sorulardan dolayımı o bu durumda? herhangı bırsey görebiliyormusun?

Zezem87 ; yuzuk var passsspaarlaak :) varsa oyle kararin durma devam ettt :) cok tertemiz gorunuyo :) gelin cicegi gibi cicek var ve etrafi bembeyaz :) skintilarin dertlerin yuzugun gelisiyle yok olup gidiyo cok icimi acti senin falin insallah ne yasicaksan hayirlisini yasarsin :) ..

Samsung s3

oncelıkle cok teşekkür ederim.küslük var suanda pekı bır araya gelecekmıyız tekrar? veya sık bogaz ettıgım kafamdakı sorulardan dolayımı o bu durumda? herhangı bırsey görebiliyormusun?

Eger biraz sakin dusunup zamana birakirsan duzelir ama suan cok darlamissin kendinide etrafinida

Samsung s3

Mellymell; baskalarinin kararlariniza karsi ciktigi bi donemden gecebilirsiniz ama size dogru gelen bisey baskasina gelmeyebilir o yuzden ccok takmayabilirsiniz, yinede buaralar vericeginiz kararlar kalp degil aklinizla olursa sizin icin daha iyi olabilir.. biriyle siddetli kavga edebilirsiniz gibi gordum ama bu kavga size sans getirebilir, ihtiyaciniz olucak miktar kadar bi para elinize gecebilir,bisey icin adak adadiysaniz onun zamani gelmis gibi :)

Samsung s3

Greyfe; bi seye kafani takmissin ve cok derinden dusunuyosun bunu, birinin elini tutmak ona yardimci olmak isterken o sana sirtini donmekte cok israrci, biraz oluruna birakman daha hayirli, bi konu hakkinda el sıkışıp bi karara variyosunuz ve bu hayat boyu gecerli bisey, belki yeni bi ev araba veya esya olabilir

Samsung s3

Çok teşekkürler ağızına sağlık canım :)

:KK3: herhangi bi karşılık beklemiyorum :KK3: bu başlık altına resimleri atabilirsiniz :21:

Canım konun hayırlı olsun bende müsaitsen resimleri atıp baktırmak isterim suan kahvemi kapattım sogumasını bekliyorum ☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

$IMG_20140731_151949.jpg $IMG_20140731_151957.jpg $IMG_20140731_152319.jpg

benim falımı da yorumlarsanız sevinirim.
ben de sizin için bişeyler yapabilmeyi isterim ayrıca:)

Canım konun hayırlı olsun bende müsaitsen resimleri atıp baktırmak isterim suan kahvemi kapattım sogumasını bekliyorum ☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bekliyorum kuzu :)

Jadaloz; kalabalik bi yerde isin olabilir ama bu is gecici degil :) karsinda secenekler var ve bi turlu karar verememissin gibi,ogrenmeyi, kesfetmeyi sever bi tarafiniz varsa bu daha da pekisicek bu siralar :) bi dileginiz gerceklesmesi sonunda kalkip dans edicek kadar mutlu olabilirsiniz :p hayatiniz belli bi cizgide cok duzgun ilerliyo :)

Samsung s3

Rapisa ; biseyleri degistirme cabasi icinde gibisiniz, sonu kotu olucak gibi yani biraz zaman verseniz iyi olabilir.. bebek beklleyen biri varsa etrafinizda bebek geldi gelicek :) , asik oldugunuz veya biseyler hissettiginiz biri varsa bu aralar limonisiniz.. deniz kumsal vs civari bi yere gidebilirsiniz. Elinizi acmis bi sey icin dua ediyosunuz cok icten hemde umarim gerceklesir..

Samsung s3

Zezem87 ; yuzuk var passsspaarlaak :) varsa oyle kararin durma devam ettt :) cok tertemiz gorunuyo :) gelin cicegi gibi cicek var ve etrafi bembeyaz :) skintilarin dertlerin yuzugun gelisiyle yok olup gidiyo cok icimi acti senin falin insallah ne yasicaksan hayirlisini yasarsin :) ..

Samsung s3

Canimmmmmm bu kadar olur evet yüzük kurbandan sonra var inşallah çok sağol cnm bnm.. Evlilik yakın mi ?

Canimmmmmm bu kadar olur evet yüzük kurbandan sonra var inşallah çok sağol cnm bnm.. Evlilik yakın mi ?

Gordugumu yazdim bebik suanda sadece yuzuk felan gordum ama bu bile cok guzel bi donem olcak gibi senin icin :) yine ic at arada daha dikkatli bakmaya calisirim :)

X