Kadinlarkulubu Para Günü!

hoşbuuudum hoşbuuduuum:1hug: teşekkür ederim hepinizeee.tamam anlaştık o zaman ayda 100 milyon yapıyo ama ben pozuk biriktirmeye kalkınca işi abartıyorum kızlar biriksin diye ne bulursam atıyorum falan:roflol: o yüzden ben her ay başında kenara direk o parayı koysam olurmuuu.ama 100 de olmayabilir :KK43: artık yapcaz bir şeyler bakalım...kaydirigubbakcemile5 bugün perşembe burdamı herkes kaçta kime gidiyoruzz:dance:

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR
cuma1020060926191003981pc7.jpg

günaydın canlarımmmm a.s.

zeynepcim haftaya perşembe toplanıyoruz canım. sen nekadar biriktirirsen okadar at kenara. paralar paralarrrrrrr kaydirigubbakcemile3

merhaba kızlar hepinize merhaba geldim bugün öyle yorgunum ki aralık ve ocak ayı çok sıkıntılı ve üzüntülü geçti para biriktirmeye başladım kızlar ben de ve aramıza hoşgeldin zeynep biz hep burdayız perşembeleri toplanıp muhabbet ediyoruz kardelen sanırım yok artık en azından bizim yanımızda değil umarım iyidir

merhaba canım..

Allah geride kalanlara ömür versin...dedenizinde mekanı cennet olsun...cenaze için hangi memlekete gitmiştiniz...kış günü yolculuk zor birde üzüntülü bir yolculuk...

böyle durumlarda yollar hiç bitmiyor öyle korkar oldum ki her telefondan ailemi kaybetmekten bugün iş arkadaşım eşimi aradı arkadaşımın adı ile abimin adı aynı eşim erdal arıyor değince abim sandım eşimin yüz ifadesinden sanki kötü birşeymiş gibi bir ifade vardı inanırmısınız elim ayağım boşaldı tlf elime korka korka aldım sesi duyunca öyle rahatladım ki anlatamam bu duygu gittikçe büyüyor içimde hergün aramama rağmen bir daha arayasım geliyor

cnm şu anda bir konu var onunla uğraşiyoruz cnm
ondan buraya fazla zaman ayramıyorum
sizlerde katılın bize cnm şimdi linkini vereyim bekliyorum bizlere destek olun

X