Kahrolsun kötü insanlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hamile kediye iş yerinin apartmanında baktım. 6 tane yavrusu oldu. İnsanlarla kavga etmekten o kadar yoruldum ki bir aylık olduklarında annesi ile gönderdim başka yere küçücük yavruları elleyen mi dersin fotoğraf çeken mi dersin. Gözlerine flaş tutup utanmadan foto çekiyorlar. Neymiş alacaklarmış. Sen kimsin ki annedne ayırıyorsun o yavruyu senin çocuğunu kucağından alabiliyorlar mı?dili yok diye onların yerine kararlar verebileceğini sanıyorlar

Iki masum.yavrunkedi zehirleniuor ve beddua etme diyen merhamet yoksunu insanlar var! Hiç mi için sızlamaz kadın hıc mi! Sabahtan beri ağlıyorum kadın kalkmış beddua etme diyor! Çünkü üzerine alınmış beddualar. Tekrar söylüyorum masum canları zehirleyen her kimse dilerim en sevdiğiyle sinansin!
Ayrıca sorunlu toper konulara saldırmak yerine sorununuzu halletsin. Allah yardımcın olsun!!!

Apartmanda yaşamasın ben girip çıkamıyorum
Oldu,bu dünya sadece insanların emrine amade olarak yaratıldı zaten,hayvanlara yaşayacak alan dahi yok,bu nasıl acımasızca bir yorum?Ekolojik denge diye birşey var,bundan haberiniz yok mu?O küçümsediğiniz kediler olmasa heryeri fare ve börtü böcek basar.

Ben bu bi iki senedir rahatım mahalle tamamen alıstı hatta benim gibi besleyende arttı ama sorun çıksa artık hic uğrasmam polise şikayet ederim hic muhattap olmaya değmez böyle insanlarla çünkü bencil insanlara birşey anlatamazsın neymiş pismiş kokarmış falanmıs filanmıs bunuda daha sifon cekmekten ellerini yıkamaktan acizler demiyor mu deli oluyorum

Yeşili ormanı katlettik evler yaptık. şehirleştik hayvanlara yaşam alanı bırakmadık, yetmedi canlarına da göz diktik insanoğlu olarak. çok acı
Neymiş sokakta da vermeyecek mişiz keşke bende çok isterim sokakta bir tane bile hayvan olmasın ama işte hayvanlar için bile coğrafya kaderdir

Sorunlu musunuz kedi seviyorum
Apartmana girmesin diyorum

Ben o kedilerin 3 günde bir minderini değiştirdim hiç koku olmadı. ama illalah geldi Bibi. Sürekli kedileri kollamaktan iş yapamaz duruma geldim. Binada var 500 kişi. Bir bakıyorum 20 günlük yavru kucağında. Ya anne kabul etmezse onu iyi misin sen ellemesene. ben bile eldiven takıp minderlerini değiştiriyordum anne reddetmesin diye.

Sorunlu musunuz kedi seviyorum
Apartmana girmesin diyorum
Apartman önüydü biraz önce simdi apartman içi oldu merak etmeyin kediler özgürluk sever öyle aparmana kapalı yaşamayı sevmezler benimkiler kapı önünde benim mama dağitma saatimde olurlar ama bidaha pek görünmezler yiyip giderler uyurlar cünkü gündüzleri genelde kediler

Bence de aynı o yavrular gibi acı çeke çeke gebersinler.Bende kedileri elime alıp sevmem ama işyerinin etrafında sürekli onlara yemek veririz.Artan yemeklerimizi asla çöpe attirmiyorum.Onlara veriyoruz.Bunu geçtim bir canı öldürmek nasıl bir vahşilik.Kedi den korkan insanları hiç anlamıyorum.Napiyorlar üstünüze mi atlıyorlar.Yavru bir kedi size ne zarar verebilir.En fazla dokunmazsiniz olur biter.

Ya korkabilir anlıyorum da ama napalım yani evde olmasinlar sokakta olmasın bu hayvanlar nerde yaşasın benmi heryeri betona cevirdimde yuvasız bıraktım bu hayvancıkları yemin ediyorum bu zamana nerden denk geldik

Ben insanlardaki bu gerizekalılığı anlamıyorum. Başıboş köpek sorunundan rahatsız biriyim, ancak bunu çözmenin en güzel yollarından biri apartmanlara, sitelere hayvan sahiplenilmesi. Ve tabi ki bireylerin hayvan sahiplenmesi. Hayvanları öldürmeyi çözüm olarak görmek nedir ya, sahiplenilen bakılan köpek vahşi olmaz, topluma da diğer hayvanlara da zarar vermez, bunu çözmek için 20 iq yetiyor ama insanlar vahşet ihtiyacını böyle gideriyor sanırım. Çok üzücü.

Bu kafayla senden bi halt olmaz. Ne mal olduğun babam öldü diye konu açan kadına ama benim sunum bunum öldü çektiğim aciyi kimse cekmedi sizin ki de aci mi tarzinda konusmalarla manipüle ettiğin gün belliydi.

Kusura bakma da ağzı bu kadar zehirli bir insanin kediye köpeğe üzüldüğünü sanmiyorum.

Yine birilerine saydirip icimi rahatlatayim diye zavalli hayvancagizlari kullanan bir tipsin. İçindeki bu kin nefret öfke seni yiyip bitiriyor.

Ha umurumda mi hic değil. Ama burda konu acip hayvancagizlari alet etme. Yine canin neye sıkıldı da surada patliyorsun allah bilir.

Ya korkabilir anlıyorum da ama napalım yani evde olmasinlar sokakta olmasın bu hayvanlar nerde yaşasın benmi heryeri betona cevirdimde yuvasız bıraktım bu hayvancıkları yemin ediyorum bu zamana nerden denk geldik
Bizim işyerinin orda yeşillik alan yok gibi bir şey. Araç trafiği çok fazla bir çoğu da ezilerek ölüyor malesef

Bu tarz hasta ruhlular her yerdeler. Birkaç sefer annemin karşı komşunu canhıraş beddua ederken duydum. Dedim herhalde çok kötü bişey oldu. Sonra farkettim ki bahçesine giren kediye beddua edip duruyormuş geber diye. annemin bahçesine de bir sürü kedi geliyor, bu teyze dışında diğer tüm komşular besliyoruz. Hatta dün bir karı kocayı ellerinde mama torbası ile apartman köşelerine mama bırakırken gördüm. Demem o ki kötüler kadar iyi insanlarda hala çok... Ayrıca hayvanlarda yaratıcının sessiz kulları, en az bizim kadar yaşam hakları var. Zarar verenler eninde sonunda hesabını verir...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…