Kadinlarkulubu Para Günü!

hayirlisabahlar021rh2qb6.jpg

w640.png

........................................CANLARİM ÖPYORUM.

DEFNE VE LOVECİM
nasılsınız kızlar iyi çalişmalar diliyorum sizlere
lovecim cnm cığ yumurta ye de sesün güzel çiksun bacum
espri cnm da zor vallah işin allah kolaylik versin
öpyorum kızlar mucukssssssssssss

Biliyorm kizdiniz bana ama inanin basimi bile kasiyamadim.Ay bas kasima dedimde bu gece rüyamda sacimdan öyle cok bit ayikladimki anlatamamkafamçokkarıştı
Neyse konumuza dönelim.Bu hafta gün bendeydi biliyorsnz.Güzeldi paraciklarimida topladim:sm_cool:Yarin ehliyete yaziliyorum Allahin izni ile.Da edinde bana ilk seferde alabileyim ehliyetimi.Türkiyede ne kadara aliniyor bilmiyorum ama burada pahali.1000 eurodan basliyor.Hepinizi cok cok cok özledim bu arada.
Fatma ablacim senin islerin en zaman bitiyor.Günümüzü yeniden baslatalim islerin bitsinde.a.s.
Lovelim frezyacim defhnecim öpüyorum hepinizi.
Bu arada bogazim yaniyor hapsiriyorum ve bademciklerim sismek üzere.Anladiniz siz onuukaydirigubbakcemile

kardelenim canım yahu merak ettik seni :eek:klava: arada uğra bi selam yaz bari :çok üzgünüm: geçmiş olsun buarada. rüyada bit görmek paradır der annem kaydirigubbakcemile3 eee gün sendeymiş zaten almışsın paracıkları. güle güle harca bitanem :1hug:

frezyacım sana da günaydın canım.çook öpüyorum seni Şeniz

loveliii canımm sana başarılar dilerim hayatım. bende okul korosundaydım. çok fazla sıkma kendini fazla bağırma zaten arada kaynar gider sesin Şeniz

fatma ablacımmmm seni de öpüyorummmmm Şeniz

Defhnecim bizde bit kismettir derler..Hem ben paralari aldiktan sonra gördüm rüyayi:)
Kismet olursa tr de kardesime bir is yeri acmayi planliyorz.Belki oranin kismetitdir:KK70::KK70:

Ben kahvaltiya gidiorm kizlar.Bu hafta iyice yiyimde haftaa diyete basliyorum:):)

benimde 3-4 kilo vermem lazım. bebek düşünüyoruz bu sıralar biraz kilo verirsem iyi olur diye düşünüyorum canım ama bi de ya hamileysem diyorum dengesiz beslenmiş olmayayım. onun için yapamıyorum şuan bişey. yediklerimi azaltsam diyorum ama zaten az yiyiyorum işim zor yani cokacimcoook

sizin için repertuarımdaan makaram sarı bağlar oy isimli türküyü okuyacağım kardelenim sıcak şeyler iç boğazın için ıhlamımur falan iç dikkat et bitli seni bitlendin bize rüya diyosun dimi heheheheh freyzam sen ne güzel şeyler yolluyorsun

defnem bizde bebek istiyoruz bakalım şansızlık peşimizi bırakmıyor inşallah ikimizin bebeği olur

selam kızlar..

defne ve lovelim, Allah ikinizede en kısa zamanda hayırlı ve sağlıklı evlat versin canlarım..

KardelenMasalıM sanada geçmiş olsun...havalar düzensiz yaa ondanda oluyor galiba...bende kırıklık yorgunluk hissediyorum...

FREZYA sabahki çiçeklerin çok güzel...teşekkürler canım..

oğlum burada, yarın dönecek...hafta sonuda kızım gelecek...keratalar geldiğinde kendileriyle sohpet etmemi istiyorlar, bilgisayara fazla oturmamı istemiyorlar..

ama genelde açık bırakıyorum ve arada gelip okuyorum...

hepinizi öpüyorum kızlar...

günaydınnnnnnnn a.s. hepiniz için çok güzel bir gün olmasını diliyorum. artık toplanalım da konuşalım yaa çok özledim eski günleri :çok üzgünüm:

X