kafam da deli sorular

Geçen gün kesin boşanıyordun, halloldu mu o konu?

Konunuzu okuyunca eşinizin bir haltlar karıştırdığını düşünmedim açıkçası. Adam faturayı yatırmak için para denkleştirmeye çalışıyor eve nasıl kız atsın. O kızlarda öyle bedavadan gelmezler herhalde. Muhtemelen faturayı yatıramamıştı ve bir gün daha zaman kazanmak istedi.

Konunuzu okuyunca eşinizin bir haltlar karıştırdığını düşünmedim açıkçası. Adam faturayı yatırmak için para denkleştirmeye çalışıyor eve nasıl kız atsın. O kızlarda öyle bedavadan gelmezler herhalde. Muhtemelen faturayı yatıramamıştı ve bir gün daha zaman kazanmak istedi.
Dediginiz gibi olmus parayi tamamlayamamis 3 ayri fatura vardi elektrik su dogalgaz ve kira

Belki cok yordu evlilik beni kendimi toplamam lazim yeni evlendigimizde 50 53 kiloydum simdi 80 olmusum inan yemiyor icmiyorum ama kilo lar gitmiyor :/ esim hic takilmaz dıs gorunuse eski nisanli ve benden onceki sozlusunden biliyorum
bence silkelen ve kendine gel
sen kendini düşünmezsen, kimse düşünmez

Evet karşı tarafın ınternetı açık değilse bile whatshaptan aradıgında çalıyor. Denendi.
Burda problemın o olmasın eşin neden eve gelme diyor ben giderdim valla.

Evet karşı tarafın ınternetı açık değilse bile whatshaptan aradıgında çalıyor. Denendi.
Burda problemın o olmasın eşin neden eve gelme diyor ben giderdim valla.
eşim sabah işteydi ve anahtar eşimdeydi zaten gitsemde eve giremezdim eşim akşama dogru parayı bulup faturaları ve kirayı ödemiş akşam saat 9 dan sonra ek işe gitmiş gece de 12 de eve gelmiş kombiyi açmış teli sarja takmış yemegini yemiş ve zaten mesajım iletilir iletilmez beni aradı gitmedim gitmezdim de zaten kucagımda bi çocukla baskına (ben ulaşamayınca telefonu ya çaldırdı yada bişey oldu sandım aldatacagı ilk basta aklımda bile yoktu )

eşim sabah işteydi ve anahtar eşimdeydi zaten gitsemde eve giremezdim eşim akşama dogru parayı bulup faturaları ve kirayı ödemiş akşam saat 9 dan sonra ek işe gitmiş gece de 12 de eve gelmiş kombi açmış teli sarja takmış yemegini yemiş ve zaten mesajım iletilir iletilmez beni aradı gitmedim gitmezdim de zaten kucagımda bi çocukla baskına
İşte kişiden kişiye değişir bide ben inatçıyım bana gelme falan derse inada biner iş.
Aranız umarım düzelir. Boşanıcam dediğinde gerçekten üzülmüştüm.

İşte kişiden kişiye değişir bide ben inatçıyım bana gelme falan derse inada biner iş.
Aranız umarım düzelir. Boşanıcam dediğinde gerçekten üzülmüştüm.
inşallah hayırlısı gelme demesinin nedenini de acıkladı kirayı yatırmış faturaları da ama dogalgaza para yetişmemiş öyle olunca bi arkadsından 50 tl istemek zorunda kalmış banada üzülmeyeyim sıkıntı etmeyeyim diye söyleyememiş dayımın hanımı sürekli baskın yapar güvensizlik yüzünden aralarında hiçbir bag kalmadı dayım boşanmak istiyor ama yengem boşamıyor bu rahatı evi bırakıp gitmm diye yapı meselesi gerçekten

