Kadinlarkulubu Para Günü!

kardelencim canım boşver artık uzatmanın bir anlamı yok. nasıl olsa böyle uzar gider. hanımefendi sanırım konu geyik bölümünde olduğu için yanlış anladı. konuşma tarzından dolayı gerginlik oldu. kendisi zaten konuyu okursa neyin ne olduğunu anlayacaktır. birbirimizi kırıp yıpratmanın bir anlamı yok. sakin olmaya çalışalım canım lütfen :1hug: a.s.

Fistiklarim ben su evdeki boyalari degerlendirmek adina tuvaletimi boyayayim.Fayanslar yapilana kadar boyali dursun bari.
Süngerle damgalama teknigi ile boyayacagim bakalim becerebilecekmiyim:)

Son düzenleme:
:) canım yap bakalım da bize de resmini yolla bizde bakalım. bende biriktirdiğim para ile bugün bir yapı markete masa almaya gideceğim. yeni taşındığım eve mutfak masam büyük geldi. kalan paramla da boya alıp bende duvarlara desen yapacaktım. eğer güzel olursa bende akşam gitmişken boya alayım a.s.

selam kızlar...

ne olmuş yaa...burası bir ara karışmış... neyse ki sonu tatlıya bağlanmış...

kardelenim becereceğinden eminim canım..yardım teklifin içinde çok teşekkürler...temizliğim bitsede keşke gerçekten bana oturmaya gelebilseniz, ne kadar sevinirim biliyormusunuz...toplanıp sohbet edebilsek...

defnem sende masanı güle güle kullan canım..

Defhnecim tuvaletim gercekten cok güzel oldu.Simdi hizimi alamadim mutfagida ayni teknikle boyayacagim:)kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Esim eve gelene kadar sanirim tüm evi bastan assagi boyayacagim.Adam sok olacak:1shok:kaydirigubbakcemile3
Fatma ablacim inan ayni sehirde olsaydik seve seve gelirdim sana yardima.Ama malesef cook zagiz:çok üzgünüm:
Olsun uzakta olsa aramizdaki mesafeler biz brada o uzakligi unutup yanyana sohbet ediyor gibi oluyoruz.Unutuyoruz aramizdaki mesafeleri.
Sizleri coook seviyorummmma.s.
Bu arada evde kahverengi boya vardi yarin birazda beaz boya alip kahverenginin rengini acip girisi boyayacagim.Girisdeki mobilyalarim felan acik kahverengi hep.Güzel olur.kaydirigubbakcemile2

selam kızlar...

ne olmuş yaa...burası bir ara karışmış... neyse ki sonu tatlıya bağlanmış...

kardelenim becereceğinden eminim canım..yardım teklifin içinde çok teşekkürler...temizliğim bitsede keşke gerçekten bana oturmaya gelebilseniz, ne kadar sevinirim biliyormusunuz...toplanıp sohbet edebilsek...

defnem sende masanı güle güle kullan canım..

sağol ablacım çok teşekkür ederim :1hug:

Defhnecim tuvaletim gercekten cok güzel oldu.Simdi hizimi alamadim mutfagida ayni teknikle boyayacagim:)kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
Esim eve gelene kadar sanirim tüm evi bastan assagi boyayacagim.Adam sok olacak:1shok:kaydirigubbakcemile3
Fatma ablacim inan ayni sehirde olsaydik seve seve gelirdim sana yardima.Ama malesef cook zagiz:çok üzgünüm:
Olsun uzakta olsa aramizdaki mesafeler biz brada o uzakligi unutup yanyana sohbet ediyor gibi oluyoruz.Unutuyoruz aramizdaki mesafeleri.
Sizleri coook seviyorummmma.s.
Bu arada evde kahverengi boya vardi yarin birazda beaz boya alip kahverenginin rengini acip girisi boyayacagim.Girisdeki mobilyalarim felan acik kahverengi hep.Güzel olur.kaydirigubbakcemile2

canım bizde seni çok seviyoruzz bitanemmm :asigim: keşke görüşebilsek gerçekten güzel olurdu ama böyle de anlaşabilmek çok güzel bir şey bence. ben hepinizle arkadaş olduğum için gurur duyuyorum :enbuyukkk:

kardelenim yaaa azcık ufacık duvarın resmini çeksene nolurrr :Saruboceq: ufacıkta olsa yeter bi bakayım bende alayım boya buakşam

my.php

Canim ben eski bulasik süngerimi kullandim boyamak icin.Cok hafif nemli olmasi gerek süngerin.Tavana birbirine caprazlama gelecek sekilde enli bantlardan düzgünce yapistirdim.Sonra ellerime bulasik eldivenlerimi gecirip süngeri boyaya batirip duvara yapistirip cektim.

