Kafayı yicem yok alışveriş yapamıyorum

Eee siz burda arkadaşların tavsiyelerini de dinlemiyor bir bahane buluyorsunuz ki. Kot giymem derseniz şu anda furya olan kumaş cırt cırtlı palazzo var trendyol ve hb de en çok satılanlardan. 3 rengini aldım.Dünya varmış dedim. Üstüne gömlek giy farklı bir tarz ,basic t shirt giy fatklı bir tarz oluyor. Önce gidin kaliteli tek renk düz v yaka, u yaka, bisiklet yaka t shirt alın. Altına palazzo, havuc kesim, mom jeans bir de birkaç renk blazer ceket tamam.Bunların altına ister spor ayakkabı ister kolej ayakkabısı.
Şu anda ninewestte kampanya vardı bir de çanta tamam.
Millanın 5 ürünü iyi çıkıyorsa 5 ürünü de cidden aşırııı kalitesiz çıkıyor. Riske değmez.

Eee siz burda arkadaşların tavsiyelerini de dinlemiyor bir bahane buluyorsunuz ki. Kot giymem derseniz şu anda furya olan kumaş cırt cırtlı palazzo var trendyol ve hb de en çok satılanlardan. 3 rengini aldım.Dünya varmış dedim. Üstüne gömlek giy farklı bir tarz ,basic t shirt giy fatklı bir tarz oluyor. Önce gidin kaliteli tek renk düz v yaka, u yaka, bisiklet yaka t shirt alın. Altına palazzo, havuc kesim, mom jeans bir de birkaç renk blazer ceket tamam.Bunların altına ister spor ayakkabı ister kolej ayakkabısı.
Şu anda ninewestte kampanya vardı bir de çanta tamam.
Millanın 5 ürünü iyi çıkıyorsa 5 ürünü de cidden aşırııı kalitesiz çıkıyor. Riske değmez.
Ay o pantolonlar benim de favorim oldu. Kumaşları çok güzel, çok rahatlar, bir de en önemlisi çok ucuz 😂

Şehrinizde paulmark mağazası varsa bir uğrayın. Şu anda indirimde baya güzel ve uygun parçalar var. Crop fermuarlı kapşonlu mevsimlik üstler, altlar da çok güzel

Ne beğeniyorsunuz mesela? Eski konunuzu buldum okudum. Eğer spor ise tarzınız 2 3 yeni jean 2 3 yeni sweat başlangıç için yeterli. Düzgün de bir ayakkabı. Superstar mesala kış sezonunu için uygun hep ve bin yıl boyunca giyilecek model. En basic modellerden alır ilerlerseniz hata yapmazsınız. Millada çok uzun ve zibil gibi her şey dolu. Kocama 300 lira civarina bi sürü sweat aldım. Kolay eskirse atar yenisini alırız yani bedava.
Bende faydalanayım bakıyorum hemen🌸

Ay konu sahibi içimi şirdin alttaarfı iki pantolon ikide kazak yada gömlek alcan
Yok beden yok
Yok stok yok
Yok renk yok
Sizin bedene xs,s yada m rahat olur, m biraz bol olur yinede salaş olsun derseniz oda olur
Mağzalar, pazar, internetde herşeyden zibiliyon tane varken siz nasıl bulamiyorsunuz
Küçüklüğünüzü takmışsınız, neymiş düğüne eşofmanla gitmişsiniz. Ee? Okadar etkilendiyseniz şimdi alın şıkır şıkır giyinin.
Bu son yıllarda herşeyide çocukluk travmalarına bağlanmasına ayrıca uyuz oluyorum.
Biri giyinmeyi bilmez, küçükken giydiği eşofmana bağlar biri dedesi yaşında adamla evlenir küçükken babasından sevgi görmediğine bağlar.
Tamam hepimizin mutlaka olmuştur ama herşeyide çocukluğa bağlamaksa baydı artık. Koca kadınsın, çık o psikolojiden. Sanki önünde kuantuam fiziği denklemi varda yapamiyorum diye karalar bağliyorsunuz.

