Kadinlarkulubu Para Günü!

iyiyim canım benim sağol Şeniz sen nasılsın? iş güç koşturup duruyorum. akşama ne yemek yapsam düşünüp duruyorum :) buna sabahtan karar verebildimmi bidaha içim rahat ediyor :dance: çok büyük dert çoookkk sositososito

cnm günaydın çok haklsın vallahı bende gece yastıga başim koyduğum an acab yarın ne pişirsem diyorum.
kadınların ortak sorun düşün bire evde yemek seçen olursa vay halıme cnm
eşim ayrı oğlum ayrı neysekı kızım daha 19 aylık tabı oda onlara bakarsa düşenemiyorum .neysen cnm allah sağlık versınde önemli değil
görüşmek üzere:teytey:kaydirigubbakcemile

günaydın canımmmm :1hug: bizde çoluk çocuk yok henüz ama akşam işten eve gidip yemek yapmak çok zor oluyor dediğin gibi sağlığımız yerinde olsun gerisi önemli değil arkadaşım. güzel bir gün geçirmen dileğiyle Şeniz
buarada kızlarrrr nerelerdesiniz yaaa kaydirigubbakcemile

amın cnm inşallah herşeyin hayırlısı cnm öptüm ben çikiyorum kızım uyumuşke biraz iş yapayım cnm görüşmek üzere by

Günaydın arkadaşlar..

nasılsınız, bu ara fazla yazamıyorum..evde yoğun bir şekilde tadilat var...genelde pc acık ama telaştan yazamıyorum okuyup bırakıyorum...bir kaç gün daha bu yoğunluk devam edecek...işler bitince sizinle daha çok bir arada olacağız.. hepinizi çok çok öpüyorum..

Herkese günaydinn.
Ben hala kosusturmacadayim kizlar.Is ariorm bir yandan bir yandan doktotr doktor dolasiyorum.Diger yandan ev sorunlari....
Siz nasilsiniz?

Fatma ablacım kolay gelsin. Tadilat zordur bilirim Allah yardımcın olsun. İşler bitince bekliyoruz hemen a.s.

Kardelencim geçmiş olsun canım sana da :1hug: işe mi başlayacaksın hayırdır?

Fatma ablacım kolay gelsin. Tadilat zordur bilirim Allah yardımcın olsun. İşler bitince bekliyoruz hemen a.s.

Kardelencim geçmiş olsun canım sana da :1hug: işe mi başlayacaksın hayırdır?

Canim isi bulsam hemen baslayacagim ama bulamiyorum.Malum Almanca sorunum var.Cok iyi deyil Almancam.Ama yilmadan ariyorum.Insallah buluurm.
Iyice sessizlestik kimseler ugramaz oldu artik:çok üzgünüm:Nerelerdeyiz!!

Canim isi bulsam hemen baslayacagim ama bulamiyorum.Malum Almanca sorunum var.Cok iyi deyil Almancam.Ama yilmadan ariyorum.Insallah buluurm.
Iyice sessizlestik kimseler ugramaz oldu artik:çok üzgünüm:Nerelerdeyiz!!

inşallah bulursun canım benim üzme sakın kendini. bunlar nasip kısmet işi. nerde yiyecek ekmeğin varsa o gelir bulur seni sen gönlünü ferah tut emi Şeniz

evet yaaa kimsecikler kalmadı dağılmaya başladık. herkesin işi var ama en azından karşılaşmasakta yine gelen bişeyler yazıyor bu da iyidir bence sositososito

selam canlarım...

nasılsınız...ben çok yorgunum.. daha evde en az bir haftalık iş var...yinede her fırsatta sizi okuyorum ve bir şeyler yazmaya çalışıyorum...

kardelenim inş. gönlüne göre bir iş bulursun...kızlar dağılmayın sakın..fırsat buldukca daha çok giip bir şeyler yazın..kopukluk olmasın..

bence de ablacım. katılıyorum sana :1hug: kopukluk olmasın

Canim motivasyon arkadaslarim benimmmmmmmmmmm.
Sizlerin yazdiklarini okudukca daha cok motive oluyorum.
Frezyacim gercekten o kadar cok seyle ugrasiyormusumki bende bu sabah yatakta düsünürken anladim.
Ev
Couklar
Esim
Is aramak
Kaynana kayinpeder sorunlari
Kaynim ve gelinin sorunlari
Türkiyedeki ailemin sorunlari
Ay basini nasil getirecegimin sorunlari
Türkiyede kurmak istedigmiz isin sorunlari
ine türkiyedeki is icin dükkan arama bulma telefonla konsma randevu alma türkiyedeki kardesimi geri arayip bilgi v erme bilgi alma...........
En sonunda timarhaneye gidicem

günaydın arkadaşlarrr Şeniz
kardelencim canım valla ben okurken yoruldum işin çok zor. Allah sana kolaylık versin canım Şeniz
diğer arkadaşlarım sizler nasılsınız? neler yaptınız bakalım haftasonu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…