Kadinlarkulubu Para Günü!

selam arkadaşlar kusura bakmayın dün işlerim yogundu gelemedim bugunde anca fırsat buldum evet bende kumbaramı açtım ve hayal kırıklıgı içindeyim 24 ytl topşamışım neyse inş herseferinde biraz daha fazla koyacagım şimdi bidahaki haftayıda ekleyip altın alıcam nasip olursa hafta inş bi aksilik olmazda aranızda olurum malum ramazan misafir falan oluyo girme imkanım olmuyo neyse herkezten özür dilerim kusura bakmayın.
!ikebana22! canim iyi birikim yapmissin.Ortalama hesaplarima uygun bir birikim.Tebrik ederim.
kızlar bendede 20 yetele birikmiş sanırım 2 gün atmayı unuttum ama
haftaya bakalım ne çikacak
hepinize hayırlı iftarlar ve iyi akşamlar diliyorumr
Nadiyecim bende sali günü atmayi unutmsmkaydirigubbakcemile3Aklima getirdin gidipte ataiym bari:eek:
selam kızlar dün sabahtan okuldaydım 6 gibi geldim üstümü değiştirip iftara gittik arkadaşlara hep atıyorum sayamadım kusura bakmayın geldim ama her gün muhakkak bakıyorum siz benim arkadaşlarımsınız sayenizde atıyoruz köşeye bi kaç kuruş şimdi kumbaramı açacağım atmadığım gün ertesi gün 2 katı atıyorrum AFFETTİNİZ Mİ?
loveli canim en azindan haftada üc kez gir birseyler yazki o kadar emek ve hayal bosa gitmesin:1hug:
kardelen masalı, eski konunu aboneliğime eklemiştim ben zaten. oraya msj yazmıyorum (gerekli görmedikçe mesaj yazmam)ama takip ediyorum.
geçen ay 112 ytl biriktirmiştim. kumbara mantığıyla biriktirmeyi daha çok seviyorum ben, elime geçen bozukları, eşimden -ağırlık yapmasın diyerek- aldığım bozukları, ekstra bir yerden kazanç sağlamışsam onu da atıyorum kumbaraya. kendimi sınırlandırmıyorum. senin motivenle iyi sayılabilecek bir miktar da biriktirdim,teşekkürler.

tüm sayfaları okudum. güne dahil olmak isteyen başka arkadaşlar varmış, onlardan birini benim yerime alabilirsin. ben takibe devam edeceğim bu topiği yine, sadece sıralamada olmayacağım.

herkese bereketli günler.

a.s.
tamam bambusicim nasil istersen.Disaridan desteklerinizi bekliyoruz.a.s.

Herkese Güünnaaayyyddddiiinnnnnnnnnnn:sm_cool:
Nasilsiniz bakalim kizlar.Ben bugün kendimi acayip ekonomik hissediyorumkaydirigubbakcemile3
Hic para harcayasim yokkaydirigubbakcemile5
Evdeki malzemelerle yemegimi yapip belki fazladan birseyler atarim kmbaracigima.
Ay bu arada ben kendime yeni bir kumbara yaptimkaydirigubbakcemile3
Bizim burada süzler plastik beyaz sisede olyor.O siseden kendime kumbara yaptim.Hatta bugün üzerine kilif örme planlarim var:jeyyar:

günaydın arkadaşlarrr kaydirigubbakcemile2 ben bozukları toparlayıp üstüne biraz ekleyip 30 ytl ye tamamladım. attım kenara. 25 güne verdik sayarsak 5 ytl daha param var yerimseniben bu hafta 25 biriktiremezsem üstüne ekleyeceğim :dance: hepinizi öpüyorummm a.s.

günaydın arkadaşlarrr kaydirigubbakcemile2 ben bozukları toparlayıp üstüne biraz ekleyip 30 ytl ye tamamladım. attım kenara. 25 güne verdik sayarsak 5 ytl daha param var yerimseniben bu hafta 25 biriktiremezsem üstüne ekleyeceğim :dance: hepinizi öpüyorummm a.s.
Canimm yedekte ytl tutuyorsun demek hayerimsenibeniyi fikirmis valahi.Bendemi yapsam nekaydirigubbakcemile3

