kafam da deli sorular

Benim Evimin suyu elektriği doğalgazı neyi kesilirse kesilsin. Asla evimden çıkmam battaniyeyle otursaydin küçük Tüpte yemek yapsaydin eşinin gururu kırılmış belli ki bide annemlere gitmissin

Ben gercekten sizi artık silkenelip kendinize gelmeniz gerejtigine inanıyorum. Esiniz cabaliyor, bunu artık biz bile görüyoruz. Ilk zamanlarınizı hatirlayin. Her guzelin bir kusuru vardir muhakkak, esiniz de artık yavas yavas anlamış ailesinin ne oldugunu.. siz de birazck guler yuz, iki sicak cümlr kursanz yetecek o adama.

Nolur depresyondayım düşüncelerine girmeyin de neseli bir es olmaya çalışın. Bu hem cocugunuza hem esinize iyi gelecek. Onlara iyi gelince de siz de iyi olacaksıniz.
eşime hep gülümsüyorum son 2 3 gündür hiç borc para ve ailesiyle ilgi konu dahi açmıyorum hep bi gülümseme içindeyim az konuşuyorum eşimi arıyorum onu merak ettiğimi sevdiğimi söylüyorum

Benim Evimin suyu elektriği doğalgazı neyi kesilirse kesilsin. Asla evimden çıkmam battaniyeyle otursaydin küçük Tüpte yemek yapsaydin eşinin gururu kırılmış belli ki bide annemlere gitmissin
ben gitmek istemedim hatta eşime olsun kalın giyinirim kettle da çay yapar zeytin peynirlede idare ederim dedim ama eşim olmaz çocukta sende hasta olacaksınız dedi eşim götürdü annemlere

haklısınız sizde tabi

elektriğimizde
dogalgaz da kesikti

eşime hep gülümsüyorum son 2 3 gündür hiç borc para ve ailesiyle ilgi konu dahi açmıyorum hep bi gülümseme içindeyim az konuşuyorum eşimi arıyorum onu merak ettiğimi sevdiğimi söylüyorum

Çok guzel işte. Aynen devam edin böyle. Ben eminim yakın zamanda farkını goreceksiniz. :)

Bu arada işkura ugrayabildiniz mi?

ben gitmek istemedim hatta eşime olsun kalın giyinirim kettle da çay yapar zeytin peynirlede idare ederim dedim ama eşim olmaz çocukta sende hasta olacaksınız dedi eşim götürdü annemlere
İyi de esin daha ne istiyo derdi ne o zaman ya bunalmis hirsini senden cikariyo erkekler sıkıntı çekmesini bilmiyorlar sağdan soldan hirslarini cikariyolar

Hadi bakalım insallah :)
inşallah sabah dışarda işlerim var diye annemlerden çıktım onlara hiçbirsey anlatmadım öglen bişey yiyelim diye eve gittim eşimin söylediği yerde anahtarı bulamadım unuttu sandım bırakmayı aradım çaldı açmadı telefonu tam 1 saat aradım yok işi aradım gelmedi dsha dediler aklım çıktı zile bastım kapıyı tekmeledim megerse uyuya kalmış uzun zamandır uyuyamıyordu evde soguk olunca uyanamamış hemen işe gitti Allah tan bir sorun çıkmadı

İyi de esin daha ne istiyo derdi ne o zaman ya bunalmis hirsini senden cikariyo erkekler sıkıntı çekmesini bilmiyorlar sağdan soldan hirslarini cikariyolar
3 4 aydır o kadar sıkıntı çekiyoruz ki bilemezsin ben romatizma ve astım hastayım oglum da bronşit geçirdi eşim evde üşütmeyelim diye gönderdi ben eşime bişey oldu sandım o yüzden açtım konuyu (bazı arkadslar baska bi kadın vardır eve kız atmıştır )gibi yorumlar yaptı ama bi tras bile olacak parası yok ben ya bişey oldu telefonunu çaldırdı ya da limoniyiz benden ayrıldı diye düşündüm

inşallah sabah dışarda işlerim var diye annemlerden çıktım onlara hiçbirsey anlatmadım öglen bişey yiyelim diye eve gittim eşimin söylediği yerde anahtarı bulamadım unuttu sandım bırakmayı aradım çaldı açmadı telefonu tam 1 saat aradım yok işi aradım gelmedi dsha dediler aklım çıktı zile bastım kapıyı tekmeledim megerse uyuya kalmış uzun zamandır uyuyamıyordu evde soguk olunca uyanamamış hemen işe gitti Allah tan bir sorun çıkmadı