Size şöyle bir yerden yüklü miktar bir para gelse
her şey düzelir
tabi bir de esiniz o ailesinden kurtulsa
parasızlığın gözü kör olsun

her şey düzelir
nerden gelecek ?babası kardeşi görüyor halini kac haftadır tras bile olamıyor saç sakal hep karıştı ama bi 100 tl yi bile vermiyorlar al borcumuzdan kes diye benim ailem in durumu belli zaten kızkardeşim sürekli kriz geçiyor sinir ve depresyon halinde dr daydı yine

her şey düzelir
az para değil ki borcu borcla kapatacagız diye ödeyememenin yüzünden faiz binmiş 2900 tl 4000 olmuş arkadslarından da para almış 500 600 bilmiyorum nasıl olacak işte bulamadım bulsam kv de gönüllü degil bakmaya 1 2 saat neysede dedi bütün gün kış günü gel git yapamazmış annem dersen bi babaanne bi kardeşim 2 çocuk

nerden gelecek ?babası kardeşi görüyor halini kac haftadır tras bile olamıyor saç sakal hep karıştı ama bi 100 tl yi bile vermiyorlar al borcumuzdan kes diye benim ailem in durumu belli zaten kızkardeşim sürekli kriz geçiyor sinir ve depresyon halinde dr daydı yine

zaten onlardan umudu kesin o aileden bir şey çıkmaz
ben öyle içimden gecirdim dua gibi yani
kardeşiniz için de çok geçmiş olsun inşallah hemen iyileşir

eşim sabah işteydi ve anahtar eşimdeydi zaten gitsemde eve giremezdim eşim akşama dogru parayı bulup faturaları ve kirayı ödemiş akşam saat 9 dan sonra ek işe gitmiş gece de 12 de eve gelmiş kombiyi açmış teli sarja takmış yemegini yemiş ve zaten mesajım iletilir iletilmez beni aradı gitmedim gitmezdim de zaten kucagımda bi çocukla baskına (ben ulaşamayınca telefonu ya çaldırdı yada bişey oldu sandım aldatacagı ilk basta aklımda bile yoktu )
Ne aldatması yahu, adamın berbere gidecek parası yok, şu an öyle bir ihtimal yok yani. Siz asıl para konularını nasıl halledeceksiniz ona odaklanın.

zaten onlardan umudu kesin o aileden bir şey çıkmaz
ben öyle içimden gecirdim dua gibi yani
kardeşiniz için de çok geçmiş olsun inşallah hemen iyileşir
inşallah kardeşim e ne oldu onu da anlayamadım 1 gün içinde aniden rahatsızlandı okula gitmeyecem okumayacagım diyor yemek yemiyor konuşmuyor herşeye sinirleniyor hepimiz çekinir olduk sagol iyi düşüncelerin için ölmedik ya dedim eşime dün konuşurken yasıyoruz çocugumuz var bi kuru ekmeksede bulup yiyoruz sen kendini sıkma bi daha da borc alma bitanem ucu ucuna olsa geçinecegiz mecbur dedim hele kış bi bitsin rahatlarız az da olsa

b
Ne aldatması yahu, adamın berbere gidecek parası yok, şu an öyle bir ihtimal yok yani. Siz asıl para konularını nasıl halledeceksiniz ona odaklanın.
bende aldatmadıgına eminim yapmamıştır bugüne kadar yapmadı çok şükr para ya odaklı yasıyorum bugün yine çıktım iş için ama bulamadım

b

bende aldatmadıgına eminim yapmamıştır bugüne kadar yapmadı çok şükr para ya odaklı yasıyorum bugün yine çıktım iş için ama bulamadım

Yaaa canım insan buraya içini dökmek için yazıyor.
Yorumlara bakk yuhhh diyorum.
Şaşkınım lütfen zaten kendi içinde bir imtihan yaşıyorsun burayı okuyup iyice kendini bunaltma rica ediyorum.
Rabbim yardımcınız olsun eşinin de senin de.

Yaaa canım insan buraya içini dökmek için yazıyor.
Yorumlara bakk yuhhh diyorum.
Şaşkınım lütfen zaten kendi içinde bir imtihan yaşıyorsun burayı okuyup iyice kendini bunaltma rica ediyorum.
Rabbim yardımcınız olsun eşinin de senin de.
sagol Allah razı olsun

Ben gercekten sizi artık silkenelip kendinize gelmeniz gerejtigine inanıyorum. Esiniz cabaliyor, bunu artık biz bile görüyoruz. Ilk zamanlarınizı hatirlayin. Her guzelin bir kusuru vardir muhakkak, esiniz de artık yavas yavas anlamış ailesinin ne oldugunu.. siz de birazck guler yuz, iki sicak cümlr kursanz yetecek o adama.

Nolur depresyondayım düşüncelerine girmeyin de neseli bir es olmaya çalışın. Bu hem cocugunuza hem esinize iyi gelecek. Onlara iyi gelince de siz de iyi olacaksıniz.

X