Kadinlarkulubu Para Günü!

gerekten para biriktirilmiyorsa bu evcilik oyunu gibi bişey olmuş bence..:icecream:ilginç..:1shok:yada ben anlamadım:uhm:

gerekten para biriktirilmiyorsa bu evcilik oyunu gibi bişey olmuş bence..:icecream:ilginç..:1shok:yada ben anlamadım:uhm:

Anlamadisaniz yorum apmayiniz lütfen.
Ben buradaki arkadaslarim sayesinde ehliyet parami biriktirdim!
Kismetse pazartesi ehliyete yaziliyorum.
Buradaki arkadaslarimizdan birisi tasinirkenki masraflarini burada biriktirdigi paralardan harcadi!
Yani biz burada evcilik oynamiyoruz.Cok yararli bir is yapiyoruz.
Yani siz anlamamissiniz!

konunun tamamını okursanız gerçekten para biriktirdiğimizi görebilirsiniz. dolayısıyla oyun oynamıyoruz. sadece burda çok güzel bir arkadaşlık kurduk ve gerçekten arkadaşça muhabbet ediyoruz. sanırım konunun geyik muhabbeti kısmında olması sebebiyle yanlış anladınız.

Anlamadisaniz yorum apmayiniz lütfen.
Ben buradaki arkadaslarim sayesinde ehliyet parami biriktirdim!
Kismetse pazartesi ehliyete yaziliyorum.
Buradaki arkadaslarimizdan birisi tasinirkenki masraflarini burada biriktirdigi paralardan harcadi!
Yani biz burada evcilik oynamiyoruz.Cok yararli bir is yapiyoruz.
Yani siz anlamamissiniz!

ya ne bu sinir arkadaşım??? anlamak için yazdım bende daha açık anlatan bi arkadaş çıkar diye..bende katılırım diye düşünmüştüm..herşeyde sanal vurgusu yapılmış tam kavrayamadım o yüzden..bu ne tahammülsüzlük bu ne bohem şakkıdı hayret valla yaa...hemende hazırsınız saldırmaya..

CNM ÖNCELİKLE SEN NE ANLARSAN ANLA FAKAT BURDA ÇOK GÜZEL BİR ARKADAŞLIK VAR BU BİR.
İKİNCSİ SEN NEDEN VE NİÇ YARGILYOSUN
ÜÇ ANLAMDIYSAN UĞRAMAZSIN OLUR BİTER CNM
DÖRT YAZDĞİN YAZ BENİM İÇİN ANLAMSİZ :enbuyukkk:

ya ne bu sinir arkadaşım??? Anlamak için yazdım bende daha açık anlatan bi arkadaş çıkar diye..bende katılırım diye düşünmüştüm..herşeyde sanal vurgusu yapılmış tam kavrayamadım o yüzden..bu ne tahammülsüzlük bu ne bohem şakkıdı hayret valla yaa...hemende hazırsınız saldırmaya..

cnm arkadaşimin adina ben yazayim
ozaman okusaydin baştan kimsede sana karşi olmazdi
sen direk ahkam kesmişin

ya sizde bi sorun mu var?? şok üstüne şok yani..benim arkdaşlığa filan dediğim bişey yokki..nasıl para biriktirildiğini anlamadım..anlamadım diye uğramıyım mı bidaha..kimsenin bana daha detaylı anlatıcak kadar bi düşüncesi yokmu..anlamadın madem uğrama,girme demekle bitiyomu yani çok güzel arkdaşlığınız..ben yargılamadım ki..kimse bişey biriktirmiyosa evcilik ounu gibi olur dedim...hey Allahım yaa..arkadaş burda şöyle para biriktiriyoruz şöyle oluyo bu iş diyicek kimse yokmu....felaket ....

sadece merak ettğınız buysa
sadece sanalda olyor
para birikimi herkes kendi birkmiş olyor sanırım anlamişinizdi
bu arda kımseye saldırma gibi bir niyetimizde yok sadece yazdğin mj göre cevap verdik
ve senin evcılık gibi demen çok yanliş arkadaş

gerçekten para biriktirilmiyorsa evcilik gibi olmuş dedim..ve gerçekten para biriktirilmiyo olsaydı sizce ne gibi olurdu? sanat tarihimi ? madem herkes parasını biriktiriyo çok güzel bi yöntemmiş..teşekkürler..işte bu kadar arkadaşım..umarım yorulmamışsınızdır..

