Kafayı yicem yok alışveriş yapamıyorum

Sizi çok iyi anlıyorum.. Bende bir sürü mağaza gezerim bir sürü ürün denerim ama bisey alamadan çıkarım..Ya kendime takistiramam yada icime sinmez.. Şöyle 2.3 mağaza gezip 1 kombinyapıp çıkamıyorum sanırım benimde bir zevkim yok :KK43:( başkasına çok yakışan şeyler bana yakismayacak.gibi geliyor birde ne çok açığım nede kapalıyım buda zorluyor beni kıyafet seçerken off off

Ceketi ,kumaş şort ve büstiyer ile de kombin yapabilirsiniz :KK19:

1_org.jpg
oversize-poplin-gomlek_white-beyaz_1_detay.jpg
06164053427-015-a1.jpg
1_org (1).jpg

Eklentiler

• 1_org.jpg
    1_org.jpg
    5 KB · Görüntüleme: 14
  • 06164053427-015-a1.jpg
    06164053427-015-a1.jpg
    86,2 KB · Görüntüleme: 13
  • oversize-poplin-gomlek_white-beyaz_1_detay.jpg
    oversize-poplin-gomlek_white-beyaz_1_detay.jpg
    45,5 KB · Görüntüleme: 13
Şekerim kadın giyinmiyor ki, üzerine bulduğunu geçirip vücudunu örtüyor. Problem burda zaten. Ama pek aşmak istiyormuş gibi gelmiyor bana.

Ya ben buna takildim iste nasil oldu bu yasa geldi boyle. Hani biz kadinlar giyinmeyi severiz,alisverisi severiz. Dogdugundan itibaren maddi bir sorunu mu vardi acaba? Bunun bir sebebi olmali.

Attığım tarza baktıysanız kombin yapıp bir kaç link atın alayım 🌼

Attığım tarza baktıysanız kombin yapıp bir kaç link atın alayım 🌼

Ya ben buna takildim iste nasil oldu bu yasa geldi boyle. Hani biz kadinlar giyinmeyi severiz,alisverisi severiz. Dogdugundan itibaren maddi bir sorunu mu vardi acaba? Bunun bir sebebi olmali.
Anlatıyım şekerim aileleri tarafından ihmal edilen çocuklar böyle oluyor görülmeden büyürsen örneğin bir düğüne küçük bir kız çocuğu iken eşofman takımı ile götürülürseniz .. bazı şeylerin telafisi iste sadece çocukluğa inilerek oluyor ya o muhabbet

Yani ben de sevmem çok alışveriş yapmayı, avm gezmekten, bişiler denemekten nefret ederim. Ama alır telefonu elime 15 dakikada 25 parça alışveriş yaparım. Tarzım belli, beğendiğim şeyler belli.

Beden bulamıyorum demesine takıldım ben asıl. Yeni sezon, attığı parçalar her mağazada her fiyat skalasında bulunabilecek ürünler ki ikisini üşenmedim bir pahalı bir uygun fiyatlı olarak aradım buldum. Canı almak istemiyor bahaneler buluyor gibi.

Muhtemelen bir travması var bence de.

Anlatıyım şekerim aileleri tarafından ihmal edilen çocuklar böyle oluyor görülmeden büyürsen örneğin bir düğüne küçük bir kız çocuğu iken eşofman takımı ile götürülürseniz .. bazı şeylerin telafisi iste sadece çocukluğa inilerek oluyor ya o muhabbet
Hiç böyle şeylere sığınmayın lütfen
Ailemiz sadece karnımızı doyuyarak büyüttü bizleri
Genç kızlığıma kadar annem 1 parça kıyafet almadı bana
Ya akrabalar alıyordu, yada başkasının küçülenlerini veya vazgeçtiklerini giydik
Çalışacak yaşa gelince, çalıştım tüm ihtiyaçlarımı kendim aldım
İnsanın içinde olmalı

Mesela biri günlük tarz biri daha spor bu tarzları beğeniyorum ama asla biraraya getirip alamıyorum stok vs durumuda oluyor tabi . Fiyatlar da yüksek yani bi anda 3-5 kombin satın alamam o yüzden almışken saçma bir şey almakta istemiyorum
Bulduğunuz kombinler muhtemelen eski sezonlardan. Ama aynısını bulmaya gerek yok ki. Düz beyaz pantolon, gri basit bir kazak mesela görseldeki. Her markada benzerleri vardır.

Alın iki dakikada bulduklarım. Beğendiğiniz kombine çok benziyor, hem de daha uygun fiyatlı.

IMG_8656.jpeg
IMG_8657.jpeg
IMG_8658.jpeg
IMG_8659.jpeg

Sekerim bizden cocukluguna inmemizi mi bekliyorsun anlamadim ki. Insanlar sana usenmemis kombin atmis bilmem ne hala bir arpa boyu yol alamiyorsun. O zaman cocuklarini nasil giydiriyorsun? Onlar da anneleri gibi ihmal edilen cocuklar mi oluyor?

Sekerim bizden cocukluguna inmemizi mi bekliyorsun anlamadim ki. Insanlar sana usenmemis kombin atmis bilmem ne hala bir arpa boyu yol alamiyorsun. O zaman cocuklarini nasil giydiriyorsun? Onlar da anneleri gibi ihmal edilen cocuklar mi oluyor?
Yok onu yapan bi terapistim var zaten…
Umarım olmuyorlardır ?

Önceki konumu bilenler bilir asla giyinmeyi bilmiyorum diye bi konu açmıştım .
Kızlar günlerdir çabalıyorum her fırsat bulduğum da ya telefondan stil sayfalarına bakıp kodlarıyla alışveriş yapmaya çalışıyorum bakıyorum stok olmuyor ya üstünün kodunu bulamıyorum yok yani bir iki kombin alayım diyorum olmuyor bi türlü bi şey yapamadım fırsat bulup mağazaları da gezdim yok olmuyor yani beden olmuyor . İyi şeyler almak istiyorum yani iki gün sonra sağı solu kaysin da istemiyorum 😵‍💫
Ev giyimi de baktım neden alamıyorum karar veremiyorum deliricem . Belki düşünebilirsiniz cimri falan mı diye ama asla öyle bir yapım yok yani keşke seçebilsem 😣 anlamıyorum neden olmadığını .altı üstü çamaşır bile alıcam yok elli tane marka dolaştım sepete ekliyorum ama ilerleyemiyorum

Trendyolda bile bütün kombini gör gibi bir seçenek var. Aşağıda basınca direkt stoklarıyla benzerlerini, farklı satıcılardakini falan çıkarıyor karşınıza

X