Kafayı yicem yok alışveriş yapamıyorum

Bakın şu pantolonu alın, kesin seversiniz.
IMG_8663.jpeg

Ben bunu hem şu tarz sweatshirt ile hem de şöyle süslü tişörtlerle giyebiliyorum.

IMG_8660.jpeg
IMG_8661.jpeg

Beğenirseniz size özelden markaları yazayım. Marka yazmak yasak mı bilemedim şimdi.

Önceki konumu bilenler bilir asla giyinmeyi bilmiyorum diye bi konu açmıştım .
Kızlar günlerdir çabalıyorum her fırsat bulduğum da ya telefondan stil sayfalarına bakıp kodlarıyla alışveriş yapmaya çalışıyorum bakıyorum stok olmuyor ya üstünün kodunu bulamıyorum yok yani bir iki kombin alayım diyorum olmuyor bi türlü bi şey yapamadım fırsat bulup mağazaları da gezdim yok olmuyor yani beden olmuyor . İyi şeyler almak istiyorum yani iki gün sonra sağı solu kaysin da istemiyorum 😵‍💫
Ev giyimi de baktım neden alamıyorum karar veremiyorum deliricem . Belki düşünebilirsiniz cimri falan mı diye ama asla öyle bir yapım yok yani keşke seçebilsem 😣 anlamıyorum neden olmadığını .altı üstü çamaşır bile alıcam yok elli tane marka dolaştım sepete ekliyorum ama ilerleyemiyorum
Direk kombin olarak alsanız ? Alt üst takım ya da tek parça elbise ?

Her bütçeye göre her tarz satan mağazalar var, ben de bu sene giyim tarzımı değiştirdim, gerçekten çok kolay oldu, eskiden hep kot sweat vs giyerdim, bu sene kumaş pantolon gömlek laofer vs hoşuma gitti kombinlemekte hiç sorun yaşamadım zaten dolu sayfa var instagramda vs kombin önerisi yapan, en iyisi deneyerek almak
Sezon sonu indirimiyle networkden beymenden güzel bir yaz ilkbahar dolabım da oldu, kış için zara mango devam edip diğer mağazaların indirimini kollayacağım

Kızlar günlerdir çabalıyorum her fırsat bulduğum da ya telefondan stil sayfalarına bakıp kodlarıyla alışveriş yapmaya çalışıyorum bakıyorum stok olmuyor ya üstünün kodunu bulamıyorum yok yani bir iki kombin alayım diyorum olmuyor bi türlü bi şey yapamadım fırsat bulup mağazaları da gezdim yok olmuyor yani beden olmuyor . İyi şeyler almak istiyorum yani iki gün sonra sağı solu kaysin da istemiyorum 😵‍💫
Ev giyimi de baktım neden alamıyorum karar veremiyorum deliricem . Belki düşünebilirsiniz cimri falan mı diye ama asla öyle bir yapım yok yani keşke seçebilsem 😣 anlamıyorum neden olmadığını .altı üstü çamaşır bile alıcam yok elli tane marka dolaştım sepete ekliyorum ama ilerleyemiyorum
Ay ben de aynı duruma girdim. Sürekli çok müsrif harcamalar yapmışım gibi geliyor çocuguma alışveriş yaparken araştırıp bakıp en uygun yerlerdne bulup güzel şeyler alıyorum. Kendim içinde enerjim kalmıyor artık. Ve eskiden deli divane alışveriş yapan ben hiç bişey alamıyorum online alışveriş teleirndne önce sepetimi dolduruyorum sonra tek tek boşaltıyorum ve bi türlü alamıyorum. Mağazalara girince her şey çok pahalı gibi geliyor. Geri çıkıyorum. Niye böyle olduk ya nasıl düzelicez

Tamam atmışsınız birebir aynı renk vs hepsini bulmuşsnz ama şimdi ben bu beyaz pantolona karar veremiyorum hemen sebebi şu oki gün sonra kötü olur mu ? Çok mu beyaz kalitesi nasıl olmuyor kazaklar okey mesela

