Kadinlarkulubu Para Günü!

[
1012016221042vw7of6.gif
/CENTER]​

cnm geldim nasılsın hayatım bu aralar rejım topğine takılıyom zaman buldukca oğlum evde ondan fazla bana net kalmiyo cnm
amabksan ikimizden başkada uğrayan yok cnm

cnm geldim nasılsın hayatım bu aralar rejım topğine takılıyom zaman buldukca oğlum evde ondan fazla bana net kalmiyo cnm
amabksan ikimizden başkada uğrayan yok cnm

iyiyim canımıniçi sağol Şeniz artık kimsecikler yok valla. bende hamişlik topiklerinde takılıyorum. ordan takip yapıyorum bakalım. bugün test yapıcam hamişmiyim diye.

iyi akşamlar arkadaşlar...

nasılsınız, ben bu ara yoğunum...burayada uğrayamadım...

arkadaşlar ben martın onuna doğru umreye gidiyorum, tarih kesin değil...4- 10 mart arası

çağırabilirlermiş... 15 gün sürecek...müracat ve pasaport işlemleri derken hep

dışarıdayım... yoksa sizi unutmadım...

iyi akşamlar arkadaşlar...

nasılsınız, ben bu ara yoğunum...burayada uğrayamadım...

arkadaşlar ben martın onuna doğru umreye gidiyorum, tarih kesin değil...4- 10 mart arası

çağırabilirlermiş... 15 gün sürecek...müracat ve pasaport işlemleri derken hep

dışarıdayım... yoksa sizi unutmadım...

günaydın ablacım. çok sevindimmmmmmmmm :1hug: ablacım yaa senin için dua edeceğim. inş Rabbim hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip eder sana. inş bizlere de gitmeyi nasip eder :Saruboceq:

günaydın ablacım. çok sevindimmmmmmmmm :1hug: ablacım yaa senin için dua edeceğim. inş Rabbim hayırlısı ile gidip gelmeyi nasip eder sana. inş bizlere de gitmeyi nasip eder :Saruboceq:

defnecim sağ ol canım...dualarımız karşılıklı olsun ... Rabbim isteyen herkese nasip etsin inş..

canlarım ben geldim bugün ve sizi çok özledim defne ne oldu bebiş var mı dün yasin okuduk tüm isteyenler için dua ettim inşallah rabbim duamızı duyar hayırlısıyla bebişimiz olur

X