Kafamı meşgul eden konu...

canım bir insanı sevmek çok güzel birşey hele ki sevilmek dahada güzel,bende çok sevdim birbirimize bakmaya kıyamazdık ben ağlarsam gözlerimden öperdi okadar çok sevdimki sevgimi iliklerime kadar hissediyordum tam istemeye gelecekleri sırada yapamıcam dedi korktu ve gitti çok istedim dönsün diye çok bekledim şuan ikimizinde hayatında başkları var o dönmediği için hayatıma birini aldım,o ise sadece kafasını dagıtmak için biriyle birlikte daha bugün aynı cafede karşılaştık bana baktı 5 dk boyunca hisseettim içi gitti ve daha fazla duramadı ve kalktı pişman çoook pişman ama gururundan dönemıyor hele bi dönse nelerden vazgeçerim birbilsen...benım bir şey yapmamla dönecegini bilsem neler yapmazdım buna emin ol %1 ihtimal bile döneceğini bilsem herşeyimi verirdim,

seviliyorsan ve seviyorsan sadece kıymet bil çünkü hayat çok ama çok kısa...

Haklısın canım.Ama ben siziz durumunuzada çok üzüldüm Hiçmi ihtimal yok acaba,canım zamana bırak,biz 2 yıldan sonra bu duruma geldik,ve imkansızdı bizim tekrar konuşma ihtimalimiz bile sıfırken..yınede hayırlsı tabi

24.07.12 itibariyle,2,5 yıl aradan sonra tekrar şans verdim..
1 ay hiç görüşmedik en son..biraz süre istedim..dün bana bensiz hep bişeylerin eksik oldgunu,birdaha asla kimseyle olamayacağını,beni ölesiye sevdiğini,özlediğini yazan upuzun bir mesaj yazmış..en yakın arkadaşım olan üniverste arkadaşım,herseyime bu zamana kadar birebir tanıklık etmiş arkadaşım artık bişansı ıkınızde hakettiniz,birbirinize bu fırsatı verin,yasamadan hiçbişeyi bilemezssin diyince oturup düşündüm..
gece saat 3 te aradım,meşgule aldı ve o aradı..

"yeniden başlayalım tamam dedim:)"
tepki vermedi önce,
"ne dedin sen dedi,dalga geçmiyosun dimi dedi?"
hayı dedim,çok sıkıntı çektik ikimizde,bu aşk çoktan bi şansı daha hak etti dedim...
"gereçten istiyomusun dedi?"
evet dedim..ve bu saate kadar konuştuk...öylesine içim kıpır kıpırdıki..onunda,benimde...pişman olmayacağımı,bugün yeniden doğduğunu,üzerinden çok ağır bi yükün kalktıgını,beni çokk özlediğini söyleyip durdu..heyecandan iki lafı bi araya getiremiyordu bile..

o kadar şaşakınımki..30 eylülde düğünüm olacaktı...aldatıldım,kandırıldım..bitti..sonra o en zor günlerimde beni yine topparlayan "o" oldu..
ve şuan bu duruma ben dahi inanmıyorum...2,5 yıl boyunca istesekte hiç kopamadık...hep bi yerde kesişti yollarımıza...
o üniverste okuduğum şehirde hala..eylülde tamemn istanbula yerleşicek iş değişkliği ile hayrlısı ile..
hemen yanıma gelmekten bahsetti,yarın yani
ramazan bitsin öyle gel dedim..telefonda gün sayıyor:)
bayramdan sonra burda..
kızlar uzun zaman sonra ilk kez yüzüm gülüyor..
inş bu kez çok mutlu oluruz onca yıl aradan sonra..
herşeyin hayırlısı bakalım,sonumuz bukez hayırlı olur inş:)
gerçekten mutluyum şuan..oda..tıpkı ilk yıllardakı gibi(2006)...
mutluyum..hemde çok...

24.07.12 itibariyle,2,5 yıl aradan sonra tekrar şans verdim..
1 ay hiç görüşmedik en son..biraz süre istedim..dün bana bensiz hep bişeylerin eksik oldgunu,birdaha asla kimseyle olamayacağını,beni ölesiye sevdiğini,özlediğini yazan upuzun bir mesaj yazmış..en yakın arkadaşım olan üniverste arkadaşım,herseyime bu zamana kadar birebir tanıklık etmiş arkadaşım artık bişansı ıkınızde hakettiniz,birbirinize bu fırsatı verin,yasamadan hiçbişeyi bilemezssin diyince oturup düşündüm..
gece saat 3 te aradım,meşgule aldı ve o aradı..

"yeniden başlayalım tamam dedim:)"
tepki vermedi önce,
"ne dedin sen dedi,dalga geçmiyosun dimi dedi?"
hayı dedim,çok sıkıntı çektik ikimizde,bu aşk çoktan bi şansı daha hak etti dedim...
"gereçten istiyomusun dedi?"
evet dedim..ve bu saate kadar konuştuk...öylesine içim kıpır kıpırdıki..onunda,benimde...pişman olmayacağımı,bugün yeniden doğduğunu,üzerinden çok ağır bi yükün kalktıgını,beni çokk özlediğini söyleyip durdu..heyecandan iki lafı bi araya getiremiyordu bile..

o kadar şaşakınımki..30 eylülde düğünüm olacaktı...aldatıldım,kandırıldım..bitti..sonra o en zor günlerimde beni yine topparlayan "o" oldu..
ve şuan bu duruma ben dahi inanmıyorum...2,5 yıl boyunca istesekte hiç kopamadık...hep bi yerde kesişti yollarımıza...
o üniverste okuduğum şehirde hala..eylülde tamemn istanbula yerleşicek iş değişkliği ile hayrlısı ile..
hemen yanıma gelmekten bahsetti,yarın yani
ramazan bitsin öyle gel dedim..telefonda gün sayıyor:)
bayramdan sonra burda..
kızlar uzun zaman sonra ilk kez yüzüm gülüyor..
inş bu kez çok mutlu oluruz onca yıl aradan sonra..
herşeyin hayırlısı bakalım,sonumuz bukez hayırlı olur inş:)
gerçekten mutluyum şuan..oda..tıpkı ilk yıllardakı gibi(2006)...
mutluyum..hemde çok...

cokkkk guzel gelısmeler ya bu cocuk senı zaten cok sevıyo ay kıyamam bıde kac saat heycandan konusmus.mutluluklar tebrıkler

cokkkk guzel gelısmeler ya bu cocuk senı zaten cok sevıyo ay kıyamam bıde kac saat heycandan konusmus.mutluluklar tebrıkler

Teşekkürler canım=)bakalım,ilişkimiz büyük bi sınavdan geçti..2,5 yıl ayrılıktan sonra tekrar yeniden biaradaysak vardrı bunda bi hayır.Hep hayırlsıını istedim allahtan,dilerim hayırlsıı budur:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…