Kadinlarkulubu Para Günü!

kardelencım cnm çok geçmiş olsun ye farkettim kusura bakma
boyun tutulması çok köt bazen bende olyom sadece biryere sabit kalyosun cnm allah şifa versin öpyorum

günaydın arkadaşlarrr :sm_cool: hepinize iyi haftalar dilerim.birikimler ne alemde bakalım.
kardelencim sana da geçmiş olsun canım a.s.

hayırlı sabahlar kızlaaaarrrr;

kardelencim geçmiş olsun canım. birikimler nasıl gidiyor kızlar benimki akmasa da damlıyor şu aralar :)

ben bu hafta iddialıyım nadiyecim sengözlerimebaksanab ona göre yani bugün yarın ne atarsanız bakalım beni geçebilecekmisiniz :roflol: şimdiden nekadar olduğunu söylemeyeyim merak edin de teşvik olsun hepimize :roflol:

yaa kızlar yarın benim günüm ama bizimde kaynanamda iftar yemeği var :KK43:(( oraya gitmek zorundayımm:KK43:((nette giremeyebilirim başka biriyle gün değiştirelimmm:KK43:((

evet nadiyecim kardeleni bekliyorum bende listeye alcakta rahatsızlıklarından dolayı henüz liste yok bende öyle takılıyorum buralarda ama güzel bir yer yani aranızdayım bende artıkkaydirigubbakcemile5

1. cocostar
2. -mutluluk-
3. bambusi(kendi istegi ile ayrilmistir)
4. whitedaisy24
5. minilya
6. sulugöz(en son 'hadi para...'' basligina yazmis.Listeden cikariyorum.)
7. kk-delisi(san aktiv olmasina ragmen bu topige hic yazmamistir.en son 02-09-2008, 12:14 bu tarihde ''hadi para biriktirelim' basligina yazmistir.Listeden cikariyorum.)
8. beyza55(en son dün 16,17 saatinde formda aktiv olmus fakat topige en son mesaji14-09-2008, 21:05 b tarihte yazmistir.Listeden cikariyorum.)
9. KardelenMasaliM
10. loveli
11. !ikebana22!
12. sekey(sekeyim canim benim o nigdeye okumaya gittigi icin listeden cikariyorum)
13. pamugum(en son 09-09-2008 tarihinde topige yazmistir.Listeden cikariyorum)

14. g_b_k_
15. nudem(en son 09-09-2008tarihinde topige yazmistir.Listeden cikariyorum)
16. nadiye
17. Melan_choly
18. arzuco
19. daisy06
20. eyuphasret (kendi istegi ile ayrilmistir)

Yeni listemiz arkadaslara.s.

1. cocostar
  2. _mutluluk_
  3. whitedaisy24
  4. minilya
  5. KardelenMasaliM
  6. loveli
  7. !ikebana22!
  8. g_b_k_
  9. nadiye
  10. Melan_choly
  11. arzuco
  12. daisy06
  13. Merve_black

Son düzenleme:
kız llistede ilk sırada ben varım. ilk toplanma ne zaman olacak? ben 08:00 - 17:30 arası bilg başında olabiliyorum ona göre düzenleyelim toplanmamızı.

yaşasın sonunda listedeyim ve en sondayım. şimdi günde en az 3,5 ytl koyuyoruz kumbaraya ve haftada bir günümüzü yapıyoruz bir aksilik çıkmazsa. doğru dimi eksiklik var mı yeni olduğum için ben bu kadar biliyorum

ben güne katılmıyordum. ama kumbarada biriktirmeye devam.sositososito
bugün kumbaramdan bozuklarımı aldım, yerine aynı miktarda bütün para koydum, o bozuk paralarla pazara gittim,artan bozuklarımı da dönünce kumbaraya attım.alışverişte para üstü derdim olmadı,çok rahat oldu benim için. bozukları da bütünlemiş oldum.hihoyyyt

Cocostarcim senin günün gecen haftaydi ama....
Mutlulukda sira bu hafta.
Ay oda kayinvalidesine gidecekti..Karisti yinekafamçokkarıştı
Kizlar ya listenin basindan yeniden baslayacagiz yada mutlulukla birmiz yer degistirecegiz.
Gecen hafta olan karisikliktan dolayi ben yeni bastan baslayalim diyorum.Yani yarin aksama cococumda olalim diyorum.Ne dersiniz??

selam arkadaşlar...

KardelenMasaliM mesajını okudum ve geldim...evet güne katılmak istiyorum..ne yapmam gerektiğini özet olarak yazarsanız sevinirim...

selam arkadaşlar...

KardelenMasaliM mesajını okudum ve geldim...evet güne katılmak istiyorum..ne yapmam gerektiğini özet olarak yazarsanız sevinirim...

Canim gördügün üzere topige yazmayanlar ugramayanlar oldugu icin yeniden düzenleme yaptik.Eger sende haftada en az üc gün topige grayip motive edecek mesajlar yazarsan bizimle birlikte olursan hemen listeye aliyorum senide.a.s

Son düzenleme:
bak canım hergün kumbarana 3,5 ytl koyacaksın en az tabbiii en başında gidip kendine güzel bir kumbara al sonra her hafta birbirimizde toplanacağız salı günleri tabi sanal olarak kekler börekler çaylar vs. derken paralar birikecek ve sen istediğin gibi değerlendireceksin... bakın güzel anlamışmıyım kızlar prova yaptım (kardelen nasılım?)

bak canım hergün kumbarana 3,5 ytl koyacaksın en az tabbiii en başında gidip kendine güzel bir kumbara al sonra her hafta birbirimizde toplanacağız salı günleri tabi sanal olarak kekler börekler çaylar vs. derken paralar birikecek ve sen istediğin gibi değerlendireceksin... bakın güzel anlamışmıyım kızlar prova yaptım (kardelen nasılım?)

Harikasin canimmmmmmkaydirigubbakcemile5Şeniz

X