Kadinlarkulubu Para Günü!

günaydın arkadaşlar..

nasılsınız...ben iyiyi şükür, öğleden sonra gezmeye gideceğim...bi sizi ziyaret edeyim dedim..

kapatmayız bunu yoksa ne yaparız gece en yakın arkadaşım gelecek antalyadan ayy çok heyecanlıyım hamile bide canım arkadaşım darısı başımıza defne ile bana dimi kızzzzdelikafaduldendelikafaduldenbayılıyorum bu gülümsemeye:ecrin_bebek::ecrin_bebek::CüvCüv::CüvCüv:

günaydın arkadaşlar
[/B
]
hareketli6pj2er8.gif

kapatmayız bunu yoksa ne yaparız gece en yakın arkadaşım gelecek antalyadan ayy çok heyecanlıyım hamile bide canım arkadaşım darısı başımıza defne ile bana dimi kızzzzdelikafaduldendelikafaduldenbayılıyorum bu gülümsemeye:ecrin_bebek::ecrin_bebek::CüvCüv::CüvCüv:

aminnnnnn bitanemmmmmmmmm Şeniz

bu perşembe de kimsecikler yok :çok üzgünüm: tek başıma kaldım yine burda :çok üzgünüm:

selam defnecim..

evet bugünde pek uğrayan olmamış...bende öğleden sonra evden çıkacağım...inş. diğer arkadaşlardan gelen olurda yalnız kalmazsın canım...

ben geldim misafirlerimi yolcu ettim ancak inan her yer her yerde yani ev ama önce sizzzz canlarım

ben geldim misafirlerimi yolcu ettim ancak inan her yer her yerde yani ev ama önce sizzzz canlarım

sağol bitanemmmm Şeniz artık kimsecikler kalmadı buarada :çok üzgünüm: bende o benim sebebi hayatım diyenler bir de sabırsızlanıyorum topiği var. oralardayım. çok güzel arkadaşlıklar var oralarda da. sen de gel katıl bari. ordan konuşuruz :enbuyukkk:

kızlar ben geliyom siz yoksunuz siz geliyonuz ben yokum
ya oğlum evde fazla zamanım kalmıyo buraya girmeye
eh cadı deseniz o da ilği istiyo
yanı zor işim neyse heoinizi öpyorum

günaydın arkadaşlar Şeniz frezyacım sana da günaydın hayırlı cumalar olsun :1hug:
zeynepcim perşembeydi ama biz akşamları pek giremiyoruz canım gündüz burdayız

günaydın canlarım biraraya bir gelsek ne güzel olacak zeynepcim perşembe gündüz buradayız sabah 10 itibariyle

X