:roflol:arkadaşlar ne zaman bitçek gününüz çok özendim sizi bir dahakine benide alın

mervecim aramidan ayrilan arkadaslar oldugu icin aksama yeni bir liste hazirlayacagim.Aksam tekrar ugrarsan basvuru sirasina göre alinabilrisin.a.s.

günaydın günümüzün güzel üyeleri evet kardelencim bu yola baş koydum daha dikkatli olacağım ben silme ama ben sizinle kalmak istiyorum sevgiler gidip işimi halledeyim öğlen çıkıcam akşam yine gelirim hadi öptüm sizi kardelen beni silmeeeeeee

Günaydin arkadaşlarrrrrrrrr
bende bugün sabah parami attim ve evden çiktim...
Her sabah böyle yapiyorum.zaten ramazanda kahvalti ve sigara yönünden para harcamiyoruz.böylece birikecek...

Herkese Güünnaaayyyddddiiinnnnnnnnnnn:sm_cool:
Nasilsiniz bakalim kizlar.Ben bugün kendimi acayip ekonomik hissediyorumkaydirigubbakcemile3
Hic para harcayasim yokkaydirigubbakcemile5
Evdeki malzemelerle yemegimi yapip belki fazladan birseyler atarim kmbaracigima.
Ay bu arada ben kendime yeni bir kumbara yaptimkaydirigubbakcemile3
Bizim burada süzler plastik beyaz sisede olyor.O siseden kendime kumbara yaptim.Hatta bugün üzerine kilif örme planlarim var:jeyyar:

BU KUMBARA FİKRİ ZEKİCE, BURDADA VAR ÖYLE ŞİŞELER..BENDE YAPCAM AMA ÖREMEM YAAA..YADA FOTO YOLLARSAN Bİ DENERİM Şeniz

kardelenmasalım akşama girmeye çalışçam çok sevindim bak şimdi ben girmeden listeyi yaparsan benide unutmazsan çoooook mutlu olurum:sm_cool:hihoyyyt

haydı arkadaşlar bak uğrayınca ne güzel olyo deme
herkes motıve olyo ben öyle hisediyorum şahsen
kardelencim çok kolay olur ona kılıf örmek ya ben biraz şişenin başini kestim bende yapayım
çok iyi fikir sağol cnm görüşmek üzere herkese mucuks

ya cok sey kacırdım galıba ılk gun 10 ekımde yapılıor degılmı?vede bende varımdır ıns..-tatlicadiarzu-

kardelencim çok kolay olur ona kılıf örmek ya ben biraz şişenin başini kestim bende yapayım

EVET YAAA İNSAN MOTİVE OLUYOR BÖYLEhihoyyyt

BU KUMBARA FİKRİ ZEKİCE, BURDADA VAR ÖYLE ŞİŞELER..BENDE YAPCAM AMA ÖREMEM YAAA..YADA FOTO YOLLARSAN Bİ DENERİM Şeniz
g_b_k_ canim örer örmez hemen resmini cekip paylasacagim.:CüvCüv:

kardelenmasalım akşama girmeye çalışçam çok sevindim bak şimdi ben girmeden listeyi yaparsan benide unutmazsan çoooook mutlu olurum:sm_cool:hihoyyyt
mervecim bende listei sen gelemden hazirlamya calisacagim canim.a.s
nadiyecim deneyecegim bakalim becerebilecekmiyim:jeyyar:

ya cnmcım nasıl olacak o zaman...ama ben hemen eve gıdıp bı kumbara yapıcam kendıme cunku bırıkım yapmak ıstıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ya cnmcım nasıl olacak o zaman...ama ben hemen eve gıdıp bı kumbara yapıcam kendıme cunku bırıkım yapmak ıstıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmm

minilyacim sen ilk mesaji okudunmu??
Bak sana söyle aciklayayim.Ilk baslarda her ayin 10 unda diye konustk.Fakat sayimiz cogalinca günü haftalik yaptik.Yani her hafta birimizde sira.Sen yine hergün 3,5 ytl atarak haftada 25 YTL biriktireceksin.Yani yine ayda 100 ytl olacak canim.a.s.

Fistiklar listeyi yapmak icin giridm ama simdi telefon geldi misafirler geliyorlarmis.Yani liste yarina kaldi.Kusuruma bakmayin lütfen.Yarin sabah allahin izni ile listei yapacagim tekrar.Hepinize iyi aksamlar.a.s.

X