Kadinlarkulubu Para Günü!

kardelencim sanirim seninle hemen hemen ayni sorunlari yaşiyoruz cnm
seni çok ii anliyorum ve allah yardimcimiz olsun diyorum
yaşamayan bilmez cnm inanki akşam olsada yatsamda uyusam diyorum bazen artik yeter diye bağirasim geliyo ve kendime soruyorum neden hep ben
ama sanirim bu yaşamamiz gereken şey
ginde allah şükür diyip ve allahtan sağlik dilemekten başakad abişey yok cnm öpyorum kendine ii abak

Whitedaisy cnm sanada günaydın sağol sen nasılsı
cnm ya bu ismini değiştirsene

günaydın bitanem bende idare ediyorum işte. eşime kızdım dün çok biraz canım sıkkın ama geçer akşama kadar :çok üzgünüm:

canım ya isim konusunu kardelende dedi ama beceremedim ben onu. nasıl yapmam lazım bulamıyorum :uhm: bende değiştirmek istiyorum. sen değiştirmiştin dimi sahi nasıl yapmıştın? sana sormak aklıma gelmedi kaydirigubbakcemile3

canlarım evet sonunda ismim değişti sositososito sağolsunlar hemen yardımcı oldular :enbuyukkk:
gerçi bu da zor gibi ama defne çok vardı böyle yazdık

Son düzenleme:
selam kızlar..

nasılsınız..benim ev hala ayakta..bugün ve yarın kartonpiyerler yapılıyor...çarşamba günüde laminent parkeler yapılacak...inanın çok yorgunum...size yazarken bile kolum ağrıyor...neyse bitip yerleştiğimdede rahat edeceğim Allahın izniyle...

Defhne adın çok güzel oldu canım...bizim için yazmasıda kolaylaştı..

KardelenMasalım Allah senin işlerinide rast getirsin...her şey hepinizin gönlüne göre olsun..

tekrar görüşmek üzere hepinizi öpüyorum..

teşekkür ederim ablacımm a.s.
inşallah seninde işlerin en kısa sürede biter. bakalım yeni evine ilk biz geliriz artık :jeyyar: Allah kolaylıklar versin a.s.

CNM GELIP OKUYUNCA KADAR SEN NIKIN DEĞİŞTRMİŞİN
YENİ NİKİN HAYIRLI OLSUN CNM YA DEFHNE ÇOK GÜZEL İSİM CNM

Defhnecim yeni nickin hayirli olsun tatlim.
Fatma ablacim hepimizin gönlünegöre insallah.Sanada kolay gelsin cabucak biter insallah islerin.Inan yakin olsak sana yardima gelirdim.
Frezyacim nasilsin canim.
Arkadaslar sadece dördümüz kaldik.Yarin günü kimde Yapicaz??

:1shok::beennn beni saymadınız ya aşkolsun ben sizi bırakırmıyım canlarım sormayın yoğunum ama sizler hep aklımdasınız inanın daha şimdi oturdum bilgisayara bugün 10 kasım Atatürk'ü anma haftası sabah 8 çıktım evden eve 5 te geldim yemek ortalığı topla derke anca oturdummirmirmirmir yarın hakemliğim var sonra maça çıkacağım:hooray: masa tenisi evde az biraz duvarda çalıştım ama eşim sinirimi bozdu yok yenilecekmişim boşuna uğraşıyormuşum sinir oldum ya kızgın: tekk tekk okudum sizleri kardelenim umarım her istediğin olur:Saruboceq: fatma abla evin şimdiden hayırlı olsuna.s. defnem ne güzel olmuş yeni nick yeğenimin adı ayrıca hihoyyytfreyzacım iyi olmana sevindim:lepi: ya beni bırakmayın lütfen :Saruboceq:sabahları iş çıkar oldu eve geldiğimde siz olmuyorsunuz :çok üzgünüm: yoksa yoksa sizi döverim klava:

günaydin arkadaşlar
hepinize güzel bir gün dilerim
kardelencim
fatma ablacim
lovecim
defhnecim
öpyorum hepinizi
gün kimdeyse hayirli olsun bol kazançlar dilerim

Lovelimmm kis sen yazmayinca bende sen bizi biraktin sandim beeekaydirigubbakcemile
O zaman 5 kisiyiz
Arkadaslar diyorumki günümüzü fatma ablamizin evi bitene lovelimizinde maci v.s si bitene kadar erteleyelim.Yine burada yazalim konusalim ama mesela iki hafta sonraya ayarlayalim günü.Birde saat konsunda bir toplanti yapalim.Önceden kalabaliktik en uygun saat buydu.Simdi loveliye göre ayarlayabiliriz sanirim.
Herkes fikrini yazsin lütfen.a.s.

günaydın frezyacımmm Şeniz
canım arkadaşlarım hepinize selamlar Şeniz
bugün salı günümüz yok sanırım ama bari azıcık muhabbet edelim gelen katılsın olmaz mı sositososito,
kızz loveli seni unuturmuyuz hiç. dün aklıma geldin. tam açtım mesaj yazacaktım sana baktım sen yazmışsın :1hug:

günaydın kardelenimmm aynı anda yazmışız Şeniz ben 18,00 e kadar açabilirim saat olursa ona göre geliriz hepimiz bence de daha iyi olur a.s.

Günaydin defhnecimmmmm.
Canim evet benim icinde sorun yok saat konusunda.Herkes yazsin fikrini.Daha cok katilim olmasi acisindan yani

ben diyorumki 14,00-15,00 gibi başlasın. sen ve frezyacım çocuklar ve evin işlerini ve yemek işini tamamlarsınız. fatma ablacım evde işlerini ve yemek işini ayarlar. lovelicim o saate kadar gelmiş olur. benim için zaten farketmez işteyim :)

Saat 16.00 da ben kizlari almaya gidiorum.Yani tr ye göre 15.00 oluyor.saat 15.00 a kadar bitiririz bizde günümüzü.13,30 da baslayalim günümüze 15.00 da bitiririz.Olurmu??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…