Kadinlarkulubu Para Günü!

kızlar biliyorsunuz dün sabah evden 10 gibi çıktım çıkarken evde eşimin tlf farkettim unutmuş imkansız birşey bu dedim dün dr gidecekti kaburgam ağrıyor diyordu ama ben kesin üşüttün dedim ama baktım tlf evde eşim çok korkmuş anladım aklında başka hastalık korktum tam çıkarken eşim aradı dr olduğunu tahlil ve akciğer filmi çektirmiş ama sesi çok kötü geldi yanına gittim filmi aldık önce ben baktım o diğer tahlilleri almaya gitti akciğer filminde lekeler vardı eşimin dedesi akciğer kanserinden ölmüştü o an n yapacağımı bilemedim eşim baktı filme yüzünden korkuyu okudum brşey diyemedik dr bekledik ama çok zordu çok şükür aldığı darbeden olmuş dedi dr ciddi birşey yok dedi ama bi an ya olaydı allahım nasıl dayanırdım ya yazarken ağlıyorum hala bir hafta önce okulda bir öğretmenle kavga etmişti ondan olmuş eşim sakin bir adamdır kimseye karışmaz ama haksızlığa saygısızlığa gelemez dün çok korktum çok sizinle paylaşmak istedim

kızlar biliyorsunuz dün sabah evden 10 gibi çıktım çıkarken evde eşimin tlf farkettim unutmuş imkansız birşey bu dedim dün dr gidecekti kaburgam ağrıyor diyordu ama ben kesin üşüttün dedim ama baktım tlf evde eşim çok korkmuş anladım aklında başka hastalık korktum tam çıkarken eşim aradı dr olduğunu tahlil ve akciğer filmi çektirmiş ama sesi çok kötü geldi yanına gittim filmi aldık önce ben baktım o diğer tahlilleri almaya gitti akciğer filminde lekeler vardı eşimin dedesi akciğer kanserinden ölmüştü o an n yapacağımı bilemedim eşim baktı filme yüzünden korkuyu okudum brşey diyemedik dr bekledik ama çok zordu çok şükür aldığı darbeden olmuş dedi dr ciddi birşey yok dedi ama bi an ya olaydı allahım nasıl dayanırdım ya yazarken ağlıyorum hala bir hafta önce okulda bir öğretmenle kavga etmişti ondan olmuş eşim sakin bir adamdır kimseye karışmaz ama haksızlığa saygısızlığa gelemez dün çok korktum çok sizinle paylaşmak istedim

bitanem geçmiş olsun :teselli: Allah korusun öyle bir hastalık adını bile anmak istemiyorum. çok zor. benim annemde tedavi görüyor bu hastalıktan. adı bile insanın kanını donduruyor. eşinin iyi olmasına çok sevindim canım Allah sağlığınızı bozmasın :Saruboceq: ben bazen rüyamda böyle şeyler görürüm. kaç gün ağlarım :çok üzgünüm: insan etkileniyor. geçmiş olsun canım tekrar Şeniz

sağol defnecim şimdi iyiyim annene geçmiş olsun inşallah annen sağlığına kavuşur rabbim kimseyi annesinden ayırmasın arkadaşımın annesi meme kanseri oldu dua ettim ona şifa bekleyen herkese arkadaşım da annesine arkadaşım hep dua ediyor sana demiş çok mutlu olmuş çok şükür zor günleri atlattılar ama tedavi devam ediyor ameliyat bile olamazsın demişler o derece kötüydü arkadaşım hamile kaldı o zamanlar annesi bebekle umut doldu moral buldu sabah bir arkadaş annesini kaybedişini yazmış ağladım zaten doluydum iyi geldi sevgiler defnem

sağol defnecim şimdi iyiyim annene geçmiş olsun inşallah annen sağlığına kavuşur rabbim kimseyi annesinden ayırmasın arkadaşımın annesi meme kanseri oldu dua ettim ona şifa bekleyen herkese arkadaşım da annesine arkadaşım hep dua ediyor sana demiş çok mutlu olmuş çok şükür zor günleri atlattılar ama tedavi devam ediyor ameliyat bile olamazsın demişler o derece kötüydü arkadaşım hamile kaldı o zamanlar annesi bebekle umut doldu moral buldu sabah bir arkadaş annesini kaybedişini yazmış ağladım zaten doluydum iyi geldi sevgiler defnem

sağol bitanemmmm :1hug: çok zor Allahım nerde varsa hepsine şifa versin :Saruboceq: böyle bişey insanın annesinin başına gelince zor oluyor ama napalım buna da şükür rabbim daha kötü dert vermesin. anneciğim hayatta ya çok şükür.
ben annesini kaybedenlerin yazdıklarını açamıyorum bile :çok üzgünüm: Allah hepimize sevdiklerimize sağlık sıhhat versin inşallah. öpüyorum canım seni Şeniz