canlarım ben perşembe günü saat 10 a kadar evdeyim perşembe günü ise tüm gün evdeyim akşam saat 5.30 evde oluyorum kardelen ne güzel şeyler yapmşsın geyik muhabbeti olsun bizim amacımız belli evcilik oyunu olsun kim ne derse desin kendimize destek oluyoruz ben sizi çok seviyorum biriktirdiğim parayı bayrama saklıyorum kendime bi sürü şey alıcam

canlarım ben perşembe günü saat 10 a kadar evdeyim perşembe günü ise tüm gün evdeyim akşam saat 5.30 evde oluyorum kardelen ne güzel şeyler yapmşsın geyik muhabbeti olsun bizim amacımız belli evcilik oyunu olsun kim ne derse desin kendimize destek oluyoruz ben sizi çok seviyorum biriktirdiğim parayı bayrama saklıyorum kendime bi sürü şey alıcam

Askitom kiz persembe 10 kadar evdeyim persembe tüm gün evdeyim yazmissin.Hangisi dogru cadukaydirigubbakcemilelülülülülülü
Canim benim dediign gibi kim ne derse desin biz burada ciddi bir is yapiyoruz.Hem sizin gibi dostlar kazandim hemde ehliyetimi alicam.Ohhh bundan alasi samda kayisikaydirigubbakcemile3cokacimcoook
Ben bugün bir arkadasima yardima gidicem.Misafiri gelecek sabah kahvaltiya.Dün onun icin kurabiye yaptim simdide gidip pogaca felan yapicam.Ögleden sonra ancak gelebilirim kizlar.Öpüyorum hepinizi kocamannnnŞenizŞenizŞenizŞeniz

günaydın canlarım Şeniz
loveli kız yazdığın mesajdan birşey anladıysam arap olayım kaydirigubbakcemile3
kardelenim canım çok teşekkür ederim resimler için. dün cevap yazamadım. emeğine sağlık canım. bende benim hole yapıcam. kese kağıdı renginde duvarlar. sütlükahve rengi yapıcam bakalım akşam gidemedik gittiğim zaman boya alıp hemen yapıcam sositososito şu resim eklemeyi öğreneyim artık bende yapınca eklerim resimleri.
hepinizi öpüyorum arkadaşlar Şeniz

ay pardon ne yazdığımı ben bile anlamadım hemen düzeltiyorum ben haftanın 3 günü sabah 10 da çıkıyorum masa tenisi takımı antrenmenım var pazartesi salı çarşamba çalışma olan günler perşembe boş günüm okula gitmiyorum cuma 11.30 da gidiyorum c.tesi ve pazar bazen kayınvalideye gidiyoruz ya da annemlere hehehehe şincik oldu dimiii delünün arkedeşleriiii ben çıkıyorum ha ben maçta yenildim kocamın dediği çıktı neyse sonraki maçlara artık sonra çocukların maçı olacak ne zaman bilimiyorum umarım iyi geçer madalya ile döneriz çıktım sevgiler güzel insanlar ülkemin vefakar cefakar kadınlarıı vav ne dermişim ya muckkk hepinize ayrılamıyorum sizden

ay pardon ne yazdığımı ben bile anlamadım hemen düzeltiyorum ben haftanın 3 günü sabah 10 da çıkıyorum masa tenisi takımı antrenmenım var pazartesi salı çarşamba çalışma olan günler perşembe boş günüm okula gitmiyorum cuma 11.30 da gidiyorum c.tesi ve pazar bazen kayınvalideye gidiyoruz ya da annemlere hehehehe şincik oldu dimiii delünün arkedeşleriiii ben çıkıyorum ha ben maçta yenildim kocamın dediği çıktı neyse sonraki maçlara artık sonra çocukların maçı olacak ne zaman bilimiyorum umarım iyi geçer madalya ile döneriz çıktım sevgiler güzel insanlar ülkemin vefakar cefakar kadınlarıı vav ne dermişim ya muckkk hepinize ayrılamıyorum sizden

deli bu deli. şaşırmış yahu kaydirigubbakcemile3

selam kızlar...loveli ve defne bu kadar işin arasında beni güldürdünüz ya Allahta sizi güldürsün...daha ne diyeyim...:1hug:

Kardelen evinin boyası güzel olmuş canım..sağlık, huzur ve mutlulukla otur...:nazar:

hadin ben iş başına gidiyorum, arasıra sizi okumaya gelirim...hepinizi öptüm..a.s.

X