Kadinlarkulubu Para Günü!

günaydın arkadaşlar..

nasılsınız...benim bugün parkeler döşeniyor..yarından itibarende temizlik faslı başlıyor...temizlikte bitince daha çok birlikte oluruz artık...evdeki dağınıklık ve ustalar beni çok yordu ama zahmetsiz rahmet olmuyor...bir kaç gün sonra evimin düzeni oturur iyice...

perdeleri yıkadım ben şimdi onların ütüsüne başlayacağım...

Defhnecim annene geçmiş olsun canım...ben 10 yıl önce rahim kanseri için ameliyat oldum...şükür şimdi çok iyiyim...başlangıç evresindeydi geldi geçti ve defolup gitti...inş. anneciğinde yıllar sonra benim gibi der canım..

Kardelenim ne kadar yorulsanda vallahi benim kadar yorulmamışsındır canım yaa..

lovelicim şükür eşinde kötü bir şey çıkmamış...Allah çok uzun yıllar birlikte mutlu bir yaşam versin sizlere..

hadin ben iş başına...size iyi sohpetler kızlar...

günaydın ablacım sağol güzel dileklerin için kolay gelsin sana ablacım sevgili arkadaşlarım hepinize günaydın

günaydın canlarımmmm a.s.

fatma ablacım sana çok teşekkür ederim. gerçekten moral oldun. inşallah anneciğimde senin gibi der. şu hastalıktan tamamen kurtulur :1hug:

lovelim freazyam sizler nasılsınız bakalım? kardelenim sen de ortalarda yoksun. şu işler bitse de yine eskisi gibi toplansak :çok üzgünüm:

günaydın kızlar günaydın defnem iyilik ya haklısın artık toplansak sohbet etsek özledim muhabbeti valla :içelim:ama hayat hep koşuşturmaca ne yapacaksın :bbo:acaba kerdelen iş buldu mu ne yaptı fatma ablanın evi bitti mi freyza ne yapıyor:1shok: ah canım ben çıkıyorum şimdilik okula gitmeden şu evi toplayayım bari ya hiç bitmiyor tam temizlik bitiyor bakıyorsun yine dağılmış çocuk olsa ne olurdu acaba:uhm:canım öpüyorum seni Şeniza.s.al sana çiçek de yolladım

selam kızlar..

nasılsınız, benim evin tadilatı şükür bitti..çok yoruldum ama bundan sonra dinleneceğim inş...

arkadaşlar katılım çok az yaa, işlerinizmi çok...ben o kadar işin içinde bile katılmaya çalıştım..vallahi uğramayınca rahat edemiyordum...

katılımlarımızı biraz daha artıralım olurmu...

günaydın kızlar nerdesiniz ya ne gelen var ne giden bugün salı hadi gelin bekliyorum fazla zamanım yok 10da okula gideceğim

[
ek254yo9.jpg

w336.png
/B]

slm arkadaşlarım
öncelikle fatma ablacım çok geçmiş olsun ve evinde güle güle otur
lovecim cnm pek hamaratsın maşallah
defnecim sen nasılsın cnm kardelende yok henüz
bacum nerdesin
kızlar ben dün dr daydımsol yumurtmda kıst var ve her ay dr gidiyorum takıpteyim bu arda simir testide yaptrmiştim çok şükür bir şeyim yok yaram vardı onda önümüzdeki hafta dr donduracak
yanı böyle çok kötü bir hafta sonu geçirdim
bu aralar pek mutlu değilim canlarım hepinizi öpyorum
ha söylemeden geçmiyim
dün bir çeyrek daha aldım.kızlar gün kimde

ah sen de de mi problemler var benim geçmeyen enfeksiyonum var kaç gündür çekiyorum dr gideceğimperşembe bakalım ne diyecek iki antibiyotik bir fitil vrip gönderiyorlar moralim bozuluyor tekrar edince daha anne bile olmdım canımı sıkıyor evlendiğimden beri bıktım artık adetlerim düzenli ama adet öncesi ekenmeler yaşıyorum sanırım yumurtlamada da sorun var bu gidişle kafada da sorun olacak sen bir anlattın ben döktüm içimi dün lekelnmem başladı daha adetime 12 gün var kadın olmanın malesef tadını çıkaramadım tam tersi hep sıkıntısını yaşıyorum kusura bakmayın kızlar gerginim aslında ondan hadi ben kaçtım okula gitmeliyim sizi seviyorum

cnm sanda çok geçmiş olsun allah büyüktür bukadar karamsar olma cnm ya
cnm kadınların çilesi dieyim
cnm lütfen ümütsiz olma ne olur beklenmediği bi anda bakmişin anne olmuşun tüm dualarım seninle cnm benim allah emanet ol çok öptüm
kolay gelsin cnm ha bu arada ne öğretmensin cnm masuru yoksa öptüm

lovelimmmmm canım nasıl da hamaratsın maşallah :1hug: yemekleri yiyelim bari cokacimcoook eee artık kimse buralarda olmadığına göre paraları bana verin bari :jeyyar: canım geçmiş olsun buarada sana. inş tez zamanda iyileşirsin canımm.

frezyammm canım benim nerelerdesin sen yahu özlettin kendini Şeniz geçmiş olsun bitanem. inş kurtulursun bu hastalıktan. sakın takiplerini aksatma emi :1hug:

kardelencimde sanırım iş konuları için uğraşıp duruyor uğrayamadığına göre :çok üzgünüm:

fatma ablacım sende yeni evinde güle güle otur inşallah :1hug:

beden eğitimi öğretmeniyim canım ne mahsuru olcek kııız severim seni bilirsin aman kapanmasın topik kızlar gelin ancak geldim 24 kasımda şarkı söyleyeceğim şu karga sesle öğretmenlerkorosu var heyecanlıyım kafam dağıldı biraz yarın hastaneye gideceğim sevkle il merkeze dr gideceğim perşembe öptüm sizi canlar gelin yemek hazır valla

X