Kadinlarkulubu Para Günü!

cnm kızım hasta olduğu için pek takıp edemedim
günün hayrlı olsun allah paran ii günlerde kullan cnm
cnm benden bu kdar güle güle harca

cnm kızım hasta olduğu için pek takıp edemedim
günün hayrlı olsun allah paran ii günlerde kullan cnm
cnm benden bu kdar güle güle harca

Tesekkür ederim canim.Allah bereket versin.
kardelencim ahanda kalktım
gidiyom size afyet olsun kızlar kızım çok ızlıyo
hepiniz öpyorum

Canim benim kizinin neyi var gecnmis olsun.Allah sifa versin.:1hug:

hoş bulduk, Kardelenim...

FREZYA rahatsız olma canım ben yanındaki koltuğa otururum..ayrıca kızınada geçmiş olsun, resimleri çok tatlı yaa, ALLAH bağışlasın...

ALLAH kısa zamanda lovelimizede göstersin inş...::Saruboceq::ecrin_bebek:

Ablacim sofraya gecseydin.cokacimcoook
Ya kizlar ask olsun bende sizin gününüzde gelmiycem iste:dilcikar::dilcikar:

ellerine sağlık Kardelencim...zahmet olmuş, hehisi çok güzel...

bende 50 ytl. verebiliceğim...güle güle harca...haa ayrıca yemek masanda çok güzel, güle güle kullan canım..

Akşama oğlum gelecek izmirden, bende hazırlık yapacağım...biraz daha oturayımda bende kaçayım, ancak yetiştirebilirim kızlar..

kardelenimmmmm ancak gelebildim canım ya. aman sende çok uzakta oturuyosun bacım :1hug: ayyy masalara bak çok açımmm hepsini yemek istiyorumm cokacimcoook nekadar uğraşmışsın tebrik ederim valla çok hamaratmışsın maşallah

Afiet bal seker olsun .Allah bereket versin insallah ablacim.Ooo aksama oglun gelecekse ne güzel yemekler hazirlamissindir sen simdi...

Sus sana mama yokklava:Nerdesin bakiyim heeeeeeeeklava:

ancak gelebildim canım yaa kızma nolurr a.s. bak sana çiçek aldım a.s. affet beni noolurrr :Saruboceq:
valla canımcım okadar çok iş varki ( yarım gün ya ) Allahım nasıl yoğunum. açtım ama cevap yazmam bile 1 saat aldı yerimseniben ozaman sanaaaa 50 ytl takdim edeyim güle güle harca bitanem. ben şu masaya bi saldırayım çok lezzetli duruyorlar cokacimcoook hele o beyazlı pembeli pastaaa :roflol:

ŞenizŞenizŞenizHosgeldin canim(50 ytl yi gördüm yelkenler suya indi)
Gel buyur hosgeldin.Hemen otur:)
Kizlar bu arada benim reeldeki günüm vardiya bu ay bana cikti.15 inde gelecek misafirlerim.Bana menü hakkinda yardim edin noolurrrr.

paralarrr paralarrr bozulmasın aralarrr kaydirigubbakcemile5
canım benim makarna salatası var tarifini vereyimmi süper oluyor cokacimcoook bana gelenler hep çok beğeniyor

ay yeni geldim yoruldum kardelenim ya harika ağzımın suları halıyı kirletti kusura bakma al canım 50 ytl güle güle harca

ben herşeyi yedim bitirdim loveliiii sana kalmadı sırnaşık şey kardelen herşeyi süper yapmış valla çok fena yedim yani cokacimcoook

Afiet seker olsun kizlar.
whitedaisy24 canim makarna salatasni gecen ayki ev sahobesi yapmisti canim.Ama ssen tarifi ver ben kemdime yapar yerim

Afiet seker olsun kizlar.
whitedaisy24 canim makarna salatasni gecen ayki ev sahobesi yapmisti canim.Ama ssen tarifi ver ben kemdime yapar yerim

sositososito tamam ozaman. belki biliyosundur bu salatayı. önce tavuğun göğüs kısmı varya onu haşlıyorum güzelce. bi tarafta da herhangi bir makarnayı tuzlu yağlı haşla. haşladığım tavuğu ince ince pilav üstüne konacak gibi dideliyorum. makarnayı süzüp tavuğu içine atıyorum. kornişon turşu var ya salatalık. onu ufak ufak doğrayıp atıyorum varsa mısır atıyorum yoksa havuç rendeliyorum. az yoğurt azcıkta mayonez , az sıvıyağ ve tuz. karıştırıyorum üstüne de pul biber. ohhhhh bi güzel yiyiyorum :jeyyar: belki bi adı vardır bunun ama ben bilmiyorum kafama göre işte ne malzeme varsa ekliyorum ben. her gelen ondan yap diyor.

ve vatanımız için canını seve seve veren şehitlerimiz vücutlarından bir parçasını bırakan gazilerimiz sağolun vatan size minnettar

Arkadaslar ben öle hastayimki ataktan kalkamiyorum.Bugün mecburen ciktim.Kücük kizimin 5 tane disi cekildi malesef
Cok agladim onunla birlikte.:;(
Zaten hastayim basim agriyor bide agladim basimi kaldiramiyorum.
Bütün TÜRK halkinin Cumhuriet bayrami kutlu.Cumhuriyetimizin nice 85. yildönümlerini kutlamak nasip olur insallah.

Son düzenleme:
KardelenMasaliM, geçmiş olsun canım...hem kızına hem sana...gripmisin...

analar, çocukları hasta olunca kendi hastalıklarını unutuyor değilmi...

ikinizede acil şifalar diliyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…