kafam da deli sorular

Telefon kapalıda olsa whatsapp aramasın da çalar. . Seni evde istememesi garip neden sana gelme dedikten 1 saat sonra gitmedin ki eve
Sabah 9 da konustuk isteydi zaten anahtar da esim deydi eve erken gidip isten cikinca kombiyi fslan acacakti ev isinsin diye

Ya kardeslerim ne kız atması filan.sakamisiniz adamcagiz parasizliktan dogalgaz faturasini yatiramiyor.sizde kizmi atti.kizlar bedavayami gelecek eve töbe töbe.

belki eşin de o kızı istiyordur arkadaşım
Belki cok yordu evlilik beni kendimi toplamam lazim yeni evlendigimizde 50 53 kiloydum simdi 80 olmusum inan yemiyor icmiyorum ama kilo lar gitmiyor :/ esim hic takilmaz dıs gorunuse eski nisanli ve benden onceki sozlusunden biliyorum

Ya kardeslerim ne kız atması filan.sakamisiniz adamcagiz parasizliktan dogalgaz faturasini yatiramiyor.sizde kizmi atti.kizlar bedavayami gelecek eve töbe töbe.
Bende onu diyecektim sigara bile alamadim faturaya gitti tum para dedi telefonda

Haymeanacigim hepimizin farklı sıkıntıları var sana anlatmaya kalksak haline şükredersin.
Hep kendinden iyi olanlara bakma,bak evinden yurdundan olan Suriyeli kardeslerimize bak.
Adam kendi memleketinde gayet iyi isi varken şu anda hepsi sokaklarda.
Çocukları veya kendileri denizlerde boguluyorlar.
Kendini onlarin yerine koy koyalim halimize şükredelim.
Senin yinede az ısınsa bile bir evin var.cocuğün uyumasa az uyusa bile yanında,yataginda şükür canım şükür.
Senle seytan cok oynuyor çünkü imanlilara nasil vesvese verebilirim diye.
Seninde en hassas noktan esin sanada burdan yaklaşıyor

Son 1 yildir var bu durum hep evden gonderme cabasi icinde neymis evde cok bunaliyormusum kimseyle gorusmuyorum iyi gelir mis
üzülme canım,eşinle arandaki durum ne bilmiyorum ama gerçektende senin iyiliğini düşünüyor olabilir,yani evde yalnız kalınca bunalıyorsan ve bu durumdan şikayetçi oluyorsan bu nedenle kalmanı istemiş olabilir.

Bir de şu ihtimal var,belki faturayı ödeyemedi ama ödedim dedi,gurur yaptı,belki 1 gün daha kazanmaya çalışıyordur.Lütfen kendini derin düşünüp üzmemeye çalış,herşey düzelir inşaallah.

ben diger yazanlar kadar olaya selim bakamiyorum . kendi yasadigim hayattan yola cikarak yorumumu yapicam. "aptallik" donemlerimde benim esimde ayni seninki gibi git annenlerde kal diye israr ederdi kafani dinlersin acilirsin vs .bende ay ne guzel canim kocacim beni nasilda dusunuyor diye muhabbetim artardi. daha sonralari ogrendimki ben bir an once evden gideyimde nette kadinlarla kizlarla konusayim rahat rahat diye bakiyomus. pis pis sayfalara girip kendini tatmin etmek icin bosluk kolluyormus. kadinlar ozellikle ben zamaninda cok aptal ve toydum artik olgunlastim .

Ben kocam bana gelen dese anında baskına giderdim valla ne me lazım oluyorsa bişey bilelim ama. Aaaa ben hayatta durmama bana gelme dese.

üzülme canım,eşinle arandaki durum ne bilmiyorum ama gerçektende senin iyiliğini düşünüyor olabilir,yani evde yalnız kalınca bunalıyorsan ve bu durumdan şikayetçi oluyorsan bu nedenle kalmanı istemiş olabilir.

Bir de şu ihtimal var,belki faturayı ödeyemedi ama ödedim dedi,gurur yaptı,belki 1 gün daha kazanmaya çalışıyordur.Lütfen kendini derin düşünüp üzmemeye çalış,herşey düzelir inşaallah.
Insallah Allah razi olsun

ben diger yazanlar kadar olaya selim bakamiyorum . kendi yasadigim hayattan yola cikarak yorumumu yapicam. "aptallik" donemlerimde benim esimde ayni seninki gibi git annenlerde kal diye israr ederdi kafani dinlersin acilirsin vs .bende ay ne guzel canim kocacim beni nasilda dusunuyor diye muhabbetim artardi. daha sonralari ogrendimki ben bir an once evden gideyimde nette kadinlarla kizlarla konusayim rahat rahat diye bakiyomus. pis pis sayfalara girip kendini tatmin etmek icin bosluk kolluyormus. kadinlar ozellikle ben zamaninda cok aptal ve toydum artik olgunlastim .
Ben 6 yil icinde en fazla 5 6 kere annemlerde kalmisimdir onda da cogunda esimde olur nasil anladiniz

Haymeanacigim hepimizin farklı sıkıntıları var sana anlatmaya kalksak haline şükredersin.
Hep kendinden iyi olanlara bakma,bak evinden yurdundan olan Suriyeli kardeslerimize bak.
Adam kendi memleketinde gayet iyi isi varken şu anda hepsi sokaklarda.
Çocukları veya kendileri denizlerde boguluyorlar.
Kendini onlarin yerine koy koyalim halimize şükredelim.
Senin yinede az ısınsa bile bir evin var.cocuğün uyumasa az uyusa bile yanında,yataginda şükür canım şükür.
Senle seytan cok oynuyor çünkü imanlilara nasil vesvese verebilirim diye.
Seninde en hassas noktan esin sanada burdan yaklaşıyor
Haklisin ama ben zayif karakterliyim galiba yada yoruldum artik o yuzden

X