Kafayı yicem yok alışveriş yapamıyorum

Sizi çok iyi anlıyorum.. Bende bir sürü mağaza gezerim bir sürü ürün denerim ama bisey alamadan çıkarım..Ya kendime takistiramam yada icime sinmez.. Şöyle 2.3 mağaza gezip 1 kombinyapıp çıkamıyorum sanırım benimde bir zevkim yok ( başkasına çok yakışan şeyler bana yakismayacak.gibi geliyor birde ne çok açığım nede kapalıyım buda zorluyor beni kıyafet seçerken off off

Şekerim kadın giyinmiyor ki, üzerine bulduğunu geçirip vücudunu örtüyor. Problem burda zaten. Ama pek aşmak istiyormuş gibi gelmiyor bana.

Ya ben buna takildim iste nasil oldu bu yasa geldi boyle. Hani biz kadinlar giyinmeyi severiz,alisverisi severiz. Dogdugundan itibaren maddi bir sorunu mu vardi acaba? Bunun bir sebebi olmali.

Attığım tarza baktıysanız kombin yapıp bir kaç link atın alayım

Attığım tarza baktıysanız kombin yapıp bir kaç link atın alayım

Ya ben buna takildim iste nasil oldu bu yasa geldi boyle. Hani biz kadinlar giyinmeyi severiz,alisverisi severiz. Dogdugundan itibaren maddi bir sorunu mu vardi acaba? Bunun bir sebebi olmali.
Anlatıyım şekerim aileleri tarafından ihmal edilen çocuklar böyle oluyor görülmeden büyürsen örneğin bir düğüne küçük bir kız çocuğu iken eşofman takımı ile götürülürseniz .. bazı şeylerin telafisi iste sadece çocukluğa inilerek oluyor ya o muhabbet

Yani ben de sevmem çok alışveriş yapmayı, avm gezmekten, bişiler denemekten nefret ederim. Ama alır telefonu elime 15 dakikada 25 parça alışveriş yaparım. Tarzım belli, beğendiğim şeyler belli.

Beden bulamıyorum demesine takıldım ben asıl. Yeni sezon, attığı parçalar her mağazada her fiyat skalasında bulunabilecek ürünler ki ikisini üşenmedim bir pahalı bir uygun fiyatlı olarak aradım buldum. Canı almak istemiyor bahaneler buluyor gibi.

Muhtemelen bir travması var bence de.

Hiç böyle şeylere sığınmayın lütfen
Ailemiz sadece karnımızı doyuyarak büyüttü bizleri
Genç kızlığıma kadar annem 1 parça kıyafet almadı bana
Ya akrabalar alıyordu, yada başkasının küçülenlerini veya vazgeçtiklerini giydik
Çalışacak yaşa gelince, çalıştım tüm ihtiyaçlarımı kendim aldım
İnsanın içinde olmalı

Bulduğunuz kombinler muhtemelen eski sezonlardan. Ama aynısını bulmaya gerek yok ki. Düz beyaz pantolon, gri basit bir kazak mesela görseldeki. Her markada benzerleri vardır.

Alın iki dakikada bulduklarım. Beğendiğiniz kombine çok benziyor, hem de daha uygun fiyatlı.

Sekerim bizden cocukluguna inmemizi mi bekliyorsun anlamadim ki. Insanlar sana usenmemis kombin atmis bilmem ne hala bir arpa boyu yol alamiyorsun. O zaman cocuklarini nasil giydiriyorsun? Onlar da anneleri gibi ihmal edilen cocuklar mi oluyor?

Sekerim bizden cocukluguna inmemizi mi bekliyorsun anlamadim ki. Insanlar sana usenmemis kombin atmis bilmem ne hala bir arpa boyu yol alamiyorsun. O zaman cocuklarini nasil giydiriyorsun? Onlar da anneleri gibi ihmal edilen cocuklar mi oluyor?
Yok onu yapan bi terapistim var zaten…
Umarım olmuyorlardır ?

Trendyolda bile bütün kombini gör gibi bir seçenek var. Aşağıda basınca direkt stoklarıyla benzerlerini, farklı satıcılardakini falan çıkarıyor karşınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…