Kadinlarkulubu Para Günü!

günaydın arkadaşlarr a.s.
kardelencim çok geçmiş olsun canım. bende nerelerdesin diye merak ediyordum. Frezyacım sanada geçmiş olsun canım. Allah acil şifalar versin hepinize :1hug:

ah canım arkadaşlarım hasta mı olmuş benim kıyamam durun öpiyim siziŞeniz kahve yaptımsize içiniz isısın:içelim: yok o çorbaydı :uhm:neyse sıcak olsun en azından:jeyyar: ben adet oldum yatak döşek yatıyorum herkes hamile sandı :kızgın: neyse :1hug::asigim:a.s.nazar var canım üstümüzde :nazar: hadi salıya bendesiniz ama ben resim nasıl konuyor hala öğrenemedim

cocostar
whitedaisy24
KardelenMasaliM
fatmasel
loveli
FREZYA
Melan_choly
Merve_black

Evett öncelikle tüm gecmis olsun dilekleriniz icin cok cok tesekür ederim arkadaslarim.Suan itibari ile daha iyiym.Burun tikanikligimi ve agrilarimi saymazsak tabi:bbo:kafamçokkarıştı#Allahima sükür kizimda iyi.Sadece dislerinin yerinde olmadiigini aynada farkedince cok agladisenağlama
Bugün kayinvalidemin dogumgünüydü-Ona süpriz bir dogumgünü yaptik.Pastasini yaptim.Görümceme gittim sabah lahmacun pogaca börek v.s yaptim.Kaynanami oraa cagirdik.Yemekten sonra pastayi getirdigimde bana sarilip bir agalyisi vardiki sormayin....
Biran yaptiklarini unutup üzüldüm aglayisina,Güzel bir gündü ama aksami iyi olmadi:çok üzgünüm:
Türkiyeyi ailemi aradim.Ilk önce yagmurdan evi sel bastigni sonrada stajyer bir elektirik sayaci yazan memurlardan birinin artik nasil yaptiysa saate bakmak icin actiginda saati patlatmasi sucunu kendi üzerinden atmak icin ''kacak kullanildiigndan dolayi saati actigimda sase yapti ve patladi'' diye rapor yazip basimizi belaya soktgunu ögrendim.Sinirlerim iyice bozuldu.Pazartesi eletrik idaresinden uzman kisiler gelip saati inceleyeceklerimis.Yüce Rabbim yardimicimiz olsun.O memurda seytanindan bulsun(Rabbim merhametlidir)
iste böyle kizlar.
Haftaya sali günü fatma ablamdayiz.a.s.

Günaydın arkadaşlar...

iyi haftyalar hepinize...

KardelenMasaliM, elektirik sorununuzdan dolayı geçmiş olsun...

kızlar sizden bir ricam olacak, benim yarın saat 13 te evden ayrılmam gerekiyor. çok önemli bir işim var.. o nedenle benim günümü sonraki haftalara ertelemem mümkünmü...yada öğlene kadar bitirebilirmiyiz...

tamam abla bana gelsinler arkadaşlar kolay gelsin ablam kardelenim üzüldüm ya anlaşılır zaten ne olacağı sıkma canını bendesiniz gelin bana

Günaydın arkadaşlar...

iyi haftyalar hepinize...

KardelenMasaliM, elektirik sorununuzdan dolayı geçmiş olsun...

kızlar sizden bir ricam olacak, benim yarın saat 13 te evden ayrılmam gerekiyor. çok önemli bir işim var.. o nedenle benim günümü sonraki haftalara ertelemem mümkünmü...yada öğlene kadar bitirebilirmiyiz...

kızlaaarr nerelerdesiniz yaa. sabahki yazdığım mesaj öylece duruyor...kimsecikler uğrayıp bir cevap yazmamış...yarın öğlen çok önemli işim var diyorum size...banane ben bir gün önceden size haber verdim...gelir kapıda kalırsanız karışmıyorum...a.s

buyursunlar efendim hoşgeldiniz mutfakta börekle uğraşıyordum buyrun şöyle oturun freyzacım gel öpeyim muck muckŞenizŞeniz sen de hoşgeld,n whitedaisycim seni de öpeyimŞeniz eee ne var ne yok neler yapıyorsunuz bakalım iş güç çoluk çocuk freyza sen hastaydın iyisin dimi

aaaaa oldumu şimdi loveli yaaa :eek:klava: karnım aç benim yaa hadi hazırla sofrayı bakalım yemekler nerde cokacimcoook

Çok üzgünüm çoookmenüde resim ekleyemiyorum börek var kıymalı peynirli patatesli,havuçlu ve k:jeyyar:akaolu kek ıspanaklı kek var kırmızı havuçlu kek var kuru patlıcan biber dolması yaprak sarması var çay var bitki çayı var yeşil çay var ama önce bir kahve dimi ama diğerleri yok ya kardelen gelmedi daha freyza param nerde kıııızzzz gel diyorum valla bırakmamm ya paranı alırım ya daşu boynunda duran 5i bir yerdeyi sen karar ver hıııııırrrrrrrr hhhhııııırrrr

merhaba arkadaşlar...ben hemen evden çıkıyorum... lovelicim bana yaptığın kuru patlıcan ve biber dolmasından, birazda yaprak sarmasından ikram et bende sana 50 ytl getirdim vereyim ve kaçayım...size iyi sohpetler arkadaşlar...

lovecim güle güle harca cnm paran
bendende 20ytl san cnm
ama börek filan göremedim
kız yapmadınmı yoksan neyse genede yemiş gibi oldum
ellerine sağlık cnm

bende bu hafta 30 ytl birikitirebildim lovelii buyur güle güle harca canımm Şeniz kimse yokken ben şu masadaki keklere böreklere bir bakayım bari kaydirigubbakcemile3

Canlarimmmmm.
Kusura bakmayin noolur.Bütün gün is görüsmeleri doktor kan aldirma derken ancak gelebildim eve.Inanin bugünün gün oldugunu unutmsum:KK43::KK43::çok üzgünüm:
Lütfen kusura bakmayin.:Saruboceq:

günaydın frezyacım :1hug: valla kimse kalmadı ama herkesin işi falan var. kardelenim hasta. fatma ablamında işi var. loveli sen ben burdayız. onlarda işlerini toparlayınca aramıza katılırlar

X