kafam da deli sorular

Sargoz

güncel 80 => 70 e inecegim inşallah :)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2015
12.564
7.620
Esimle sıkintili donemler geciriyoruz bilenler biliyor 3 gun once pazartesi dogalgaz kesildi para eksik oldugu icin faturayi yatiramadik ogun annemlere geldim esimde evde kalacak sabah faturayi yatiracak bende sonra ki aksam eve gececektim (esim cok iyiydi ayrilmayalim diye iyi davraniyor)neyse pazartesi gece esim de annemlere geldi sali gece de geldi fatura yi zaman bulup yatiramamis bugun sabah faturayi yatirmis bende iyi o zaman aksam eve geceyim dedim (dun sabah tan beri ters davraniyor) oyle diyince bagirdi birgun daha kal ev iyice ısinsin diye tamam dedim ama telefonunu 3 saattir kapali facebooktada yok ama whatsapp dan arayinca telefon caliyor bu normal mi ?yani tel kapaliyken whatsapp dan arasan tel calar mi

Son durum konuyu actik tan 4 dk sonra whatsapp mesajim iletildi ve aninda esim aradi konustuk(eşime bişey oldu sandım korktum o yüzden açtım bu konuyu psikolojisi hiç iyi degil )

Son düzenleme:
whatsaapdan fazla anlamamda benim kafama takilan esin neden seni evde istemiyor o_O
ev dedigin 2,3 saate isinir

Esimle sıkintili donemler geciriyoruz bilenler biliyor 3 gun once pazartesi dogalgaz kesildi para eksik oldugu icin faturayi yatiramadik ogun annemlere geldim esimde evde kalacak sabah faturayi yatiracak bende sonra ki aksam eve gececektim (esim cok iyiydi ayrilmayalim diye iyi davraniyor)neyse pazartesi gece esim de annemlere geldi sali gece de geldi fatura yi zaman bulup yatiramamis bugun sabah faturayi yatirmis bende iyi o zaman aksam eve geceyim dedim (dun sabah tan beri ters davraniyor) oyle diyince bagirdi birgun daha kal ev iyice ısinsin diye tamam dedim ama telefonunu 3 saattir kapali facebooktada yok ama whatsapp dan arayinca telefon caliyor bu normal mi ?yani tel kapaliyken whatsapp dan arasan tel calar mi
Konuyu gurur meselesi yapmış olabilir, neticede erkek için zor bir durum, bu sebeple gerginliğini size yansıtmıştır. Münferit almayın.

Aldatiyor diyemem 6 yil icinde birseyini yakalayamadim ama isten gec cikacakti ek ise de gidiyor birsey mi oldu yada baglari kopardimi benimle bilmiyorum

sen eve geliyorsun diye agresiflesmesi filan altta baska seyler arardim
seni düsünüyor gibi gelmedi bana yinede günahini almak istemem
Bkti belki benden kendime bakmamam dan mutsuzlugumdan bilmiyorum cok korkar zina dan ama bilmiyorum

Telefon kapalıda olsa whatsapp aramasın da çalar. . Seni evde istememesi garip neden sana gelme dedikten 1 saat sonra gitmedin ki eve

Esim aradi eve gelmis yemek yemis telefonu acar acmax beni aramis sarji bitmis isyerinde sarj makinesi olmadigi icin takamamis 3 dk falan konustuk beni cok ozlemis bi daha gitme bir yerlere dedi aksam a dogru para bulabilmis faturayi yatirmis

X