Ay konu sahibi içimi şirdin alttaarfı iki pantolon ikide kazak yada gömlek alcan
Yok beden yok
Yok stok yok
Yok renk yok
Sizin bedene xs,s yada m rahat olur, m biraz bol olur yinede salaş olsun derseniz oda olur
Mağzalar, pazar, internetde herşeyden zibiliyon tane varken siz nasıl bulamiyorsunuz
Küçüklüğünüzü takmışsınız, neymiş düğüne eşofmanla gitmişsiniz. Ee? Okadar etkilendiyseniz şimdi alın şıkır şıkır giyinin.
Bu son yıllarda herşeyide çocukluk travmalarına bağlanmasına ayrıca uyuz oluyorum.
Biri giyinmeyi bilmez, küçükken giydiği eşofmana bağlar biri dedesi yaşında adamla evlenir küçükken babasından sevgi görmediğine bağlar.
Tamam hepimizin mutlaka olmuştur ama herşeyide çocukluğa bağlamaksa baydı artık. Koca kadınsın, çık o psikolojiden. Sanki önünde kuantuam fiziği denklemi varda yapamiyorum diye karalar bağliyorsunuz.
Ahahaha sonunda biri delirdi 😂

Ahahaha sonunda biri delirdi 😂
Ay napim ya
İki foto atmış paylaştıkları mahalle tuhafiyelerinde bile bulunur, yokta yok
Hayır yoksa giyme, rüküş takılmaya devam et. Bizi ne geriyon burda
Yattığım yerden 15 dk da bütün son bahar -kış eksiklerimi alır üzerine 3 ayakkabı 2de çanta atarım sepete daha sonra tekrar bakarım diye. Sankı uzay bilimi 🤦🏻‍♀️

Şuan direkt kafamda kombinler oluştu ceket kaban pantolon gömlek ayakkabı …..
bana bütçe verin size dünya kadar kombin yapayım.
Minimal yaşama geçtiğim için alışveriş yapmıyorum ama içim gitmiyor değil.

Ay napim ya
İki foto atmış paylaştıkları mahalle tuhafiyelerinde bile bulunur, yokta yok
Hayır yoksa giyme, rüküş takılmaya devam et. Bizi ne geriyon burda
Yattığım yerden 15 dk da bütün son bahar -kış eksiklerimi alır üzerine 3 ayakkabı 2de çanta atarım sepete daha sonra tekrar bakarım diye. Sankı uzay bilimi 🤦🏻‍♀️
Herkes tetiklendi 🤣🤣 Tüm alışveriş sitelerinden ayrı ayrı sepet yaptım, her an bir maaşımı kıyafete yatırabilirim öyle bir gaza geldim. Nasıl bulunamıyor ya o kadar çok çeşit var ki 🤦🏻‍♀️

Mesela biri günlük tarz biri daha spor bu tarzları beğeniyorum ama asla biraraya getirip alamıyorum stok vs durumuda oluyor tabi . Fiyatlar da yüksek yani bi anda 3-5 kombin satın alamam o yüzden almışken saçma bir şey almakta istemiyorum
Kapsül dolap fikirlerine bakın bence.
Yani kısacası,her yere giyilebilecek renklerden (siyah,beyaz, bej ,gri antrasit ,lacivert) sevdiğinizi seçin öncelikle. Bu renkler birbirleri ile kolayca kombinleniyor zaten.
Günlük giyim için abartısız ,eskitmesiz,yırtıksız sade jean alın giyiyorsanız 2 tane,üzerine de basic parçalar bulunur zaten her yerde. Siyah sevdiğiniz kesim bir kumaş pantalonunuz olsun,gömlek seviyorsanız beyaz ,açık mavi vb renklerden alabilirsiniz,jean ile de kumaşla da giyilir gömlek.
Benim renklerim yukarıda yazdıklarım. Uzun zamandır çok renkli,desenli parçalar almıyorum (sadece yazlık,günlük elbise alırsam renkli,desenli falan olabiliyor o da çok beğendiysem alırım her gün giymem ,giyemem istesemde zira her gün aynı şeyi giymiş olduğunu belli eder bu tarz parçalar ama siyah bir pantalonu,sade şık bir jean'i tekrar tekrar giysenizde dikkat çekmez)
Ayakkabı da klasik bir model sade şık bir parça alırsanız zaten giyilir aldıklarınızla.
Benim pembe spor ayakkabılarım var iyi de bir marka ama hangi akla hizmet almışım bilmiyorum senelerdir eskitemedim,giyemiyorum kombinleyip zira. Ayda yılda bir denk getirirsem uygun bir şey,ancak öyle giyerim. Ama siyah ,lacivert hatta beyaz olsaydı her türlü uydururdum ben onları giyimime.

Son düzenleme:
Benim derdim önce beğenerek alıyorum netten sipariş veriyorum geliyor bi deniyorum beğeniyorum sonradan bir iki gün durunca beğenmiyorum iade edeyim diyorum son zamanlarda aldığım ne varsa böyle oldu ya da dursun iade etmeyim diyorsam aynı şeyi iki kez giymek yetiyor sıkılıyorum napıcam bilmem böyle

X