Kafayı yicem yok alışveriş yapamıyorum

ikicocukannesiyim

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
166
-57
29
Önceki konumu bilenler bilir asla giyinmeyi bilmiyorum diye bi konu açmıştım .
Kızlar günlerdir çabalıyorum her fırsat bulduğum da ya telefondan stil sayfalarına bakıp kodlarıyla alışveriş yapmaya çalışıyorum bakıyorum stok olmuyor ya üstünün kodunu bulamıyorum yok yani bir iki kombin alayım diyorum olmuyor bi türlü bi şey yapamadım fırsat bulup mağazaları da gezdim yok olmuyor yani beden olmuyor . İyi şeyler almak istiyorum yani iki gün sonra sağı solu kaysin da istemiyorum
Ev giyimi de baktım neden alamıyorum karar veremiyorum deliricem . Belki düşünebilirsiniz cimri falan mı diye ama asla öyle bir yapım yok yani keşke seçebilsem anlamıyorum neden olmadığını .altı üstü çamaşır bile alıcam yok elli tane marka dolaştım sepete ekliyorum ama ilerleyemiyorum

Bir tarz belirlemek çok zor olmamalı direkt çıkıp ararsanız kaybolursunuz reyonlarda. Bi hedefe yönelik arayınca bile bulamıuor insan. Hedefsiz asla bulamazsınız. Geçen kardeşimin dolabıni düzelttim. Adam sırtı baskalı t-shirtler çıktığı günden beri sadece onlardan alıyo öyle söyleyeyim. 35 tane t-shırt katladım ortlama. Hiç mi sadece ön baskılı olmaz. Yoktu.

Yok yani kendi beğendiğim şeylere tarza yöneliyorum ama yok yani olmuyor

Kanka bir AVMye git bence, online alisveris isini sonra yaparsin. Once begendigin magazalari stilleri sec, stilini olustur sonra online islerine gir, online alisveris ne istedigini bilmiyorsan cok da kolay degil ... kaptir AVMye bir bak, Ekol, Ipekyol, Zara ne var ne yoksa vinla .. En kolayi magaza, vitrinlerde ve askilarda kombinler oluyor.

Ben bu magazayi severim esofman takimi sectim bilmem begenir misin:

Ust-alt mavi renk boyle bir seyler olabilir mi:

Daha sonbaharlik renkler boyle sectim:

BUnlar da dis giyim:

Gayet kolay aslinda, bir renk sectim sonra ona benzer renkteki alt ve ustleri grupladim ... Bir alt, bir ust, bir de disa giyilecek ceket bak sonbahar icin yeter. Madem bu ise yeni basliyorsun cok acilma, tek renk/tondan git. Dedigim gibi bir vitrin gezmeye cik once, sana yakisan bir renk sec o renkten gidip 3 parca al eve getir:)

Yok yani kendi beğendiğim şeylere tarza yöneliyorum ama yok yani olmuyor
Ne beğeniyorsunuz mesela? Eski konunuzu buldum okudum. Eğer spor ise tarzınız 2 3 yeni jean 2 3 yeni sweat başlangıç için yeterli. Düzgün de bir ayakkabı. Superstar mesala kış sezonunu için uygun hep ve bin yıl boyunca giyilecek model. En basic modellerden alır ilerlerseniz hata yapmazsınız. Millada çok uzun ve zibil gibi her şey dolu. Kocama 300 lira civarina bi sürü sweat aldım. Kolay eskirse atar yenisini alırız yani bedava.

Mesela biri günlük tarz biri daha spor bu tarzları beğeniyorum ama asla biraraya getirip alamıyorum stok vs durumuda oluyor tabi . Fiyatlar da yüksek yani bi anda 3-5 kombin satın alamam o yüzden almışken saçma bir şey almakta istemiyorum

Eklentiler

• 3F25919C-BD22-4A7C-8621-48EBB3631C25.jpeg
    89,2 KB · Görüntüleme: 271
  • 7ACF3EC0-1DB1-453C-8221-2DA20D485E77.jpeg
    137,8 KB · Görüntüleme: 273
Asla senden bu tarz beklemiyordum.

Ayyakabı ve çantaya para verip diğer parçalarda bence ucuza kaçılabilir.

Zara H&M .. onlineda da yok
Ee mağazalara da gittim vakit vardı ama bulamadım demişsiniz daha 3 gün önce gittim avmye.
Dediğiniz mağazalar da dahil mevsimlik vardı.
Adl,batik vs en öne mankenlere giydirmiş kombinleri zaten hepsi vardı.
Ben hatta bir mağazadan geçen seneden kaldığını düşünüyorum askılı triko aldım ceket içine falan olur diye 50 liraya ve m beden en kolay tükenen bedenlerden bence tek yeşili kalmış çok da iyi yok artık deyip aldım.
Mağazadan bile bulmamak ilginç geliyor bana

Asla senden bu tarz beklemiyordum.

Valla Mervecim, sakin gittigim gunler de oluyor ablaniz star ama her gun star degil Daha gunluk giyindigim zamanlar icin hep bu magazadan alirim, kumaslari iyi, kiyafetler fonksiyonel ... normal gunlerimde genelde Zara giyerim ve takarim ucar kalirsiniz:) KOnu sahibesi sakin baslasin bence, once stilini ve renklerini bulsun sonra kopsun gitsin.

Marka değil yav. O güpürlü gömlekten sonra bakamdım. Yoksa ben ay lav sosyete pazarı yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…