Kadinlarkulubu Para Günü!

KardelenMasaliM

Musmutlu:)
Kayıtlı Üye
24 Mart 2007
1.039
6
42
Arkadaslar listedeki sayi 20 ye ulasmistir.Bu sebeple yeni kararlar aldik.Sizinle bunlari paylasmak istiorum.
1-Üye sayimiz 20 kisiye ulastigi icin artik günümüze üye alimi yapamiyoruz.Takip acisindan zorlanmamak adina. Katilmak isteyen arkadaslari yeni dönemde yapilacak günde aramiza aliyoruz.
2-Ilk olarak ayda bir dedigimiz günümüzü haftada bire indirdik.Cünkü 20 kisinin herbirne sira gelmesi 1 seneden fazla oldgu icin uzun vadede vazgecmeler olmasin diye haftada bir ve yine liste sirasina göre gidiyoruz.
3- Toplamda yine ayda 100YTL/EURO y bulmasi acisindan haftada 25 YTL/EURO biriktirecegiz.Yani haftada belirleecegimiz gün ve saatte o hafta kimse sira ise ona misafir olup sanal günümüzü gerceklestirecegiz.(sanal para verimi ve sanal ikramlar:icecream:)
4-Yine günlük birikim yapmak isteyen arkadaslarim hesapta bir farklilik yok hergün 3,5(ücbucuk) YTL kumbaraniza atarak bu miktara ulasabilirsiniz.a.s.
Assagidaki mesaji dikkate almayiniz lütfenşakkıdı

Evet hanimlar diger basliktata konstuugmuz gibi 10 eylülde birikim yapmaya baslayip 10 Ekimde listedeki ilk siradan basliyoruz günümüzü yapmaya.Her gün kumbaramiza 3,5 YTL atarak ayda 105 YTL biriktiriyoruz.Güne 100 YTL den giriyorz.Geri kalan 5 YTL yide pastahaneden pogaca ve limonata alarak kutluyoruz:jeyyar:Ben Avusturyada yasadigim icin EURO birikimi yapacagim.Hesapta karisiklik olmasin diye euroy YTL hesabina cevirerek degilde bende 100 EURO biriktirip katiliyorum günümüze.
Hepimize kolayliklar ve bol kazanclar/birikimler diliyorum.a.s.​

Son düzenleme:
Iste Listemiz

1. cocostar
2. -mutluluk-
3. bambusi
4. whitedaisy24
5. minilya
6. sulugöz
7. kk-delisi
8. beyza55
9. KardelenMasaliM
10. loveli
11. !ikebana22!
12. sekey

kardelenmasalım ellerine sağlık çok güzel olmuşşş:))başlıyoruz yani güne artık:) bu arada saatte belirleyelim ..çoğu kişi çalışıyo galiba onun için akşamları bi saat belirlersek çok daha iyi olcak gibi 8 diyorum ben ???herkes uygun olabileceği bi saati söylerse ona göre ortada bi saat ayarlayabiliriz:))

Evetcanim artik basliyoruz.Diger baslikta yarin kumbaralarimiz acip birincimizi belirledikten sonra burada gün icin aptigimiz birikmleri paylasacagiz.
Saat konusuna gelince bana her saat uyar simdilik.Calisan hanimlar müsait olduklari bir saati yazsinlar ona göe belirleyelim.:1hug:

kızlarrr bana bi bu olayı anlatırmısınız oruclu oruclu kafam basmıyr:s yani buluscazmı nası olcak herkes farklı memleketlerde bide bu biriktirdigimiz paralar kendimizemi kalcak yoksa hesap olayı falan olcakta öyle sırası gelenemi yatrcaz??

bende merak ettim nasıl olacak benim heray 100 ytl biriktirmek imkansız gibi bişey ama bu başlığı görmeden bizim muhasebeciye para vermiştim bana çeyrek alması için bende heray bi tane çeyrek almaya karar verdim gününüzü takip etcem ama çok keyifli insanı gaza getiriyo

Kizlar bu konu hakkinda yazdigim ilk mesaji kopyalayip yapistiriyorum.Anlamadiginiz yer olursa sorun yine.
KardelenMasaliM kullanıcısından alıntı
Tamam o zaman daha fazla catlatmadan acikliyorum
Gün yapalim....
Evet ciddi ciddi gün yapalim.Ama tabi para gönderimi olmadan.
Nasilmi??
Simdi güne katilacaklar icin bir liste yapilacak.
Bu listedeki yazilim sirasina göre her ay bir kiside olacak sira.
Her ay hepimiz belli bir miktar(hepimizin ortak kararlastirdigi bir miktarda) para toplayip sanalda olsa sirasi gelen kisiye verecegiz.
Böylece sanal bir gün yapmis oluyoruz.
Ama sanal diye sanal para biriktirmeyecegiz tabiki.
Paralarin birikimi sanal ama gün sanal.
Herkes elinden geldigince belirlenen miktari toplamaya calisir.
Ne dersiniz.Yapabilirmiyiz??kaydirigubbakcemile5
Kabul edenler kafalarindan gecirdikleri miktarida yazsinlar lütfen.Bende ona göre liste düzenleyip sanal gün isini organize edecegim.:ecrin_bebek:

tmm kardelenmasalim sabah oruclu olunca jeton düsmedi ii okumamısım sanırım benide ekleyin ozaman listeye bende varım

Iste Listemiz

1. cocostar
2. -mutluluk-
3. bambusi
4. whitedaisy24
5. minilya
6. sulugöz
7. kk-delisi
8. beyza55
9. KardelenMasaliM
10. loveli
11. !ikebana22!
12. sekey
13. pamugum
14. g_b_k_

Ne zaman başlicaz.......
Canim yarin pirikim yapmaya basliyoruz.Cünkü bundan öncebiz ''hadi para biriktirelim'' basliginda bugün kumbaralarimizi acip birincimizi ilan edecegimizi konusmustuk.O yüzden yarin tekrar o kumbaralar hazirlanip günde 3.5(ücbucuk) YTL atmaya baslaniyor.Önümüzdeki ayin 10.unda cocostardayiz
Tabi buu arada burayada sik sik ugrayip birikimlerimiz hakkinda paylasimlarda bulunalim.

kaydirigubbakcemile2bende bendeeeeeee geldim birikim içintabi çeyiz borölarımdan bişey kalırsakaydirigubbakcemile

Kizlar ben birikimlerimi su yönde yapmayi planliyorum
her 3 günde 10 euro atarak kumbarama ay sonunda 100 euro biriktirmis oluyorum yine.Bunun icin saatin hatirlatma kismini her üc gün icin ayarlayacagim.Bir ay sonunda insallah hepimiz gün paralarimizi biriktirmis olarak bulusacagiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…