Kadinlarkulubu Para Günü!

herkese hayrlı akşamlar

fatma ablacım bende istiyom rep bana yokmu himmmmmmm
şaka şaka
nasılsınız arkadaşlar umarım herkesler iyidir
hepini öpyorum

herkese hayrlı akşamlar

şaka şaka
hepini öpyorum

iyi akşamlar arkadaşlar...

ben iyiyim...inş. sizde iyisiniz...

FREZYA cım, defne bana hocalık yaptığı için ilk rep onundu...sizinkilerde geldi bile...

fatma ablacım zayıflma takviminden yol çikarak
her hangi bir yerde zayılama gurubuna katılıyomusun
katılmıyosan benim kadıldığım bir gurup var sende gel istersen

canım ben 9. takımdayım zaten..

ahhh bi de zayıflayabilsem...8 aydır 5 kilocuk zayıflayabildim...

sen kaçıncı takımdasın...

selamlar herkeseeeeee herkes nasıl bakalımmmma.s. bugün perşembe yine kimsecikler yok burdaaa:1no2:

tatlım ben bütüngün burdaydım ama sen akşamları girebiliyorsun sanırım. akşamları da ben yokum :çok üzgünüm:

herkese hayrlı akşamlar

şaka şaka
hepini öpyorum

kuşummmmm hepimiz iyiyiz sende iyisindir inşallah.senin cadı izin vermiyor sanırım internete girmene. cimcimeyi öp benim için. çok üzmesin seni Şeniz

iyi akşamlar arkadaşlar...

ben iyiyim...inş. sizde iyisiniz...

FREZYA cım, defne bana hocalık yaptığı için ilk rep onundu...sizinkilerde geldi bile...

sağol ablacımmmm Şeniz ayyy kendimi önemli hissettin bian kaydirigubbakcemile3 bana da ilk frezyacım öğretmişti rep yollamayı kaydirigubbakcemile3

kızlaaaar bu ayki bursumu tatilde evde olduğum için hoooop hesaba yatırdım 180.iki aylık gün parası tamamdır sırnaşık şey yarın yani bu gün perşembe uğrayın buraya azcık heveslenelim dimi ama sohbetsiz gün mü olur Şeniz

Guzel bir paylaşım açıkçası cok kişi dinen sakıncalı mı diye sormus bende tereddüt içinde kldım
ayrıca internette araştırınca site bile kurulduğunu gördüm paragünü.com diye hadi hayırlısı

X