Son düzenleme:
bugün sen ve ben varız dimi kızlar yok umarım arkadaşlarımız da iyidirler heyyy nerdesiniz bakalım

evet canım kızlar yoğun sanırım. fatma ablacım işi var onu biliyorum, kardelenim yoğun bu aralar, frezyamında cimcime durmuyor onunla uğraşıyor kaydirigubbakcemile3 benimde bugün aksine hiç işim yok sabahtan beri dolanıp duruyorum sositososito

cnm eşinew çok geçmiş olsun
çok sevindim hiç bir şeyi olmadiğina cnm
öpyorum ::teselli:

iyi akşamler kızlar nasılsınız ya iki gündür net yok
çok cnm sıkıldıı
ya yoksa kımtutar beni bu saate kadar
sizleri çok öpyorum
yarın görüşmek üzere

iyi akşamler kızlar nasılsınız ya iki gündür net yok
çok cnm sıkıldıı
ya yoksa kımtutar beni bu saate kadar
sizleri çok öpyorum
yarın görüşmek üzere

iyi akşamlar canikommm nasılsın? senin cimcime durmuyor onun için giremedin sandım kaydirigubbakcemile3 bende şimdi eve gidicem çıkmadan bi bakayım dedim yazmışsın.malum oldu bana sanırım kaydirigubbakcemile3 öpüyorum canım yarın sabahtan bekliyorum heeeee a.s.

cnm sanada iyi akşamlr bitanem
ya sabah musayıt olyorum eşim ve oğlum gittikten sonra otruyorum kızım kalkıncaya kadar cnm yane
ondan dedim
ama iki gündür net yok sabahtan giremiyorum
ne olyo anlamadım
yen zaten ödedim fatura
cnm sanada iyi akaşamlar kendine iyi bak canıkom öpyom

cuma230620060hjhz3.jpg

w640.png

kızlar nasılsınız ikinizde kolayı gelsin
banada evde kolay gelsin
bende sizleri öpyorum şekerlerim
fatma ve kardelencim sizleride öpyorum
dah uyuyosunuz galıba neyse görüşmek üzere

Canim benimmm:1hug:nasilda üzülmüs endiselenmissin.Bak hersey oluna girmis nihayetinde.Yüce rabbim kimsee sevdiklerinin acisini göstermesin.Cok cok gecmis olsun canim.a.s.
selam kızlar...loveli ve defne bu kadar işin arasında beni güldürdünüz ya Allahta sizi güldürsün...daha ne diyeyim...

Kardelen evinin boyası güzel olmuş canım..sağlık, huzur ve mutlulukla otur...:nazar:

hadin ben iş başına gidiyorum, arasıra sizi okumaya gelirim...hepinizi öptüm..a.s.
Fatma ablacimbegenmene cok sevindim.a.s.
bitanem geçmiş olsun :teselli: Allah korusun öyle bir hastalık adını bile anmak istemiyorum. çok zor. benim annemde tedavi görüyor bu hastalıktan. adı bile insanın kanını donduruyor. eşinin iyi olmasına çok sevindim canım Allah sağlığınızı bozmasın :Saruboceq: ben bazen rüyamda böyle şeyler görürüm. kaç gün ağlarım :çok üzgünüm: insan etkileniyor. geçmiş olsun canım tekrar Şeniz
Bitanem annene acil sifalar diliyorum.Bir an önce sagligina kavsmasi dilegi ile.:1hug:

Öyle yorgunum öyle yorgunumkiiii.Ne elim ne ayagim kalkmiyor yerinden.Boyami dün bitirdim Allaha sükür.Cok güzel oldu.Otrma odasinida boyadim.Evin boyamadik yeri kalmadikaydirigubbakcemile3
Bu sabahta kizlari okula ve krese birakip alisverise gittim.Bütün param bittisenağlama
Ögleden sonrada camasirhanede camasir günüm var.Offff offff cok yorulacagim bu gün yine.Cumartesi günümüde atlattiktan sonra pazar günü 12 e kadar uyuyacagimkaydirigubbakcemile2
Simdi gidip kütük pastami yapmaya baslayayim.
Hepinize hayirli cumalar bereketli günler canlarimm:Saruboceq:

kardelencim cnm güle güle otur hayatım
ne çok iş yapmişin cnm benim ellerine sağlık çok yorma kendin bak orda kımsende yok cnm
kendine bak
pastanıntarfınıde versende bizde yapsak
deme kızlar öpyorum cnm

Kardelenim canım kolay gelsin işin zor valla :1no2: Allah tertemiz evinde güle güle oturmayı nasip etsin canım benim Şeniz

Frezyacım canım katılıyorum sana. nasıl oluyomuş bu kütük pasta merak ettim valla kaydirigubbakcemile5 insan güne gelince yapardı dimi paraları aldı pasta falan görmedik kaydirigubbakcemile3

kızlar merhaba kardelen ben de istiyorum kütük pastadan fatma ablacım nasılsın freyza kız ne alemdesin defnecim nasılın hepinizi çok öpüyorum

freyzacım bu resim link ne baktım ama bişey çıkmadıkardelenim hamarat kadınsın vesselam çok hoş olmuş hakikatten

X