kafam karıştı

E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
arkadaşlar benim SAT 27 şubat buna göre 22+6 günlük hamileyim ama ben martın 16sında evlendim yani ilk birleşme 17 martta oldu evlenme tarihime görede 20 haftalık falan olması gerekiyo hangisi doğru

• Konu Sahibi EU1
Arkadasım merhaba. Büyük ihtimalle son regl döneminden itibaren hesaplamış doktor yani biz 20 haftalık hamileyiz diyoruz fakat doktorlar son regl tarihimizden itibaren hesaplıyor ve 22 haftalık hamilesin diyor. Sorunu iyi anlayıp yanıtlayabildiysem sevinirim canım

• Konu Sahibi EU1
Benimde durumum aynı bana göre 5 ama doktora göre 6 haftalık hamileyim.SAT 21 haziran evlilik 27 haziran :)))

• Konu Sahibi EU1
canım öyle hesaplanır hep adetin başlangıcı gebeliğin başlangıcı kabul edilir kolaylık olsun diye çünkü kimsenin ne zaman hamile kaldığı bilinmeyeceği için standartı bu olmuş yani düşün daha döllenme olmadan patonsiyel iki haftalık hamile oluyorsun:)

• Konu Sahibi EU1
Hayırlısı ne ise o olsun ha bir hafta önce ha bir hafta sonra sağlıklı olsunlarda bebişlerimiz.

• Konu Sahibi EU1
e tabi ki evlendikten sonra ki zaman olmuştur canım adet tarihinde ilişkiye
girmediğinize göree

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…