Tamam atmışsınız birebir aynı renk vs hepsini bulmuşsnz ama şimdi ben bu beyaz pantolona karar veremiyorum hemen sebebi şu oki gün sonra kötü olur mu ? Çok mu beyaz kalitesi nasıl olmuyor kazaklar okey mesela
Onu da deneye deneye öğreneceksiniz. Sipariş verin, kötü çıkarsa kurye gelip evden alıyor iadeyi. Şimdi trendyolmilla dan alacağınız kotla maviden, levisten alacağınız kot bir olmaz elbette. Skalanızı kendiniz belirleyeceksiniz. Cidden sizin gönlünüz yok, bu derece zor değil çünkü. Bir defada beş pantolon sipariş verirsiniz beğendiğiniz kalır beğenmediğinizi yollarsınız.

İyi de güzel kardeşim bu beyaz pantolondan her markada var zaten. Bunun kalitesinden endişe ettiysen bershkada da var mesela aynısından ya da mavide vs.

Dediğim gibi beyaz jean sezonu çok kısa olduğu için ben çok para vermeyi tercih etmiyorum. Yılda 2-3 kez ancak giyinebiliyorum çünkü. Ama beyaz keten pantolon olsa ya da normal bir jean olsa uzun süre kullanabileceğim kaliteli bir şey alırım.

İyi de güzel kardeşim bu beyaz pantolondan her markada var zaten. Bunun kalitesinden endişe ettiysen bershkada da var mesela aynısından ya da mavide vs.

Dediğim gibi beyaz jean sezonu çok kısa olduğu için ben çok para vermeyi tercih etmiyorum. Yılda 2-3 kez ancak giyinebiliyorum çünkü. Ama beyaz keten pantolon olsa ya da normal bir jean olsa uzun süre kullanabileceğim kaliteli bir şey alırım.
Benim beyaz kotum waikiki mesela. Dediğin gibi senede 2 kere giyiyorum, 70 derecede beyazlarla da yıkıyorum hiçbir şey olmuyor. Bir şeyi beğendiğinde nerden denk geliyorsa yapıştıracaksın yani bundan kriz çıkarmayı da anlayamadım ben. Marka kaliteleri de aşağı yukarı ortada. Verebileceğin paraya göre marka seçeneğini de ayarlarsın. Yoksa baktığın zaman hepsi aynı modeli üretiyor zaten.

Az, kaliteli, basic ürünlerle başlayın. Bi anda yüklenmeyin, böylece aldığınız şeyler doğru parçalarsa sizi motive eder, yanlışsa ne istemediğinizden emin olursunuz. Açık, kapalı veya giyim tarzınızı bilmiyorum ama örneğin güzel koyu renk kaliteli bi jean alın, üzerine hafif oversize hatta tunik gömlek alın. Tarzınıza göre minik bi fular, yine kalitesinden emin olduğunuz klasik model ayakkabı çantalardan alın. Uçuk renk, uçuk desenlere gitmeyin. Zamansız ürünler alın ama az alın.

Paylaştığı örnek kombinlere benzer olduğu için önermiştim.
Yok yok sizin için demedimz yanlış anlamayın. Daha önce de konu açtı şık olmak, ortamına göre giyinmek istiyorum dedi. Kocası giyimine kusamina çok dikkat eden yerine göre giyinen biriymiş ve kibarca eşini de uyarmışti.

Benim beyaz kotum waikiki mesela. Dediğin gibi senede 2 kere giyiyorum, 70 derecede beyazlarla da yıkıyorum hiçbir şey olmuyor. Bir şeyi beğendiğinde nerden denk geliyorsa yapıştıracaksın yani bundan kriz çıkarmayı da anlayamadım ben. Marka kaliteleri de aşağı yukarı ortada. Verebileceğin paraya göre marka seçeneğini de ayarlarsın. Yoksa baktığın zaman hepsi aynı modeli üretiyor zaten.
Konu sahibinin bir şey alası yok çünkü. O öyle olursa bu böyle olursa derken iç çamaşırına bile karar verememiş. 😑 çamaşır yani bu zamana kadar ne alıyordu acaba? Sanki başka bir gezegenden dünyaya iniş yapmış gibi değişik hallerde.

X