Allah korusun sizi ve ailenizi. Insallah bugünleri atlatıl huzura ereceksiniz bakalim. Iş bakmaya devam edin :)

Senin acilen bi iş bulman lazım daha önce de söylemiştim. Dantel filan koymuşsun topiğine ama o iş çok zamanını alır az getirisi olur gibi. Bebek şekeri nikah şekeri filan o işleri bi incele istersen canım

Senin acilen bi iş bulman lazım daha önce de söylemiştim. Dantel filan koymuşsun topiğine ama o iş çok zamanını alır az getirisi olur gibi. Bebek şekeri nikah şekeri filan o işleri bi incele istersen canım
Bakiyorum tatlim ama malzeme icin butcem yok yaptiranlarda cok az veriyorlar parayi deniyorum is ariyorum kv denin gonlu yok butun gun gel git cocuga bak zor diyor 1 2 saat neyse de dedi evde yapabilecegim islere bakiyorum vazgecmis pes etmis degilim

Bakiyorum tatlim ama malzeme icin butcem yok yaptiranlarda cok az veriyorlar parayi deniyorum is ariyorum kv denin gonlu yok butun gun gel git cocuga bak zor diyor 1 2 saat neyse de dedi evde yapabilecegim islere bakiyorum vazgecmis pes etmis degilim
Aileniz hic degilse dogalgaz parasini yatirsa ya cocugunuz napar o sogukta. Ne kadar geliyo aylik dogalgaz faturasi

az para değil ki borcu borcla kapatacagız diye ödeyememenin yüzünden faiz binmiş 2900 tl 4000 olmuş arkadslarından da para almış 500 600 bilmiyorum nasıl olacak işte bulamadım bulsam kv de gönüllü degil bakmaya 1 2 saat neysede dedi bütün gün kış günü gel git yapamazmış annem dersen bi babaanne bi kardeşim 2 çocuk
Çevren de esnaf falan yok mu ev yemekleri yapıp satsan evden mantı falan yapsan kilosu 20 liraya 25 liraya satılır. Yada çocuk baksan hiç olmazsa evin masrafı çıkar esin de borç oder.

Çevren de esnaf falan yok mu ev yemekleri yapıp satsan evden mantı falan yapsan kilosu 20 liraya 25 liraya satılır. Yada çocuk baksan hiç olmazsa evin masrafı çıkar esin de borç oder.
Cevrem pek genis degil ama yinede bakiniyorum

Aileniz hic degilse dogalgaz parasini yatirsa ya cocugunuz napar o sogukta. Ne kadar geliyo aylik dogalgaz faturasi
Ailem den o kadar cok yardim aldim ki zamaninda artik yuzum kalmadi babam tek omuza hep kredi hem 3 cocuk okutuyor kp der desen bizden odeyecegim diye aldigi parayi bile vermedi 350 400 tl geliyor ona ragmen hic isinmiyor ev ,cati kati yalitimsiz ve eski bina bi ev bulsaydik ama cok pahali evler para yi nerden bulacagiz diyor esim mecbur oturacagiz bu kis galiba

Is bulmak cok zor bide cocuk olunca daha da zor cogu suriyeli ve yabancilar cok az paraya ve sigortasiz calisiyor az olmasi degil ama saatler hic uymuyor oglum uyumsuz ve bakimi zor bi cocuk krese gonderiyim desem zaten kresler 600 tl den basliyor ama umudumu yitirmis degilim ariyorum daha

X