gerçekten para biriktirilmiyorsa evcilik gibi olmuş dedim..ve gerçekten para biriktirilmiyo olsaydı sizce ne gibi olurdu? sanat tarihimi ? madem herkes parasını biriktiriyo çok güzel bi yöntemmiş..teşekkürler..işte bu kadar arkadaşım..umarım yorulmamışsınızdır..

size verilen cevaplar konuşma tarzınız ile ilgili olabilir. bende katılmak istiyorum nasıl para biriktrmemiz gerekiyormu vs. tarzında yazsaydınız zaten hepimiz size güzelce açıklardık. bunun dışında frezya zaten durumu açıklamışki zaten konuyu ciddiye alıp okumuş olsaydınız durumun ne olduğunu anlamış olurdunuz. sonuç olarak olay açıklığa kavuşmuş. uzatmanın tatsızlık çıkarmanın lüzumu yok sanırım.

frezyacım 13,30 sanada uyar ozaman arkadaşım. fatma abla ve loveli gelsin onlarda saat tercihlerini söylesinler bakalım. sanırım 13,30 herkes tarafından uygun olacak a.s.

uyar cnm ama kızım uyursa tabı
kız bu cadıyla bişeye bakamıyorum
ilaki oda tuşlara basacak
neyse firsat bulursam bakarım cnm

ya ne bu sinir arkadaşım??? anlamak için yazdım bende daha açık anlatan bi arkadaş çıkar diye..bende katılırım diye düşünmüştüm..herşeyde sanal vurgusu yapılmış tam kavrayamadım o yüzden..bu ne tahammülsüzlük bu ne bohem şakkıdı hayret valla yaa...hemende hazırsınız saldırmaya..

ya sizde bi sorun mu var?? şok üstüne şok yani..benim arkdaşlığa filan dediğim bişey yokki..nasıl para biriktirildiğini anlamadım..anlamadım diye uğramıyım mı bidaha..kimsenin bana daha detaylı anlatıcak kadar bi düşüncesi yokmu..anlamadın madem uğrama,girme demekle bitiyomu yani çok güzel arkdaşlığınız..ben yargılamadım ki..kimse bişey biriktirmiyosa evcilik ounu gibi olur dedim...hey Allahım yaa..arkadaş burda şöyle para biriktiriyoruz şöyle oluyo bu iş diyicek kimse yokmu....felaket ....

Bakin hanimefendi atalarimizin bir lafi vardir'' igneyi kendinize cuvaldizi baskasina batirin''.Keske size verdigimiz cevaplara kizip tepki gösterip kendinizi savunacaginiza ilk önce kendi yazdiginiz mesajin hangi anlam tasidigina baksaydiniz.
Acilmis bir topige tepeden dalip evcilik oyunu gibi olmus demek bence hic hos degil.Sordugunuz soruya göre cevap yazdim bende.Empati kurun lütfen.Bizim topigimiz ilk basta ekonomi ve finans bölümündeydi.Neden buraya tasindi anlamiyorum bende.Cünkü biz ekonomik bir is yapiyorz.Dedigim gibi ben burada ehliyet parami biriktirdim.Bu az buz bir rakam degil 1000 euro.Bu zamanda 1000 euroyu biriktirmek cok zor.Ama ben burada bunu yapabildim.Defhnecim tasindigindan cebinden para harcamadi hic.Birikim yaptigi parayi harcadi.Tahmin edersinizki bu zamanda tasinmak oldukca masrafli.Fatma ablacim tadilatinda kullandi sanirim..
Yani demek istedigim su,evet belki bende fevri bir cikis yapmis olabilirim fakat hakli bir cikis benimki.Bize göre bu kadar önemli bir is icin acilmis bir topik geyik bölümünde olmamali ve evcilik oyunu olarak degerlendirmemeliydi.Diyorumya keske alayli degilde daha ciddi bir sekilde sorsaydiniz daha samimi bir cevap alirdiniz.
Saygilar!

X