Kadinlarkulubu Para Günü!

slm kızlar ne güzel düşünmüşsünüz öyle.sayfaların hepsini okudum 20 kişiyle sınırlandırmışsınız.
olsun bende sizinle birlikte,dışardanda olsa biriktirmeye başlıcam inş.:sm_cool:
hadi size iyi günleeeeer,akşama gününüzü ziyarete gelebilirim demisırnaşık şey

cnm slm
saat kaçtaydı ya
Nadiyecim saat belirtmedi kimse.Cocostarciigminda haber ok galiba uzun zamandir ugramadi.Aksama kadar takipte olalim biz yinede.
slm kızlar ne güzel düşünmüşsünüz öyle.sayfaların hepsini okudum 20 kişiyle sınırlandırmışsınız.
olsun bende sizinle birlikte,dışardanda olsa biriktirmeye başlıcam inş.:sm_cool:
hadi size iyi günleeeeer,akşama gününüzü ziyarete gelebilirim demisırnaşık şey

Kübracim Sizlerede vesile olabildiysek ne mutlu bize.Aksama bekleirz.a.s.

arkadaslar bende güne katılmıstım fakat cok özür diliyorum ben ayrılmak zorundayım.bir müddet kk ya giremicem.affınıza.herkese saygılar güzel paylasımlar a.s.

Kizlar inanin hayal kirikligi icindeyim.Hani o ilk basladiigmiz gün heyecan ve hevesle dolu o kadar insan.Tam 20 kisi..
Cok büyük bir cogunluk ortada yok.Hani paylasimlarimiz hani desteklerimiz tesviklerimiz:çok üzgünüm:
Insallah haftaya böyle olmayiz:a015:

evet yaa:KK43:(bende sabahtan bakamadım sayfa açıktı ama işten başımı kaldıramadın:KK43:(eee noldu şimdi:KK43:(( kşmse yokmuuu

günaydın arkadaşlar ya ne oldu kimseler yok
kimse bişey yazmamiş kardelencım ne oldu ya cnm benim bebeğim olduğu için o sahette giremedim fakat şimdi bakiyorum kımseler uğramamiş özelikle gün sahıbı hiç yok ortada
arkadaşlar en azında slm verip gidin kim ne kadar biriktirdi bir fikrimiz yok buraya yazarsak
herkes açıklarsa iyi olur sevgıler

bu arada arkadaşlar ben çalışıyorum yani işte olduğum için sürekli giremiyebilirm:çok üzgünüm:ama arada bakarım neler olmuş diyee:1rolleyes:

günaydın arkadaşlar ya ne oldu kimseler yok
kimse bişey yazmamiş kardelencım ne oldu ya cnm benim bebeğim olduğu için o sahette giremedim fakat şimdi bakiyorum kımseler uğramamiş özelikle gün sahıbı hiç yok ortada
arkadaşlar en azında slm verip gidin kim ne kadar biriktirdi bir fikrimiz yok buraya yazarsak
herkes açıklarsa iyi olur sevgıler
Nadiyecim vallahi bende ne diyim sasirdim.Dedigim gibi insallah haftaya sali gününe kadar toparlaniriz.20 kisiden 4 kisi var yazan.
Hepsine mesaj aticam simdi.
valla ben başlıyım o zman 1 haftada 40 ytl ve 30 $ biriktiridm::) :sm_cool::teytey::dance::içelim:

Canim harika birikim yapmissin.Bereketli olsun.Bende 50 euro biriktirdim.

canım bende burdayım dün bekledim kimse bişey yazmadı :KK43: gün sahibi yoktu işten çıkana kadar arasıra baktım. saat vereceksiniz diye bekledim. benim evimde internet yok maalesef :KK43: internet kafeye gidip güne katılacaktım ama saat olmayınca gidip bekleyemedim :çok üzgünüm:

Arkadaslar özel mesajlari acik olan herkese bilgi icerikli bir mesaj gönderdim.Özel mesajlari kapali olanlarada ziyaretci mesaji gönderiyorum simdi.

kolay gelsın cnm paranın azı çok önemli değil önemli olan üç beş kuruş bi kenara koymak
bazan insanin çok ihtiyacai olyor hiç ummadığın anda benim olya ne yalan söyleyeyim
ve günlük biriktirmek çok hoşuma gidiyor
kardelencım sayende cnm sağol allah razı olsun

Ben hergün 3.5 ytl koyuyorum kumbarama.Ama 15günde 50 ytl koyamam .
3.5 ytl kolay geliyor şimdilik.
Canim benim zaten hergün 3,5 ytl koyuyorsan kumbarana 15 günde 52,5 ytl oluyor.yerimseniben

kolay gelsın cnm paranın azı çok önemli değil önemli olan üç beş kuruş bi kenara koymak
bazan insanin çok ihtiyacai olyor hiç ummadığın anda benim olya ne yalan söyleyeyim
ve günlük biriktirmek çok hoşuma gidiyor
kardelencım sayende cnm sağol allah razı olsun

nadiecim canim benim:1hug:hangimizin ihtiyaci olmuyorki.Ben gecen ay biriktirdigimle 50 euro borcum vardi onu kapattim geri kalan 50 euroyu saklyiorum simdikinide üzerine koyup haftaya saclarimi yaptirmayi planlyiorum.Bu arada sacimdan artakalanlada kizlarima kislik giyecek alicam..
Dedigin gibi günlük biriktirmek cok keifli oluyor.
Bide canim benim sayende demissin.Eger iyi birseylere vesile olabilioyrsam cok ama cok mutlu olrum.Sizlerde beni yanliz birakmadiniz bende size tesekkür ederim.a.s.:1hug:

X