Kadinlarkulubu Para Günü!

manisaya gelsem valla haber veririm istanbul içinde geçerli sizin de yolunuz ceyhana düşerse bir eviniz var bilesiniz

teşekkür ederim canlarımmmm :1hug: ne güzel bir arkadaşlık kurduk her şehirde bir dostumuz var ne güzel. inş arkadaşlığımız hep daim olsun :Saruboceq:

buldu mu acaba belki abla o yüzden olabilir inşallah bulmuştur freyzada iki melek var ondan zor giriyor ama sağolsun her sabah günaydın diyor

haklısın ablacım iş bulmuş olabilir a.s

loveli canım frezya bugün annesini doktora götürecek. onun için gelemeyecek selam söyledi size. dün konuştuk biz. aranıza katılmayı çok istiyordum ama doktora gitmemiz lazım loveli darılmasın bana dedi haberin olsun a.s.

kızlar ben yanlış hatırlamıyorsam, evlerden uzak olsunda kanser değilmiydi...yoksa karıştırıyormuyum..

sesim değişti hasta olacağım galiba eşim de hasta kaçgündür ateşi düşmüyordu şükür bu gün düştü hafta sonu memlekete gideceğim

ya valla abla ben bilmiyorum evlerden ırak allahım inşallah iyi olur arkadaşımın annesi meme kanseri idi şükür yendi hastalığı kanser artık grip gibi yaygın dimi

erken teşhis olunca çok korkulacak bir şey değil diyor doktorlar..Allah nerede varsa şifa versin...buradaki arkadaşlarımızdan birisinin annesinde vardı...ben öyle hatırlıyorum...
tabi arkadaşımızın annesinede..

doğru erken teşhis önemli ama erken olacak diye sürekli kendimizi dinliyoruz o da iyi değil ortasını bulmak lazım

fatma ablacım benim annem kanserdi :çok üzgünüm: frezyanın değil sanıyorum öyle birşey olsa söylerdi. aman Allah ta kimsenin başına vermesin zaten çok kötü bir hastalık :çok üzgünüm: hasta olana da zor yakınlarına da zor. Rabbim nerde varsa şifa versin hepsine :Saruboceq:

evet canım sonra hatırladım senin annen olduğunu...Allah anneciğine şifalar versin inş.
tabi frezyanın annesinede.. inş grip gibi bir şeydir, önemli bir şeyi yoktur frezyanın annesininde..

kızlar ben izninizi istiyorum...

ikindi namazımı kılmadım daha...namaz kılacağım...sizede bebişleriniz hayırlısıyla bebişleriniz olsun diye dua edeceğim tamammı...ikinizinide öpüyorum...tekrar görüşmek üzere..

X