Kadinlarkulubu Para Günü!

günaydın arkadaşım belki öyle olmuştur dedğin gibi neyse sen nasılsın canım ben çıkıcam şimdi bir günaydın diyeyim dedim hadi kaçtım bennn

slm canlarım kardelen başka para biriktirme yeri var ben orda görmüştüm msajını kızlar belkide oraya yazıyodur neyse hepiniz öpyorum

hadi ya bizi bıraktı desene sağlık olsun sen nasılsın freyza bebişlerin nasıl defneeee nerdesin ay bugün okulda müfettiş var teftiş olucam az sonra okula gidiyorum yarın buradayız kızlar ha unutmayın fatma abla sen de unutma olur mu öptüm hepinizi

günaydın canlarımmmmmm a.s.
ben yine para biriktirmeye başladım dün :lepi: artık destek ve yardımlarınızı bekliyorummm kaydirigubbakcemile3
hadi artık eski günlere dönelimm :çok üzgünüm:

vayyy ben de başladımm ama kendime değil evi değiştireceğiz kira için para toplayacağız kendime para toplamak sonra yine olur dimi sonuçta para topluyoruz hehhehhehhe başla destek sonuna kadardelikafaduldendelikafaduldendelikafaduldenkaydirigubbakcemile3

beni beni benide alırmısınıııııız kıslarr a.s. bir ara çok kalabalık diye güne karışmıyım dedim ama şimdik geeldimm.biri bana özet geçerse çok memnun olurummm:1hug: napıyoruz neediyoruz banada yer varmıııııı:sm_confused:

effect045atiyexr3tp5mz8.gif
canlarım

defnecim haydı hayrlı olsun cnm
bende başliyorum cnm bügünden itibaren
haydı bol kazançlar hepimize
fakat nezaman kadar bilgim olsun cnm

günaydın canlarım bitanecik şekermi şeker arkadaşlarımmmmm Şeniz

öncelikle zeynepcim tabi ki aramıza katılabilirsin. hoşgeldinnnnn bunlar senin içinnn a.s.

frezyacım ve lovelicimde başlıyor oleyyy bee sositososito fatma ablacım ve kardelenim sizlerden de destek bekliyorum.

şimdi zeynepcim için açıklamalara başlayalım. canım biz hergün bozuk paralarımızdan 3,5 ytl atıyoruz kenara. haftada birgün sanal gün yapıp sıra kimdeyse ona veriyormuş gibi parayı ya kenara kaldırıyoruz ya bankaya hihoyyyt ben başladım tekrar ama 3,5 ytl atamadığımda oluyor artık malum kriz var :çok üzgünüm: nekadar bozuk varsa elimde atıyorum.

artık tam toparlanamıyoruz gün yapamıyoruz ama perşembeleri burdayız mutlaka muhabbet ediyoruz. arada uğradıkça konuşuruz ben hep buralardayım zaten kaydirigubbakcemile3 bugün ozaman gün başlıyor arkadaşlarrrr haftaya perşembe sayım var kim ne biriktirmiş hadinnnn bakalım destek bekliyorummmm kaydirigubbakcemile5

beni beni benide alırmısınıııııız kıslarr a.s. bir ara çok kalabalık diye güne karışmıyım dedim ama şimdik geeldimm.biri bana özet geçerse çok memnun olurummm:1hug: napıyoruz neediyoruz banada yer varmıııııı:sm_confused:

hoş geldin zeynepcim..aramıza katılmandan mutlu oluruz...

K AYIP ARANIYOOOOOOOOOOORRR..

KardelenMasalıM nerelerdesin kız, çabuk çık ortaya ve bize bir açıklama yap.. seni

merak ediyoruz..

görenler veya yerini bilenler varsa insaniyet namına bu topiğe haber versinler..

şimdiden teşekkür ederiz..

K AYIP ARANIYOOOOOOOOOOORRR..

KardelenMasalıM nerelerdesin kız, çabuk çık ortaya ve bize bir açıklama yap.. seni

merak ediyoruz..

görenler veya yerini bilenler varsa insaniyet namına bu topiğe haber versinler..

şimdiden teşekkür ederiz..

kaydirigubbakcemile3 ablacım iyi yazmışsın valla ben yazacaktım tam nerdesin kardelen yaaaa :sm_confused:

ne yapayım gülüm yaa.. belki bu şekilde ortaya çıkar..

kaçağımızı bu şekilde buluruz diye düşündüm..

yoksa başında kötü bir şeymi var diye korkuyorum açıkcası..Allah korusunda..

ne yapayım gülüm yaa.. belki bu şekilde ortaya çıkar..

kaçağımızı bu şekilde buluruz diye düşündüm..

yoksa başında kötü bir şeymi var diye korkuyorum açıkcası..Allah korusunda..

ablacım geçen gün loveli yazmış ya kardelen girmiş ama bize yazmamış diye. sanıyorum vakti yok yazamıyor. başka birşey olacağını sanmıyorum. inş yoktur da :Saruboceq:

X